Copilasi si bebelusi de sept-oct 2004 (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

la multi ani, Mariilor...Lorema Maria, Alexia Maria, Lia Maria, Raluca Maria, Ioana Maria, Maria si sper sa nu se supere mbebeii pe care nu i-am observat pe lista ca eu am partea acum de o Marie foarte nazuroasa care imi zgaltaie usa la biblioteca in disperare ca nu se deschide si nu mai are de unde manca hartie...loreema ai dreptate-macar bebe3 e cuminte, acum...ca din decembrie...

multumesc pentru urari...sunteti primele...

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-26
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

loreema-si nu stiu daca am mentionat ca-mi place tortul Loreemei la nebunie...sa-ti traisca, sa-ti creasca mare...

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-26
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI

Rares, pentru primul anisor din viata ta!Sa ai parte de cat mai multi si fericiti!

Anamari sa fii sanatoasa si fericita alaturi de sotul si de copii tai minunati...iar acum in curand sa ai o nastere usoara si bb3 sa fie cumintel
Mariilor si tuturor celor cu nume derivate !!!

Andora imi pare rau de cucuiul piticutei si de sotul tau!Multa sanatate si pe cucui sa treaca repede!

Lilia am vazut si eu torturile.....o minunatie!Dar nu cred ca sunt in stare sa fac vreodata asa ceva!

Deanna bine ai revenit!Ce mai face frumoasa ta mica?

Geo multumim de aprecieri!Pare mare bazucu....in poze....ca in realitate e o piticanie de bebeloi!

.....care m-a disperat azi-noapte!!Iarasi!Numai la san a stat toata noaptea.....a refuzat din nou sticluta, iar cu laptele meu nu se satura ca e putin, asa ca suge pe tzatzuca ca pe suzeta...!

Pupici si revin....!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salut.

La multi ani urmatorilor "inculpati":
Rares, pentru primul anisor, sa cresti mare, frumos, sanatos si fericit!
Ana Maria, mamica cu burtica, sa traiesti fericita pana la adanci batraneti alaturi de puiii tai.

Fetelor Ramonei, Loreema Maria si Indra Maria.

Tuturor Mariilor, Marinilor, Marianelor si Marienilor, si tuturor celor care au acest nume!

.... imi aduc aminte ca anul trecut pe vremea asta calcam hainute si ma pregateam pentru internarea de a doua zi, si spuneam tuturor celor care ma sunau ca "dr isi ascute cutitele, maine e marea intalnire". Tin minte ca mi-am luat ceva comentarii despre cat de sadica pot fi.....

Si acestea fiind spuse m-am emotionat iremediabil pana aprox la lacrimi, asa ca aman ce mai aveam de spus si revin.

Pana atunci, pupici

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Offf ca abia acum am reusit si eu sa mai intru.
Imi cer scuze de intarziere, dar spun si eu La Multi Ani! pentru Daniel, David, Vlad, Loreema Maria, Ana Maria, Rares Sa cresteti mari frumosi si sanatosi.

La Multi Ani! anamari. Multa sanatate, fericire si bucurii alaturi de cei dragi.

La Multi Ani! tuturor care isi serbeaza ziua numelui.

Noi ne laudam cu inca un dintisor , care a iesit cu mare chin, dar bine ca a iesit pana la urma .

Am vazut si eu o gramada de torturi si deja sunt in mare incurcatura ca nu stiu cum o sa-l ornez Sper sa iasa bine pana la urma.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

...Mey, fratzicule, alea-s torturi? Opere de arta si alta nu.... pai mi=e si rusine cu ce tort voiam io sa fac... acuma ce ma fac? ca tre sa imit macar putin vreo idee de acolo. Phiiii!

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nexus spune:

RARES SA CRESTI MARE, SANATOS, CUMINTE, NOROCOS!!!!

LA MULTI ANI COPILASILOR
ALEXIA MARIA
LOREEMA MARIA
ANA MARIA
IULIA MARIA
MARIA
LIA MARIA
ALEXIA MARIA
MARIA ROMANA
RALUCA MARIA
IOANA MARIA AMINA

SI TUTUROR PARINTILOR CARE ISI SERBEAZA ASTAZI ZIUA NUMELUI.

LILIA SUPERBE TORTURI. SUPER SURSA DE INSPIRATIE PENTRU VIITOARELE ANIVERSARI. DAR VORBA MINEI ... OPERE DE ARTA ... TREBUIE DESCOPERITI SI ARTISTII CARE SA LE FACA. MIE UNA NU CRED CA MI-AR REUSI ASA CEVA .

Mihaela & Arthuras Ingeras



poze Arthur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Multumesc tuturor pt urari.

Andora – Multumesc.Sper sa tina carutul .

Ellen – spor la ornat si sigur o sa iasa f bine.




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

RARES
ANAMARI, LA MULTI ANI!, multa sanatate si numai clipe minunate alaturi de minunile tale.
La multi ani! tuturor celor care isi serbeaza onomastica azi, inclusiv mie.
Mina, orice e facut de manutele tale doua pt puiutul tau e mult mai pretios si mai frumos decat orice imagine de pe vreun site.Asa ca nu te stresa ca oircum o sa-ti iasa ceva frumos. Eu una folosesc astfel de imagini doar ca sursa de inspiratie, nu imi place sa plagiez(adica sa fac intocmai ca acolo ca atunci nu ar mai exista farama de originalitate in creatia mea), doar adaptez vreo mini-idee de pe-acolo (fie forma de animal, fie o bombonica, fie vreo fundita...) sau, mai rau, adaptez un amalgam de idei de la imagini diferite sau, cel mai rau, inventez ad-hoc ceva si nu imi mai pasa de ce am vazut sau nu in imagini sau ce am citit eu prin retete.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Fetelor imi cer scuze ca nu insir numele, am probleme cu netul si asa nu stiu daca apuc sa trimit mesajul:

La multi ani tuturor care se serbeaza azi! Sa petreceti frumos!

Pufy, sarumana de idee, mi-e mai bine. Dupa ce am luat No-spa m-a lasat si azi sunt chiar ok...


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput