Impreuna, Timisoara! (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Mihi, cu cutremurul nu am inteles nimic, dar lasa, ca sambata dezvoltam...vii, da?
Fetelor, tineti-mi pumnii, ca eu de emotiunile ce m-au cuprins, am baut un coniac cu gheata si ma duc la curs, sper sa nu ma balbai la elevi...
Cand ajung diseara, pe la 20,30 sa vad atmosfera, ca altfel nu ma mai joc cu voi...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

hei, bate cineva joc la mine?
eu scriu "m u i e r i" si-mi apare "ia o pauzari", si am si facut odata modificarea!
ce-i asta, sau admin considera ca e prostie!
dar l-am smecherit ca am bagat pauza intre litere na

a se intelege prin m u i e r i femei adevarate!
Mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Da Mihi ... programul are cateva cuvinte cheie bagate in memorie ... si daca le detecteaza intr-un mesaj ... le inlocuieste ... Scuze dar e vorba de primele litere ale cuvantului.
Nu-si bate nima joc de tine ... si merci si de pumnul sub centura ... eu mi-am cerut scuze ... nu o mai fac ... am vrut-o ca pe o mustrulaiala de deschizatoare de capitole ... dar se pare ca a fost prost inteleasa ... ca prost scrisa ... am mai auzit-o.

Va pup si va astept sambata.

Doris ... te-am mai intrebat o data? Sper ca nu e ultima intalnire ... ca noi am format acest grup ... si noi l-a infrumusetat ... tu mai ales cu povestile tale haioase.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Eu sincer nu stiu ce sa mai zic.
De un lucru sunt convinsa: de acum incolo, vor exista numai barfe si bisericutze.
Sunt asa de curioasa de intalnirea de sambata, care va fi subiectul principal!!!
Eram de admirat, ca pana acum la mai toate subiectele pe unde am trecut s-a iscat cearta. Dar a ajuns si aici.
Nu dati cu rosii, asta e.
Usor nu va trece nimeni peste asta.

Doris bafta multa la curs!!!Sper ca nu ai baut mai mult de un paharel!!

Simina chiar vroiam sa ma iau de tine ca nu-mi raspunzi.Imi trimiti poza cu comoda facuta la comanda, please, ca poate, poate...
Am sunat si eu la cativa, dar majoritatea fac din pal. Ramane de vazut ce paleta de culori au.
Ca nu v-am zis, dar nasa lui Marco mi-a scris azi un mail ca vor sa plateasca ei patutul, indiferent pt. care as opta si cat ar costa.
Dar mi-e cam rusine sa o pun sa dea 14 mil. pe cel de la Miniblu.

poze
gio si bb Marco 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Mihi, ai fost mortala Suntem niste mujeres temperamentale, domnule admin nu vrem sa luam nici o pauza!

Eu recunosc ca am sarit calul.

Si cel mai si cel mai tare imi pare rau ca Miro zice ca ma iau de ea In afara de data asta cand asa a fost, nu m-am luat de ea. Adica nu intentionat. Poate am spus ce am spus gresit si s-a inteles altceva. Si imi pare foarte rau.

Dar Miro, sa stii ca eu chiar admir initiativele si creativitatea ta.
Si nu imi pasa ca te-ai luat de mine. Si evident ca nu pot sa te ignor, desi asta ai propus. Nici una nu poate ignora pe alta aici. Tocmai asta e frumos chiar daca greu uneori.

Cosmina, tu intotdeauna ai fost o sursa de echilibru aici. E chiar pacat ca nu ai timp sa zici mai multe.

Gabi, mamik de Eva si Lucas
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

GABI-cred ca incepe sa iasa soarele
Mai fetelor,m-ati dat gata azi.M-a durea sufletul la un moment dat.Mi-am facut paturile la amiaz,le-am dat pe fuga copiilor de mancare,i-am expediat repede la culcare...Imi venea si mie sa beau o dusca mey Doris,da'daca ma pileam...o las pe Sambata

Toate gresim,toate avem probleme...mai mici mai mari...da'macar aici sa ne simtim bine.Nu vreau sa ajungem(cum zicea,GIOVA) sa facem bisericute.Fiecare vine aici sa mai schimbe o vorba,sa mai afle lucruri noi...nu sa fie judecat.DECI...
GATA!!!(sper)

...si acum...traditionalul....

O ZI BUNA VA DORESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

Acu'scriu mesaj dupa mesaj
MIRO si-a cerut scuze,GABI la fel....DORIS,tu nu aveai de ce...eu daca am gresit...IMI CER SCUZE,dar trebuie sa o aducem pe ANDANII inapoi acasa la TIMISOARA...ca altfel nu suntem IMPREUNA...deci...
ANDANII,NE POTI IERTA???
Te rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Si eu imi cer scuze, daca am deranjat pe cineva cu ce am spus, nu dau nume, dar chiar asa, vino inapoi Andanii.
Dar dupa cum a fost ultima ei postare nu cred ca va veni, dar noi vom persevera si o vom ruga sa se intoarca. NUUUUUUUUU?

poze
gio si bb Marco 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Giova....pai vorbeste cu nasalui Marco si propune-i sa puneti si voi o parte din bani si uite asa impacati si capra si varza...
Poza aici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

quote:
Originally posted by mitzuka

Giova....pai vorbeste cu nasalui Marco si propune-i sa puneti si voi o parte din bani si uite asa impacati si capra si varza...
Poza aici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru




Nu se poate vedea poza Simina.

poze
gio si bb Marco 24+

Mergi la inceput