Impreuna, Timisoara! (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Va multumesc din suflet pentru urari!
Eu sambata am fost . Dupa ce am plecat de la intalneala cu voi, ne-am dus in Tunnel, super misto clubul cu muzica din anii '80-'90. Misto de tot. Pe la 3 noaptea am ajuns acasa, iar duminica dupa pranz am asteptat a doua tura de musafiri.
Bey gagici, alta data sa-mi spuneti cand faceti poze ca io in toate pozele imi dau ochii peste cap.
Doris, promit ca la urmatoarea intalnire aduc strugurii
Ana, esti cumva la munca?

Va pupa
Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Silvana, si zici ca te-ai distrat fain?
Te bagi prin tunele, apropo, unde e asta?poate mergem si noi odata....
Ana, sa ai o prima zi de munca linistita, sa te adaptezi usor, stiu ca e tare greu dupa doi ani de stat acasa, dar, incet totul reintra in normalitate.
Sa ne spui cum s-au comportat copii cu Tanti Bona.
Danitin, bine ai revenit.La Modex nu au sala de fitnes, doar aerobic.
Giova, despre epilatoare in general habar nu am ca nu folosesc, raman fidela epilatului cu ceara verde.
Simina, si zici ca ai fost in parc si s-a facut frig!
Ce bine ca l-ai vazut pe Lucas, cred ca e marisor si papacios.
Diana, ce bine de tine ca ai timp sa te plimbi.
Irina, se pare ca si tu ai avut o duminica de odihna, ca noi...
Va pup pe toate.

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Multumesc de primire! Doris, mai am o intrebare pentru tine. O buna prietena merge la o nunta si si-a facut rochie de chinezoaica. Vrea si un coc din acela cu ace in el, dar e tunsa mediu spre scurt. crezi ca se poate, are nevoie de mesa si daca stii cumva de unde face rost de ace?

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Danitin, ace gasesti la Meli-Melo.

Gabi, mamik de Eva si Lucas
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Multumesc Gabi, ii voi transmite informatia colegei mele.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

silvana LA MULTI ANI! trebuia sa te felicit si pe forum.
ma bucur ca te-ai distrat de ziua ta si sa o ti tot asa!

mary SA-TI TRAIASCA PRINTESA, D-ZEU SA-I CALAUZEASCA
PASII!

doris felicitari, ai avansat nu mai esti capitanita
ci generalita!

gabi imi pare rau ca inca nu ne-am cunoscut,
dar sper ca anul asta sa ne intalnim!

mitzuka merci ca l-ai pus pe mezinul meu in lista
sarbatoritilor si pe gasutu mic Deian!

danitin ma bucur ca te-ai intors printre noi, ne-ai lipsit!
cati dintisori are spiridusul?
giuliatm scapasi de musafiri? piticuta e bine?

angy cum se mai simte bunicul tau?
Tu cum mai rezisti?
irina ce mai face neimblanzita Ioana?
Are doar 4 anisori, nu te inpacienta! si mezinul imi da de furca, pleaca de langa mine nu are frica de nimic!
pe cel mare nu l-am speriat cu baubau sau alte prostii dar pe asta mic cred ca tre sa-l sperii cu ceva ca nu asculta nimic!

miro cutremur productiv iti doresc, si mi-e dor de tine!

roxitre sa ma pui la curent cu energiile ca la mine se cam duc si pe apa sabetei!

diana1971 cred ca totusi il stiu pe sotul tau dar cred ca s-a mai ingrasat un pic!
giova cand gasesti ceva oferta convenabila pt patut, sa-mi dai si mie info, eu vreau sa le fac paturi de lemn supraetajate.
alexatinctura de sunatoare 30 pic x 2/zi, puszi draga boratom!

cosmina

ana


abi


o zi si o noapte buna va doresc!
MIHI




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Simina mersi. N-ai prea fost azi pe mess.
Miro scuze pt. pozele alea, nu am reusit sa le trimit.
ma revansez, maine la prima ora le ai.

Va pupic, mergem si noi acasa sa facem curat.
asa ne trebuie daca am lenevit in weekend.

poze
gio si bb Marco 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara tuturor,
Silvana,iata-ma in randul gagicilor cu servici...Na ,ca merg si eu la munca...hihihihii

Pai azi a fost lejer...m-am simtit de parca nu am fost plecata in concediu 2 ani...Mi-am intrat repede in ritm si m-am adaptat din mers.Maine fac vizita medicala,iar la Bucuresti nu se stie cand voi merge,e in functie de seful cel mare...

