Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Da, Andreea, se vad link-urile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

as fi preferat si eu cab particular numai ca la nici unul n-a vrut sa ma coasa, ca deh, n-au asemenea servicii, am sunat la vreo 3 atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

neatza! mi-a fost dor de voi
nu ma intrebati despre concediul de cosmar ca inca nu mi-am revenit.
am niste probleme cu osciaorele de la maini/picioare.
dorsilia iost pikata din plop de ce sa te coase? ce-ai patit?
fetile am si io o depresie adinca si vin aci si va gasesc la zona zoster nu se poa asa, pls!
dati-mi un pik de timp sami revin. v-am citit din cind in cind da am platfus la creier. promit sa ma pun la punkt cu noutatile:-)

mielu fuge, s-a mai ingrasat un pik insa nu creste in inaltime si m-a speriat tare pediatra....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Papadieee - bine ai revenit; lasa ca la anu` va fi mai bine concediul

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Mamica de Mielutz,bine ati revenit,ne-a fost dor tare de voi....sa ne spuneti mai multe ,cand trece platfusul lui mami,.

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

mamagiuliei, pt. ce ma feliciti? Ca ma uit in kk in fiecare zi si inca mai respir?
amironeanu, uite ca incerc sa gasesc frunze de salcam.Sper sa fac rost si sper sa bea si sper sa aibe efect ca nu mai stiu ce sa mai zic!

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adema - sunt azi, vroiam sa scriu Amironeanu pt. pasii Stefaniei ... scuzeee, scuzeee

Inca un pic si merg si eu la alergolog, in sfarsiiit voi dormi noaptea, tralalalalaaa !!!



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Mai sunt terminata!!!de cateva nopti Bogda e atat de agitat in somn,se trezeste URLAND, da' urlet din ala disperat,se zvarcoleste in tot patul,se ridica in fund,vrea sa se dea jos...asta in timp ce doarme...nu stiu ce e cu el,ma ingrijoreaza!
Mai nou face si ceva temperatura,iar aseara i-au iesit pe el pete rosii,sa fie vreo inotxicatie? Face si caca moale,dar nu miroase,nu stiu ce sa mai zis,sunt atat de obosita psihic si fizic,simt ca nu mai pot cateodata.N-am mai dormit si eu ca omu' de nu mai stiu cand,offfofff...
Mi-e teama sa nu aiba ceva traume psihice cu atatea schimbari in viata lui....asta mi-e teama.
Va rog,ce ar putea avea???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Dna Bibi, ar putea fi maselutele! Nu te gandi la "traume psihice", ca nu e cazul...cred....
Si Codrut pe la 6 dimneata s-a pus pe urlat.I-a trecut cu Calpol...Dupa ce nu vroia decat in brate, plimbat.Nu cumva sa ma fi asezat si eu pe pat ca era nenorocire...

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

DoamnaBibi - in nici un caz traume psihice, poate ii ies maselutele ...

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput