Impreuna, Timisoara! (26)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Ma bucur ca totul e ok acum .Din pacate nu vom mai fi Timisoara Impreuna,Andanii sa simtit jignita si nu se va mai intoarce aici ...eu sper sa fie pentru foarte putin timp .Andanii stiu ca vei citi,sunt alaturi de tine si-ti respect decizia oricare va fi ea.
Cosmina felicitari pentru steluta,ai sa vezi ca urmatoarele vin de la sine....
Pupici la toate!!! Ne auzim mai spre seara,sigur.




Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
www.rastero.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Si eu care credeam ca s-a terminat scandalul...

poze
gio si bb Marco 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psxman spune:

Buna Timisoara !!

Cum ramane cu noi "The Man" ?


Abia astept sa ne revedem din nou.. sper..


Eram doar in trecere.. revin cu alte idei.

Va pup pe toti.. Bye.. bye..

PSX|Man

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Sorry Giova...l-am facut private fara sa vreau ..acuma merge
http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicolinsimina/album?.dir=/649a&urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Simina imi place.
Noi ne gandeam chiar sa-i facem din pal colorat, acum sa vedem ce paleta de culori au mesterii pe care i-am contactat.
Eu am ceva reviste cu mobilier, atat din Grecia cat si din Italia. Si vreau patut si comoda din asta.
dar as vrea la sertarele comodei sa fie manere in forma de jucarii.
Oare unde gasesc?
cat te-a costat aia pe tine? cine ti-a facut-o?

Va pupic, ca plecam acasica.
pe maine.

poze
gio si bb Marco 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

b_bea pacat ca pleci si tu...haideti mai fetelor potoliti-va ce naiba...
Daca plecam toate ce se mai alege de subiectul asta....
Cum am scris mai sus ca andanii nu se reantoarce,cu permisiunea ei am sa citez, din discutiile noastre, motivatia ei:
"andaniii (9/28/2005 4:23:45 PM): poti sa le explici ca nu ma mai simt bine intr-un mediu in care sunt atacata fara motiv pentru niste chestii care mie chiar mi se par ok pentru mine si familia mea,si nu are sens sa mai scriu intr-un mediu unde nu ma mai simt bine si ma simt incoltita chiar daca numai de unele persoane "
Asta este decizia ei si cred ca merita sa o respectam.
psxman pai nu va intalniti si voi Duminica cand venim cu bbi,catei si purcei?
Giova acele accesorii le gasesti fie langa Kappa,era acel magazin mic cu accesorii mobilier fie la cei care fac mobila.In general ei au asa ceva.E foarte draguta, comoda si utila.Colorata cred ca arata si mai "vie" .

Mai vorbim mai tarziu!!!


Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
www.rastero.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Buna fetelor

Am aterizat si eu ... sa nu spuneti ca sunt anormala ... dar am umblat de la 9 si pana acum peste tot ...am mai si statcateodata.
Nu am stare ..sunt in prenatal si as face orice ....

V-ati cam incins pe aici .....dar sa stiti ca pe 1 o sa fie vreme suuuuuper pt stat la terasa....am eu pile acolo sus !!!!!!! abea astept sa merg...mai ales ca vin prima data ...sper ca Doris a glumit cand vorbea de cva botez pt "cele noi" ...
Irina- M-am cam tuflit camd am vazut ca nu s-a intors bb meu...voiam nastere normala ..pe de alta parte sunt o fricoasa si as fi vrut si cezariana.Doc mea a spus ca s-a chinuit saracutul sa se intoarca dar nu a avut loc...ca cica locul e prea stramt ...adica eu am bazinul asa... ceea ce ma mira - doar tu ma stii pe mine...cred ca bb fiind mai mare decat trebuie nu a mai avut loc saracutul.Asta e.. sanatos sa fie.Nu stiu daca mai are sanse sa se intoarca pt ca acum va incepe sa creasca mai serios ... sa stii ca l-am visat de 5 kg ...oupsssssssssss
Giova- sunt patuturi de lemn la magazinul de vis-a- vis de clinicile noi,langa farmacia helpnet..cu 2,7 mil fara saltea...daca doresti detalii de pozitionare trimite un pm sau mail sau aici ...e pe strada cu the tunel .Saltea este la kappa..am vazut acolo dar nu mai stiu pretul.
Am vazut ca vrei sa-i faci din pal... sa nu ma bati ca sunt perfectionista ... dar am inteles ca nu e bine sa fie patutul de bb vopsit sau din pal.Palul melaminat este facut din rumegus cu clei si unii bb au pofta sa mai ciupeasca din el (mi-a spus o mamica mai veche ..mie nu-mi dadea prin cap)si cateva secunde de neatentie ..e cu chestiile alea in gurita sau ....cine stie ...mai intreaba eventual - poate sunt eu mai capsomana.
Finet ...o prietena de a mea a luat din Textilandia,..Doris zice bine de magazinul ala din iosefin...are multe ... eu o sa mai caut aici langa mine, este un mag cu materiale ... si are scoruri mai normale... maine merg si apoi iti spun !!!!ok ???
Copiii nostrii vor fe copii de iarna...lol..eu nasc in noiembrie ...tu... am vazut dupa mine..ceva mai tarziu.
Noi ne-am gandit sa-l cheme Andrei ..mai vedem .