Danitin,imi cer scuze,insa nu stiu la ce te referi cu faptul ca eu te-am suspectat de vedetism...Lumineaza-ma un picut!Bine ai revenit din concediu si spor la servici,acum cu forte proaspete!
Simina,saru-mana de urare!
Doris,cum am scris putin mai sus,totul a fost ok la servici,mai lejer de atat nici ca se putea...Tanti s-a inteles super bine cu copiii,chiar a laudat-o pe Luana ca a fost cuminte....Eu am ajuns la 5 acasa,insa Marius a ajuns mai devreme,asa ca raportul l-a preluat el...Vad eu cum va mai fi si maine,dar nu imi fac griji.Te pup!
Mihi,multam' de pupic!
Dragelor,va pup pe toate!Incerc sa mai intru mai tarziu!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

buna seara Timisoara,
am avut si eu doua zile pline ... stiu ca nu va intereseza ... de aceea nu mai detaliez.
Ana chiar nu am putut intra ieri, sorry ... dar vad ca esti bine, te-ai adaptat repede si ti-a mers bine in prima zi. Ia spune si la baba ... cum e cu plecatul asta la bucale? Cand si cum? Si cam cate zile vei pleca? Nu de alta ... dar si pe mine ma bate vre-un gand ... ce ar fi sa facem o excursie din deplasarea/delegatia ta ... ce zici? Ma iei si pe mine?
Ioana nu-i bai ca nu ai trimis pozele ... cand le primesc, le pun. Nu uitati ca si Simina are acces la poze. De acum inainte ramanem doua pe deschis capitole, adaugat de poze in album.
Mihi merci draga de faza cu cutremuru ... dar mai e de asteptat ... vre-o 12-13 zile. Azi am fost la medic si am stabilit strategia pentru aceasta luna.
danitin furtunoasa revenire. Mi-a placut. Bine ai revenit.
silvana75 e superb dincolo de acel prag ... nu-i asa? Faci crize pana ajungi la el ... ca apoi sa inceapa sa-ti placa ... vei vedea. Te si nu uita ca am pregatit deja atza pentru strugurii aia, da?
Simina draga ... aicea sunt ... nu v-am parasit inca.
diana1971 tu mai cauti inca sarma aia? Nu uita PM-ul promis cu nr. lu tanti aia ... asta asa in caz ca imi conving barbatu ... .Merci.
Alina (angy) La multi ani! impreuna. Ai reusit or ba faza cu albumul?
Doris mama ... ti-as spune la mai mare ... dar nu mai e la ce. Asa ca ... doar felicitari.
Alina mi-am pus in album cele 4 poze cu Ale ... in albumul cu fetele de pe DC. Oricum ... mi-a frant inima. Ma uit zilnic la ele. Si nu uita ... pana s-o vad pe Ale ... mi-am dorit baietzel. Hai ... ca iar imi dau lacrimile.

Am mai pus si poze de la nunta cumnatei mele ... cine doreste.
Mai voiam sa va spun si de Quelle ... sper ca ati aflat ca a aparut si la noi. Catalogul se poate comanda gratuit, e subiect si aici pe forum ... in trei saptamani imi vine si prima comanda de la ei ... si atunci va pot spune mai multe despre calitate ... ca preturile sunt cam piperate.
... si cu astea fiind spuse las si restul de familie sa beneficieze de calculator.
Va pupa fata pe toate ... ma duc la cuca nani ... ca ma asteapta o saptamana grea.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

ola fetelor
sorry ca nu am mai ajuns ieri in parc, vizitele deh .... poze ceva ?!
giova eu am de la Phillips, satinelle, il am de vreo 4 sau 5 ani si atenuatorul l-am folosit de max 5 ori, e frectzie la picior de lemn (in rest epilatorul e ... ok, desi, vb lu' doris, ceara e sfanta!) Parerea mea, a unei neinspirate posesoare, e ca e o investitie proasta!!!
ana cum e bey in campu' muncii?! is avantaje, is dezavanyaje, tanda peste manda tot nashpa e, nu ?!
silvana, nota 10 pt alegere Tunnel, acolo am facut keful de botez a lu' Ale, ne-am distrat de minune!!

pupici

Mergi la inceput