Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelooooooooorrr !!!!!
Unde sunte-ti ? V-ati suparat ?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Nuuuuu,sint aici,dar mai raruc pt ca duc lipsa de timp.Am terminat o bucata dintr-o camera si de luni trecem la construit din gipscarton.
Tu ce faci? Esti bine?

Te si mai povestim
Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Eu sunt bine mersi . Cred ca-s prea dependenta de DC. Chiar si cand n-am timp trebuie sa intru 10-15 min.Mai greu e in week-end ca sotul meu vrea si el la calc. , dar mai am noroc cu meciurile de fotbal si atunci intru eu la aparat.
Mai avem inca timp liber , pt. ca inca nu am inceput lucrulpt. , vreu sa-mi fac niste analize in tara intai.

Sa ai spor la treaba , sa va iasa casa frumoasa.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apsara spune:

Buna, baimarencelor. Va salut si eu. Ce e nou pe-acasa?

apsara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thalia spune:

http://www.canal7.ro/webcam/webcam.html

Cand mi-e dor si mie ...ma uit pe acest web cam .Este undeva peste drum de hotelul Mara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Waw! Thalia , multumim pt. imaginile cu BM. Chiar ca ne mai domoleste dorul , daca ne uitam la poze .

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

A trecut o saptamana si nu a aparut nimeni ?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Noemi , inca nu ti-ai terminat casa de aranjat ? Lipsesti cam demult de pe net. Dupa cum vezi am ramas singura si nu-mi place.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Haules!
Aici is!
Thalia,Apsara bine ati venit.
Irlandeza, ti-e clar ca nu am terminat,nu? Si-mi vine sa behai de 'fericire' de fiecare data cind intru in casa.Ca-i varza
Si nici nu stiu cind oi fi gata c-avem un program si eu si-al meu de nu-i de povestit.Lucram pe casa asta din doo in trei c-asa-i fain.
In rest nici o pb.
Unde vrei sa-ti faci analizele? Eu iti recomand sa mergi la Cluj pt ca aici....Poate o data vei afla si tu horrorul din viata mea.Strins legat de medici si altele.
Hai, va pe toate,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Noemi , la Cluj la cine sa ma duc . Sti tu pe cineva anume ? Un doctor bun ? Probabil nu am probleme grave (asa cred eu ), dar as vrea pe cineva sa-si dea interesul , nu sa ma trimita acasa sa mai "incerc" , si sa vin peste vre-un an dupa ce mai pierd vreo 2-3 sarcini . Doamne fereste.
te pup

Noi 2 singurei

Mergi la inceput