Oligospermie (10) - putini, da' buni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nounou spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

MOnutzo, ai decodificat o idee mai bine decat s-a priceput algoritmul meu de codare sa redea. Felicitarile mele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Acum am devenit geamana cu Peterman, ca eu dadeam sa sting lumina in salon si sa introduc acorduri de harpa de final..., iar el......, dupa cum se constata cu ochiul liber, ca nu aveti nevoie de reprezentanti juridici pentru asemenea chestiuni evidente, statea de acorduri mai elevate....

Tu gandesti si eu ma dau mare cu ideile tale... Vezi ce castigat e cel care stie sa silabiseasca cuvintele, fata de cel care doar le gandeste inconstient?

Nounoutzo vad ca nu vrei sa dormi, stai de citit romane in miez de noapte.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Nounou .... sssssssstttt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Oana, hai sa decriptam mesajul nounoutzei.
Fara sa aplic vreun algoritm si luand-o pe romaneasca chioara zic asa:
"Va citesc cu oarecare detasare, unii sunteti batuti in cap in timp ce ceilalti au luat-o pe ulei, dar tineti-o tot asa fratilor ca e veselie !
Aplica tu algoritmi si spune-mi ce iese !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Astept varianta 2 ... peterpan, ramai picat in continuare, ne vedem in toamna ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Iar scriam simultan.... 2 minute diferenta.... Eu am raspuns partial pe pagina 1. Ma intorc sa ma verific, apoi revin..... Nu ma picati inca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

OK, daca vreti sa stingeti lumina, mai ascultati o piesa geniala...
http://www.epdlp.com/clasica.php?id=21
si gata, promit sa nu mai vorbesc pe intuneric.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

15 secunde diferenta... Eu vorbesc si pe intuneric, ca ma pica Nounoutza si eu nu mai adorm de suparare, daca ma stiu picata...
Eu numai daca sunt adorm... Muzica din salon ajuta, recunosc, dar nu inchid gurita pana nu zic: fetita noastra nu poate sa apese pe taste , deoarece iubitul ei doarme langa ea, iar ea tare mult ar vrea sa se joace cu noi, chiar si pe lumina stinsa, cand fiecare sta cumintel in patutul lui...... Gata, ma intorc cu spatele la perete si ma ......
Adica inseamna ca a muncit mult azi... Da, da, da...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Eu nu voiam sa sting lumina, dar piesa este, intr-adevar, geniala ... o uitasem ...


nu va citesc cu detasare ... si bataia de cap e la mine ..

Mergi la inceput