Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Buna dimineata!
Anca am vazut si eu pozele cu piticuta. E dulce foc! Imi pare rau ca ai probleme, tinem pumnii sa se rezolve cum e mai bine cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Philip si Kim - am vazut discutia de la container, pfuu ce v-ati aprins, sper ca vi-a trecut

Anca - am vazut si eu pozele sa stii ca si pe mine ma paste ideea tunsului ...

Ema - ce faceti ?

Roxanaz ???

Carmenp ???



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Buna dimineata!

Ieri Stefi a mers singurica o gramada pe afara Prin casa merge de vreo saptamana, dar afara nu vroia sa-mi dea drumul la mana chiar daca avea ham, dar aseara a plecat dupa un catel si a uitat sa-mi ia mana! Acusi, acusi va merge singura!!! I-am facut si sedinta foto aseara, era asa vesela, sper sa reusesc diseara sa pun si eu niste poze noi.

Lia, cred ca vor trece cicatricile, principalul este sa nu te mai doara, iar despre unii doctorii eu ma abtin sa comentez, de aceea eu prefer cabinetele particulare.
Gabi, eu pup funduletul lui Stefan, sa nu-l mai doara injectiile. Pupici!
Daria si Adema, frunze de salcam nu incercati? (sun ca o moara stricata de acum)
Uitati un link de la pozele Alexiei (Andreea Banica), sunt curioasa daca merge: http://www.ringo.com/album.html?ai=32465476
http://www.ringo.com/album.html?ai=32599100
http://www.ringo.com/album.html?ai=32565378


O zi buna!



Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

AndreeaBanica - ai tuns-o pe Alexia, ai taiat coditele ??? Sunt shocata, parul ala frumos, negru, bine ca creste inapoi.

Adema - felicitari !!! Si nu am salcam in parc

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

A, Andreea, am uitat, e super dulce Alexia, si sa stii ca si Stefaniei ii place sa roada seringa de la Nurofen si sa se joace cu olita

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Am vazut si eu Alexia mica, e o dulceata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Buna,fetele!

Multumim mult de aprecieri,asta e solutia pana repar webshots-ul,sper cat de curand ca e mult de munca pe site-ul asta....Daria,am tuns-o fiindca nu suporta mot,codite,nimic si mai mult o chinuiam,las ca are timp de par lung.


Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Si eu am vazut-o pe Alexia tunsa! Seamana cu un baietel asa, mai ales in poza in care ride. Dar tot dulce a ramas.


Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Andreea_s,adica sa-nteleg ca merg link-urile date de Andrea(mironeanu)?

...si cat m-am chinuit....

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Aoleu,sa nu uit,felicitari mamici pentru viitoarele maratoniste,Stefi si Giulia,asa scumpi sunt cand merg singurei si moata a prins curaj si merge acum toata casa.....mi-e atat de draga incat imi vine s-o mananc....

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput