Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Servus,fetele
Olim,sper din tot sufletul,eu atunci eram disperata si haituita pt ca o nepoata de-a berbantului era insarcinata si vroia sa-si abandoneze copilul,iar eu am intrat in vrie si vroiam cu tot dinadinsul sa adopt copilul.Am trecut milimetric pe linga greseala vietii mele.Ii multumesc lui Dumnezeu ca a pus lucrurile intr-un asemenea fagas incit adoptia nu a mai avut loc pt ca de iesea era rau,rau de tot pt individa cu pricina. A fost o intreaga telenovela , mi se face rau numai cind ma gindesc. Intra pe '40+ sau 40-',undeva la capitolul anterior ,cred, celui de-acum daca vrei sa vezi cum a fost pt ca nu mai sint in stare sa povestesc prin ce-am trecut.Oricum nr de tel pe care ti le-am dat ramin valabile.La fel si programul meu de munca
Irlandeza,astept sa ne vedem.A fi cumva,sper.As pune citeva poze,dar habar n-am cum,mai tre sa ma documentez.Poate voi reusi intr-un final.
Ah!Cu adoptia!Scuze ca sar de la una la alta.Deci:sotul meu si-a schimbat job-ul cu vreo luna in urma si a avut nevoie de perioada de ajustare pt ca noua slujba e f stresanta.I-am acordat-o.Acu vorbim despre cind incepem procedurile si el zice ca ar dori sa termine cu santierul din casa Inceput in iarna si lasat balta inaintea Sarbatorilor si abia apoi sa luam taurul de coarne.L-am intrebat f serios daca mai vrea sa adoptam.A zis DA.Deci tre sa-l pistonez in timp ce zugraveste

Bine.Am scris destul.Va si mai povestim.Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Macar bine ca nu ai facut greseala.
Sper ca acum sa ne vedem, pt ca o sa am mai mult timp la dispozitie atunci.
O sa citesc ce ai scris acolo.
Te pup si sa ai grija de tine, cat despre pistonat, fa-o un percutor, caci cu barbatii uneori trebe sa foloseste multe metode..
Al meu e langa mine si rade, dar nu vreau sa stiu ce gandeste de fapt despre asta.
te pup si ne mai auzim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Daca sti cum sa-i iei pe barbati , atunci fac orice le ceri.Trebuie doar sa sti ce sa le spui ca sa-i sensibilizezi.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Ce faceti?
Eu imi trag o tzira sufletul si intru in focuri cu amenajarea casei.A plecat s-aduca vopselele,mi-e si groaza de ce m-asteapta.
Sper sa iasa bine ce vrea el sa faca.Idei are bune si multe da materialele sint scumpe si nu vreau sa facem vreo timpenie.Na Doamne ajuta!
Am scos de la el o intilnire saptamina asta cu tanti de la djpc.Sper ca vom avea timp,mai ales ca am de alergat si dupa mobila si bare de inox si nu mai stiu eu ceVa fi interesant oricum.

Ha va si mai vorbim,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Noemi, sper sa-ti iasa casa asa cum ti-o doresti.Chiar daca-s scumpe toate, daca merita...

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare
Noemi , sigur ca va iesi totul bine.
Sper sa am mai mult timp si sa ne vedem acasa.Eu mai am 3 saptamani si ajung in tara.
Cum e vremea in Ro fetelor?
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Fetele mersi de urari
Vopselele au costat o gramada de bani ,dar nu poci comenta pt ca sint de foarte buna calitate,de fapt cele mai bune care se exista.

Cu doua seri in urma am descarcat poze cu lucrari de-a lui Joan Miro,Picasso si nu mai stiu,pt ca vrea sa picteze un perete in stilul respectiv.Na acu' sa vad ce-a iesi .Va fi interesant pt ca noi vom face tot si va dura mai mult.

Olim,vremea e asa cum trebuie.17-20 grade,primavara adevarata.nu mai ploua de o saptamina si totul a inflorit.Dar s-ar putea sa ai o surpriza cind vii si sa dai de vara.Stii tu cum e mai nou vremea.
Astept sa ne vedem.

Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Noemi si Olim va invidiez ca o sa fiti in BM si eu o sa fiu aici .
Mai am 2 luni si vin si eu in vacanta.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

sALUTARE.
Mai am o saptamana si plec acasa.
Am primit si o veste bune.Pe 9 iunie am intalnirea de 10 ani .Abia astept.
Cum e vremea aca fetelor, caci nici nu stiu ce haine sa imi pun cu mine.
Abia astept sa plec.
Ne mai auzim pana atunci.
O seara buna tutror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Eu am ratat intalnirea de 10 ani. Tocmai venisem aici.
Olim , petrecere frumoasa.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput