Constanta la apel! (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna, buna.
M-am intors si eu din concediu. De 2 zile tot am citit ce ati mai facut. Dar am reusit pana la urma sa ajung la zi! :)
In concediu am fost pe la Bran, am vazut castelul si cetatea Rasnov, apoi pe la Sibiu si Valcea. Din 3 saptamani,una a plouat de am stat numai in casa la televizor.:( Bine ca macar celelalte 2 au fost insorite. Paul este ok, i-a placut turneul, iar acum ne pregatim si noi de inceperea gradinitei. Joi ma duc sa ii fac analizele. Stiu ca multe ati trecut deja prin faza asta asa ca va intreb : nu ii doare cand le baga batul ala pe gat?!
Si acum despre voi:
Tania, sanatate soacrei si mamei, am vazut pozele, mai este Bibica mucioasa?
Adinutza, voiam sa te intreb unde s-a tinut carnavalul acela la care ati fost? Ce costume dragute si ce idee haioasa pentru copii, cred ca s-au distrat de minune!
Narcisa, s-au facut bine piticii tai? Dar tu? Cum merge cu jobul, iti place? Bine ca te mai ajuta soacra ta cu copii.
Cornelia, am citit peripetiile Mariei la cresa-gradi, mi-o si inchipuiam cum nu vroia ea sa doarma! Mi-e dor de voi! Ziceai ca ajungi cu amandoi la doctor, ce ai facut, sper ca sunteti bine cu totii.
Gabi (Lizuca) bafta la servici, cam putine vesti am citit despre tine, ce mai face Alisia la gradi, ii place?
Sanziana, multi ani de casnicie in continuare, sa petreceti un timp cat mai frumos cu familia reunita!
Caty, nu mai scrii nimic pe forum, dar lasa ca te prind eu pe messenger!
Simona (liris), si eu am sangerat cateva zile prin luna a 2-a de sarcina si nu a fost nimic grav.
Loreen, condoleante pt. tatal tau. Ai gasit pe cineva sa stea cu mama? Din pacate nu cunosc pe nimeni, sper sa reusesti sa treci peste aceste greutati.

Salutari tuturor,





Oana si Paul (3 iulie 2002)
Poze
oana5874@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, nu exista nici o cresa particulara in constanta?
la cele de stat nu pot sa-l duc pe razvan decat daca renunt la CIC, ceea ce nu vreau.ajutati-ma cu cresele astea particulare, ca am cautat pe net si nu am gasit.stiu ca e si mic de varsta, face un an, dar poate ma ajutati cu o cresa.multumesc


albumul meu
ziua marinei

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

angelique am dus actele la primaria eforie de acu vreo 4-5 luni.am incercat sa aflu unde trebuie sa zic si contul din banca (bancpost) ca sa mi-i vireze direct acolo si nici asta nu am aflat.
si pana acum nu mi-a venit nici un ban acasa (la eforie)
noi avem buletine de eforie sud


jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua!
Am citit pe fuga ce ati mai scris intre timp...din pacate eu nu mai pot sta asa mult pe aici, pe cat mi-as dori...sunt nevoita sa aleg in fiecare zi lucrurile prioritare pe care sa le fac si bineinteles prima pe lista este Sofi, de care nu pot scapa, oricum, caci se tine de picioarele mele(mai nou), apoi mancarea de toate zilele, curat (un pic, doar, ca nu e timp0 si organizarea materiei pentru la scoala, corectarea lucrarilor etc.Seara, cand pun capul pe perna adorm instantaneu. vreau sa o intarc si pe Sofi-programasem operatiunea intarcat pt acest week-end, dar cred ca mi-e mila...papa tzatza asa frumos...si plange asa rau cand nu o primeste...nu stiu ce sa fac!
Hai ca plec. Pupicei.

Mami-Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

POZE CU MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

fetitele va multumesc ptr sfaturi si incurajari.
io sunt bine, si cum pe aici nu se intimpla mai nimic nu prea am ce sa va povestesc ca sa va captez atentia. asa ca ma voi limita sa va cetesc.

si in incheiere va pup pe toate!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

grumpy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza, neatza!
Azi sunt prima la apel!
Unde sunteti?! Aproape am "cazut" pe pagina 3......

Sa aveti o zi frumoasa!!!!!!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
eu aici sunt, la munca as usual.
Adriana, nu ai gasit bona? de ce nu dai anunt in ziar?
Oana, bine ati revenit!
o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by jone

angelique am dus actele la primaria eforie de acu vreo 4-5 luni.am incercat sa aflu unde trebuie sa zic si contul din banca (bancpost) ca sa mi-i vireze direct acolo si nici asta nu am aflat.
si pana acum nu mi-a venit nici un ban acasa (la eforie)
noi avem buletine de eforie sud


jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.





Iubita, spune-mi te rog numele complet al copilului si CNP-ul de pe certificatul de nastere si verific eu la colegele mele, ok?


Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

angeliquedes, am postat shi la miresici, voiam sa te intreb daca shtii de cineva care machiaza, sunt nasha pe 15 oct shi nu am gasit inca nici eu nici miresica pe nimeni. a, shi cam ce scoruri se iau. multzam.
xandra

pozici cu mine
ticker bebe
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051129/dt/8/k/e01e/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'Neata!
Sunt si eu pe baricada.

Din cate stiu eu Adina are "buba" la calculator, ieri spunea ca ii este tare dor de DC.

si o zi buna!

Camelia & Alexandra Elena

Mergi la inceput