Copilasi si bebelusi de sept-oct 2004 (78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

LA MULTI AAANIIIII
.... sa va traiasca, sa ne traiasca

RARES < ANA MARIA si tuturor Maria si derivati ....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

La multi ani, Rares!

La multi ani, Anamari!

La multi ani tuturor Mariilor!

Fetele eu tocmai am venit de la casatoria civila a celei mai bune prietene, unde am fost tare emotionata.
Suntem prietene de la 8 ani si am locuit pana acum un an usa in usa. Am trecut prin atatea impreuna ....

Am luat si bebelina, care a fost vedeta pe acolo.

Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

poze noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

La Multi Ani Rares pentru primul anisor!

La Multe lunisoare pentru Alesio!

La Multi Ani Anamari!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Sosesc si eu cu mare bucurie printr-e voi dupa o perioada foarte grea pt mine inca nu s-a terminat dar eu sunt optimista.

In primul rand vreau sa urez tuturor piticilor care au facut un anisor multa sanatate ca e singurul lucru care conteaza, fie fericiti si iubititi de toata lumea Dumnezeu sa va indrume pasii spre lucruri minunate si drepte. Eu si Dienutza va pupicim dulce, dulce si imi cer scuze ca nu va enumar pe toti dar voi stiti ca e pt fiecare in parte.

LA MULTI ANI PTRARESCA EL E SARBATORITUL DE AZI SI PT TOATE MARIUTELE MICUTE ,PT MINE SI CELELALTE MAMICI CU NUME DE MARIA.

Despre noi ce sa va spun ca mergem destul de binisor mai mult prin casa care e toata a ei pe afara o las mai putin singura ca o ia la fuga si se impiedica asa ca stam cu hamul.
De papat i-am bagat fara frica aproape orice.
Voi le dati jambonel de pui sau branza topita ca a mea mananca cu ambele maini? Singurul aliment refuzat este branzica fagaras cu smantana nu o mananca si pace o scoate din gura si se sterge la gurita e tare haioasa.

O sa punem si noi pozici noi sper sa pot in seara asta.

A eu am intrerupt alaptarea si nu mai avem asa treziri noaptea cand bea numai ceai sunt fericita din punctulasta de vedere.

Acum ma duc sa pregatesc platourile pt colegi ca asteapta papica adica cinstea....de Sf Marie.


Va pup.



Danina Diana - strengarita familiei
PAULA - DIANA NOI

Paula-Diana Poze noi noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani!

Rares

Anamari

Mariilor


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:


Mina faza cu intrerupatoarele imi suna cunoscut, si noi le avem la nivelul mainii iar Damian de cate ori este in premergator se duce fix la ele si aprinde lumina, stinge lumina si tot asa

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Eu mor de somn dupa ce am alergat toata ziua numai dupa Terminator Alma si am tot curatat in urma ei, nereusind sa fac inca nimic altceva din ce mi-am propus.Colac peste pupaza, am tras o sperietura zdravana acum jumatate de ora cand nu am mai gasit-o pe Alma in gradina (am scos-o afara ca in casa totul se preschimba in dezastru in urma ei), eu lipsind doar sa-i iau canita cu iaurt de baut din casa. Noroc ca tot ea si-a anuntat prezenta, chiuind de dupa tufisuri, din gradina vecinilor.Sa ma fi vazut pe mine, mamica in toata firea, misunand in 4 labe printre tufisuri sa-mi recuperez odorul de la vecini, unde Alma deja daduse iama-n flori...
Fug la ea ca nu stiu ce mestereste acum cu niste cabluri (iar a intrat in casa).

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Mi-a adormit, intr-un sfarsitmuuuuuuuuult asteptat!


Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Felicitari, Daniela, fericito! AL meu azi a dormit numai juma de ora cat ne-am plimbat. In rest a scos untul din mine. Abia astept sa vina socrii diseara sa-l abandonez in bratele bunicului....

Colac peste pupaza si femeia de serviciu mi-a tras chiului,nu vreti sa stiti in ce hal imi arat casa.....
Eu inca ma gandesc cum sa-i decorez tortu caci nu de idei duc lipsa, numa nu stiu ce s-aleg din cate idei am..... greu, nu?

Georgiana, te anunt cu regret ca aprinde - stinge lumina e doar prima faza. Asta cu demontatu urmeaza.

va pup !

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by andora
(romantic, Uca si el se sprijineau de acelasi gardut pe malul lacului), el a luat de la mami lui o ramura de salcie si i-a daruit-o fiica-mii cu un zambet larg, ea a luat-o cu acelasi zambet si drept multumire i-a tipaaaaaaaat in fata pastrand insa zambetul ca saracul bebe hop direct la mami in brate .



hi-hi-hi!
mooor de ras numai imaginandu-mi faza!


Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput