Impreuna, Timisoara! (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

danitin si tu te-ai speriat de noi sau esti prea vedeta pt noi 'ai?(glumesc sper ca sti)
Despre asta era vorba ANA draga,numai ca a scris-o MIHI.Nu,Danitin?

OK.Fete dragi eu ma retrag de pe acest topic.Am constatat,cautand chestia de mai sus,ca oricum nu am avut niciodata ceva de spus.Interventiile mele au fost sterile.

Va doresc capitole multe IMPREUNA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Buna seara timisoara!Va multumesc tuturor pt. urari.Am reusit abia acum sa deschid calculatorul.
Danitin bine-ai revenit din concediu!
MiroAlbumul l-am reusit dar erai atunci la nunta si l-a vazut Doris asta stiu sigur,apoi l-am scos din public de gura sotului,asta dupa ce am reusit singura sa-l fac fara ajutorul lui de informatician ce e.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ajumuga/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Buna fetelor.....care mai e pe aici ??? numai euuuuuuuuuu?

Mirona - daaaa, mai caut sarmaua... tot o caut si tot degeaba...cred ca o sa-i fac lui bunica mea o invitatie la gatitface sarmale super ...dar ardelenesti..cat pumnul !!!
nu am uitat de pm ....si nici de tanti.

Mihi- ai dreptate ca s-a mai ingrasat sotul meu... eu l-am luat de sot la 75 de kg si ...se pare am primit si bonus 5 kg in plus!

Albi nu prea cred ca mai poate intra seara ...altfel buhaiam amandoua pe aici.

Lili ce face???

Giova- eu ma brown...dar nu stiu de care este..cam pishca!!!asa ca nu-l prea folosesc...m-am reprofilat pe crema.
ai mai cautat finet? daca gasesti sa-mi spui...eu osa sun maine la UTT sa vad.

Mitzuka-merci pt ca l-ai pus la sarbatoriti pe Dan, sotul meu

mai vin sa vad cine mai sta ....

va pup
diana 34s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna dimineata fete,
Iaca astept pe tanti sa vina,ca azi plec mai tarzior,merg la vizita medicala,la ora 9.Asa ca m-am gandit ca ,daca tot am juma de ora liber ,sa profit si sa va zic si eu 'neata.

Miro,dragutule,habar n-am cand plec la bucalele alea.Din cate am inteles io de la sefa de cabinet econimic de la servici,trebsoara e cam asa:intai sa fac vizita asta la policlinica cu care trateaza afaceri ai nostrii,apoi dupa vreo doua saptamani sefu sefilor face un referat in care spune el acolo ca baietii ca a constatat ca io m-am reintegrat in colectiv,ca am luat act de noua legislatie si ca am cetit-o si ca propune,cu ocazia asta,sa mi se renegocieze contractul individual de munca,implicit salariul...Asa ca...Dumnezeu cu mila cand o fi plecatul asta.Nici un coleg de-al meu nu a renegociat pe anul asta,iar contractul de munca a expirat la 1 octombrie,anul asta.Se pare ca de cand s-a schimbat conducerea institutiei s-au produs mai multe feluri de schimbari si sefu' sefilor a venit cu multe noutati care asteapta sa fie puse in aplicare.De aici incepe sirul de probleme...Asta e!Sigur ca te iau cu mine,de ce nu?Iti dai seama ca ma bucur,ca nu merg singura atata drum,9 ore....Te pup si sa ai o zi buna!
Cosmina,bey,ce faci?Ce ziceai tu ca nu scap de tine?Ce vrei sa faci?kemanda!(adica vino incoace pe tatareste)...Cum sa zici matale ca pi mini nu-ma-ntereseaza ce scri?!Pai sigur ca ma-ntereseaza..Saru-mana de interventie!Nu-i bai,se intampla si la case mai mari si nu-i nici o suparare!Io nu m-am suparat ,bre!Mai vorbim,da?Te pup si sa ai o zi buna!
Alinushu',sa sti ca e bine,deocamdata la servici.Inca se sta ca pe vremea din-nainte de plecarea mea si de lucru nu-i....Asa ca nu am a ma plange decat de statul degeaba,care e taaaaaaare plictisitor!Te pup,o zi buna sa ai si pupici la Ale!
Doris,scuze,zapacita cum sunt nu am apucat sa iti zic felicitari de "galbeneala".Asa ca zic acum "FELICITARI!" si te pup!Sa ai o zi buna!
Fetelor,va pup pe toate si ne auzim pe seara!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