Gabi- ce mai stii de bulina?? si codruta??

In rest... bb meu iar l-a pacalit pe doc...a vrut sa-i monitorizeze inimioara si ....a dormiiiiiit.....cum m-am ridicat ..hop si el la apel !!!!! parca-i gica contra !!!asa o fi si dupa ce iese afara ???

va pup
mai vin diseara
diana 33s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Zic si eu cu fetele : andanii hai inapoi , ne-am cerut cu toatele scuze...te rog mult de tot, ca ai multe sa ne impartasesti .Nu e destula suparare si galceava in jurul nostru , hai sa facem din nou casa buna impreuna!

Cosmina am nevoie de o parere de la tine, am inteles ca esti psiholog. Chiar acum am venit de la sedinta cu parintii de la gradi si am vazut ca au angajat si la gradi un psiholog care ii va urmari pe copii, bineinteles cu acordul nostru, iar mie mi s-a parut faina ideea. Acu' durerea mea: ma uit eu frumos dupa sedinta in caietul de activitati al Ioanei si ce crezi ca vad: pe langa desenele colorate , sus pe pagina sirul de cifre de la 1 la 10 scrise pe invers (in oglinda). Educatoarea zisese ceva in sedinta de chestia asta, ca s nu-i stresam cu cifrele ca le scriu pe invers.. dar eu nu mi-am imaginat
chiar copilul meu ca nu am pus-o niciodata sa scrie cifre, nu e cazul la 4 ani. Ei ce zici tu? Ori se plictiseste la gradi , ori are fata mea ceva...? Ori sunt eu exagerata? Scuze ca m-am lungit atata.

Diana 5 kile??? Pai il faci direct de o luna...si Ioana a avut 3.800, e bine cu un copil mai marisor ca e mai rezistent , mai viguros. Foarte bine , fa miscare, poate se intoarce el, eu stateam ca o leguma si dormeam de rupeam...

Eu sincer mi-as dori ca la intalnire sa nu se mai discute de nici un incident , dar poate e inevitabil.

Si Doris de-abia am aterizat si eu si deja se anunta ultima intalnire? Nu se poate asa ceva ...hai infirma zvonul please.

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psxman spune:

Buna Seara..

Astept si eu raspuns de la "The Man"...


O mica chestie:

Despre barbati...si nu numai


Barbatii sunt destul de curajosi sa mearga la razboi, dar nu atat de curajosi incat sa accepte sa faca o injectie.

Va astept.. mai multe reply..

Bye.. revin..


PSX|Man

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

PSX|Man nu ti ghini?Abia s-or linistit spiritele si...tu vi sa-ntrebi de "The man"


IRINA-nu e nici o problema cu fetita ta.De aceea ti-a spus si educatoarea sa nu o stresezi.La varsta pe care o are nici nu trebuie sa-ti faci probleme.Daca nu i-a pus educatoare sa scrie cifrele,poate se plictiseste si incearca ceva"mai interesant",poate chiar vrea sa invete cifrele si atunci ar fi bine sa-i fie aratat cum se scriu corect.Nu,nu esti exagerata,esti mama.

Mergi la inceput