Oligospermie (10) - putini, da' buni!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

nounoutza, am priceput. Raman picat dar ne vedem si in toamna.

Off topic! (adica fara legatura cu nimica)
Ce inseamna geniul feminin...
cum stateam eu asa linistit in tacerea mea cea adanca la biroul meu solitar vine val vartej geniul mai sus pomenit si ma invata pe mine cum e cu F5-ul. Sa-i spun ca-l folosesc de cand eram copil, sa-i recunosc ca n-am auzit de el in viata mea ? Mare dilema...In orice caz mare inventie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Da, da, da, geniul sau sacrul feminin, cum spunea Brown.... Carmenicaaaa e geniala in aceasta problema extreeeem de delicata..... da, da..... si biroul cum arata....

40 de secunde.... da, da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Buna Ziuaaaaa,

Daaaa, lasati-ma si pe mine sa felicit normospermistul. Halal.



Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Buna ziua!

Fara suparare, Nounou, dar si eu tot ca Peterpan am 'citit' mesajul tau... deh, limbajul trupului nu minte...

Spre rusinea mea, aseara m-am dus tiptil-tiptil in patutul meu, ametita de vorbele dulci ale Zburatorului nostru, sau poate din cauza simptomelor care (dupa cum v-am spus de ieri) mi s-au urcat la cap... e si asta o forma de betie... dar o betie asa de placuta, nu te doare capul dupa aceea. Am visat frumos: aflasem ca voi avea gemeni in zodia gemenilor.

In orice caz, acum cand am ajuns acasa am vrut si eu sa ascult muzica de salon... si din pacate mi s-au terminat bateriile la casti, dar se rezolva pana se intuneca afara.

Ce faci, OANA draga, divulgi secretele feminine? Pe PM????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

salutari tutoror!!
cu greu sa mai apuc si eu sa va vaz....dar ma bucur ca tot veselie e pe aici...
eu l-am trecut pe al meu sot pe panax pe langa celelalte....si se simte mai bine...doar ca nu mai ia branca....si mi-e tare frica sa i-o mai dau sa nu se blegeasca iar...
felicitari peterpan..pentru normospermie!!!!...
MOana..CarmenCita..pupici dulci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Diciu , bafta la analize, sa iasa bune!

Banc: "-Domnule doctor, am venit sa ma ajutati si pe mine. Am incercat tot felul de medicamente dar tot n-am ramas gravida!
-Stati, s-o luam metodic! Poate e o chestiune de ereditate. Mama dumneavoastra a avut copii?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Thanks Carmencita..asa sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Heeeey! Ce fac oligospermistii? Au intrat in faza de negare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Haaaah, s-a mutat borcanu'?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

AOLEOOOOO ne-a ajuns subiectul pe pagina 2 si mi-a zis mie Carmenicaaa sa nu ma apuc de muncit, ca dauneaza rau.....
NU stiu altii ce motive au avut aseara de nu au semnat condica, dar eu a trebuit sa muncesc, ca a fost ziua aia din luna, in care tre' s-o fac si p-asta....
Secrete feminine, Carmenicooo, dezvalui chiar si fara sa mi se ceara, caci e defect ereditar, adica si mama a fost tot femeie si mama ei la fel si tot asa pana la Eva din preistoria biblica.... si toate avem o problema cu ......
La mine cand vine munca , mai mult de 3 zile nu dureaza.... iar cea mai dificila e ziua 1....
In seara asta sper sa primesc liber la veselia oligospermista......
, asta daca sefii din ceruri imi permit...., mama lor

Mergi la inceput