Buna dimineatza fetelor,
am intrat sa va urez o zi excelenta tuturor si servici usor!
Pupici bb mici si mari


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Nu am avut timp ieri sa scriu, am tare mult de lucru, pana joi, sunt pe baricade.
Ana, ma bucur ca ai avut o prima zi lejera.
Si zici ca pleci la Bucale?
Cu Miro?
Mey, voi ce aveti de gand? Puneti voi ceva la cale, banditelor...
Nu ma stresati, ca-mi iau si eu un medical si vin cu voi....
Cosmina, ce sa zic?
Habar nu am, tu stii mai bine, e decizia ta.
Asa, ca fapt divers, interventiile tale au fost intotdeauna de bun augur, nu Sterile...
Te pup si oricum ramai Cuscra mea, si vorbim in continuare....
Giulia, si tie o zi buna!
Cum a fost la spectacol?
Diana, vreau nr. lui Tanti cu curatenia, sper ca nu ma uiti....
Ceau, Angi, cum ati petrecut, porumbeilor?
Miro, succes in luna asta, sa se implineasca tot ce-ti doresti!
Mihi, te pup!
Danitin, referitor la colega ta, eu una la cocurile tip chinezesti nu lucrez cu ace din comert, ci cu bete de frigarui din acelea lungi.
Le vopsesc cu rimel de par, in diferite culori, si le pun in coc, alaturi de flori adevarate date cu fixativ cu o zi inainte.
Mi se pare o combinatie excelenta : lemnul si florile adevarate...pentru acest gen de costumatie!
O zi plina si frumoasa!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata,

Cosmina sa stii ca mi-ai dat si mie de gandit cu ce-ai spus. Si eu simt ca nu prea am avut multe de spus pe-aici si chiar la intalniri nu m-am simtit 100% in largul meu...Si mai simt ca nimeni nu prea vrea sa vorbeasca cu mine. Dar eu sunt la inceput si mai las timpul sa-si spuna cuvantul...

Mihi multumesc de intrebare , Ioana cu ale ei pasarici , oricum nu scapa ea asa usor de mine... am incercat si eu cu speriatul dar ce crezi abia asteapta sa-l vada pe bau-bau si pe baba cloanta.
E fain ca tu ai doi si banuiesc sunt caractere diferite, asa ca ai ce experimenta... eu inca mai explorez la Ioana.

Ana spor la lucru si salar baban!!!

Diana mai poti, mai poti?Acu' deja ia in greutate bebe si o sa-ti fie din ce in ce mai greu , da' merita.

Alina (angy11) mai da si tu cate un mail cu noutati. Ioana porgreseaza vazand cu ochii la engleza ma mir si eu de ea...Angi ce mai zice?

O zi buna va doresc

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata!
Ana....servici usor si mai ales salariu cat mai mare!
Danitin...Lori ce mai face?
Diana...ieri sotul meu a avut ceva de lucru pe comp si nu am mai avut acces la comp pana noaptea tarziu...in rest si eu am colindat ca a fost frumos afara....
Miro...au venit sefii nemti?...parca sapt asta trebuia , nu? Sper sa nu va chinuie prea mult!
Irina...cum sa nu vrem sa vb cu tine... si eu am avut impresia asta la inceput dar din fericire a fost doar o impresie...am mai scris si pe la alte topicuri si acolo intr-adevar nu te baga nimeni in seama ...te ignora total...aici suntem multe si clar ca nu putem vb cu toate deodata...tu cel putin te cunosti cu Dana (alexa)....eu la inceput nu am cunoscut pe nimeni...
Giova...intr-adevar nu prea am fost ieri pe messenger..si cand am intrat am vazut ca tu ai scris pe DC ca mergi la dentist asa ca...De obicei eu sunt invisible...dar sunt pe net oricum...deci cand ai chef da-i bzzz....




Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

NU e vorba de bagat in seama sau nu.E vorba de cu totul si cu totul altceva.Nu vreau sa ramaneti cu impresia ca sufar de....nebagat in seama.

....si cu astea fiind zise....nu mai intevin,ORICE SUPOZITII ATI FACE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Simina stiu ca e doar o impresie de inceput si sper sa si ramana asa. Eu chiar am nevoie de prietene.

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput