Impreuna, Timisoara! (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Miro nu stiu de ce nu ai primit mesajul meu,am sa reproduc aici ce era in el.
I-mi cer scuze daca te-ai simtit in vreun fel jignita,intentia mea chiar nu era asta.
Giova eu sunt din Iernut si sotul din Tarnaveni.....asa ca trecem des prin Alba Iulia cand mergem spre casa.
Va pup pe toate cu drag si deabea astept ziua de sambata.



Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
www.rastero.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

Vad ca nu s-a terminat!!!Am vrut sa nu o mai fac...dar.De aceea....
Pana la pagina 5 in cap 25,toata lumea si-a spus parerea...ok.Unele ca vin cu sotii,altele cu copii,...foarte bine,dar apare un post...

Pai sa ma exprim si eu, ca se inclina Balanta prea tare.

Eu eram cea care a propus intalneala cu juniori. Si nu pentru ca nu se poate altfel, dar pentru ca nu s-a mai facut de mult si vine toamna asa ca nici nu se va mai face probabil prea curand. Si mi-ar fi placut o tura de zbantuiala in parc sau la porumbei.

Si ma gandeam sa-l prezint si pe Lucas, dar se pare ca nimeni nu are curiozitatea.

Ok, fie cum vreti voi. Dar eu zic pas.

Sau poate ne divizam? Facem intalnire separata cu copii si seara fara? Sau chiar nu mai putem iesi la plimbare si cu copiii dupamasa si sa o facem impreuna, organizat? Sincer, mi-e cam greu sa inteleg ce va deranjeaza asa tare ... Eu nu ziceam sa mergem la birt si la barfa cu copiii .... ci sa facem intalnire in parc cu copiii. Si nici sa nu se faca alte intalniri fara copii.

Deci in afara de lista fetelor care nu vor iesire cu copiii, mai este cineva care vrea intalneala cu juniori in parc? (daca nu ploua) Sau sunt singura nebuna? (si Albi care vine cu ea insasi )


Gabi, mamik de Eva si Lucas
POZE


....si de aici pana la cearta a fost un pas.Nimeni nu mai intelegea ce si cum.GABI crezi ca esti singura mama de aici?Nu ,si eu am 2 copii,dar cand ma enerveaza,nu cert fetele de pe forum ca nu vor sa faca ce vreau sau ce am gandit eu.
Ca Miro la zice direct...nu contest.Dar ea-i singura vinovata?
....apoi in contextul nervilor spui multe.Nu cred ca Miro a vrut sa o jicneasca pe ANDANII,chiar si IRINA a spus...

Auzi la ele cu webcam...pai eu sa fiu copil si sa ma supravegheze ai mei non stop as face cu nervii...hihihi




POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)


...si Giova....ca au spus-o altfel...de acord.Fiecare om spune in felul lui.Eu admir oamenii directi,chiar daca doare.
Si pe mine m-a suparat odata Miro si i-am trimis pm si gata.As fi facut-o si pe forum,dar nu era conjunctura de asa natura...

Imi pare rau ca asta e mesajul(meu)cu nr.100 si-mi apare,sper steluta...si astept felicitari pt.ea
As mai spune,dar mai am si alta treaba...Sper sa ne vedem Sambata cat mai multe si sa mai clarificam daca mai e ceva de clarificat.









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Cosmina, sincer, draga, felicitari pentru steluta!
Fie ca ea sa aduca lumina aici...si sa straluceasca....


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Felicitari Cosmina pentru steluta cu nr. 1.

Merci Ionela ... stiam ca asa ai gandit-o.

Si io abia astept ambele intalniri. Normal Doris ca nu se vor opri aici planurile noastre. Io vin cu pusculitza la ambele intalniri, ok?


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Cosmina ..felicitari pentru steluta!
Fetelor nu stiu voi dar eu cu toate ca atmosfera pe aici nu mai e cum fost abia astept sa ne vedem...imi sunteti dragi toate si va admir pe fiecare cu toate defectele si mai ales calitatile voastre...suntem o comunitate din ce in ce mai mare si enormal sa apara divergente...suntem oameni si mai ales suntem diferiti....

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Cosmina felicitari pentru steluta!!!De ce sa-ti para rau?
Ca am vazut ca tu cand scrii , scrii cu folos. Deci la mai mare.

Doris intalnirea de duminica cu copiii ramane batuta in cuie la 11.00?



POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Simina, frumos spus


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Irina, tu la ce ora ai putea?


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Doris, de dupa-masa dupa ce se trezeste Ioana , pe la 16-17 oricand. Dimineata stii tu....Dar nu-i bai daca nu se poate venim noi altadata.

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Fetelor cred ca ar trebui sa emanam caldura si iubire, nu sa ne luam unele de altele!
Toate avem probleme si cred ca aici am gasit umarul ideal, chiar daca Miro ne trimite la nu stiu ce jurnal!
Sunt de acord sa fi directa dar cred ca, conteaza si tonul!
Si eu sunt uneori la fel ca si Miro si din pacate cu cei dragi!
Eu incerc sa ma autoeduc: mai intai ma pun in pielea celuilalt, ma gandesc unde am gresit eu, si in final il judec si pe cel cu pricina!(asta cam teoretic) insa cu impulsivitatea n-am ce-i face, si daca ma mai ia gura pe dinainte scuze asa sunt eu ma aprind repede si ma sting repede doar cand e vorba de cutremurul lui Doris facut de Miro, dar aplicat de mine...e invers(iar cred ca v-am incalcit si nu mai intelegeti nimic!sau sa ma )
E drept ca si printre noi e nevoie de o mana de fier, dar cred ca totusi mai blanduta deoarece toate avem inimuta cam fragila si de psihic nu mai vorbesc, dar....TRAIASCA COSMINA!
Chiar Miro spunea la o intalnire ceva de genul ca "ne cunoastem de la doua intalniri si se ia de mine..." care dupa mine e ca adevar graieste, cine a fost acolo stie despre ce-i vorba si tocmai ea isi incalaca propriile reguli!
No andanii draga eu zic sa nu te superi din cauza a 2 sau 3 dintre noi, ca noi suntem mai multe o gasca mare de ia o pauzari si avem nevoie si de tine, ca nici una nu-i perfecta si ne lipseste inperfectiunea ta!
Eu imi cer scuze pe cele care v-am coplesit cu problemele mele,cu exprimarea deficitara(dar mi-s fata de la tara) si cu incoerenta mea si ca am batut campii cate odata dar sper ca ati sarit peste ei !


Angi,silvana veniti o ba?
danitin si tu te-ai speriat de noi sau esti prea vedeta pt noi 'ai?(glumesc sper ca sti)

Miro ti-am tras o directa asa cum vrei tu, dar ia si de aici mance-o mama de dura!

comncluzie: conteaza si ce spunem dar mai ales conteaza ce facem si cred ca faptele Mironei si a multora dintre voi sunt de nepretuit

MIHI(20 martie 1974-peste cu apucaturi de berbec)

psingaduinta pt cele cu depresie pre si postnatala, eu una cred ca inca sunt inca in ea, chiar daca acusi sunt doi ani de la a doua nastere!

Mergi la inceput