tinctura Branca Ursului

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 25miky spune:

sunt convinsa ca vei avea un bebe ffumos incurand ,am luat BU 2 luni inainte ,succes ,am spart gheata ,va iau pe toate fetelor,haideti sa fimva pup.

miky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanya spune:

Felicitari Miky!
Mi-ai dat speranta, multumesc!
PUP

Nu avem dreptul de a consuma fericirea fara a o produce

Tanya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

MIKY FELICITARI!!!!
In sfirsit cineva a spart gheata...sa fie cu noroc pt noi toate...
De cit timp incercai sa ramai gravi?...

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Fetelor exista si pastile cu BU daca nu mai suportati tinctura. Sunt facute de Favisan parca. O prietena de a mea a luat si acum e .
Ne rugam sa poata duce sarcina pana la 40 saptamani.
Pupici si succes!
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Felicitari!Sa fi sanatoasa si sa faci un bebe frumos si sanatos.
Am promis ca bem nu-i asa?
Haideti fetelor si noi!
Eu o sa incep de saptamana viitoare cu BU ( din prima zi de ciclu!), pana atunci se "chinuie" numai sotul meu.Am cumparat zilele trecute niste masline acre...Am crezut ca acolo o sa ramana si ca le vom arunca.Sa-l vedeti ce mananca la masline dupa ce ia tinctura...dar nu comenteaza ca nu va mai lua.Nici nu i-am zis de pastile.Am inteles ca extractele hidroalcoolice sunt mai eficace.
Sa traim cu speranta ca intr-o zi se va intampla si pentru noi minunea, si daca se poate sa mai speram ca va fi si curand ....

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 25miky spune:

buna dimineata ,Piccaflor ,am incercat sa raman graviduzta de aproape un an ,dar fara niciun fel de tratament ,vara la un consult in Romania ,doctorita m-a demoralizat spunand ca am uter retrovers si nu prea sunt sanse sa raman ,am cumparat atunci BU caci citisem pe internet,si am inceput abia doua luni jumate cred ,cand pt prima data am vazut ca am ovulatie ,baffftttaaa!

miky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocado spune:

Fetelor, am observat ca daca iei BU cu apa minerala se mai diminueaza intensitatea mirosului si a gustului.
Eu luna asta fac si stimulare cu clomifen, sper sa-si faca efectul mai bine. Sambata ma duc la monitorizare sper sa fie totul ok.

Va pup si sa auzim de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Salutare!
MIKY sa speram ca vom avea si noi norocul tau...

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Felicitari Miky!

Eu am luat 2 luni tinctura acum in a 3-a luna iau si capsule.Sper sa va dau si eu vestea cea buna.




Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Buna fetele. Eu am o prietena ce a luat BU, iar acum are un baietel superb de 4 luni( finutul meu).
Am si eu o intrebare. Credeti ca ar fi rau daca as lua si eu in timp ce as face Fiv? M-ar afecta negativ sau m-ar ajuta?
Multumesc, si pupici.

Mihaela

Mergi la inceput