Constanta la apel (45)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Dumnezeu sa o odihneasca!

Simona, cum sa fiu langa ea? NU stiu daca imi pot gasi puterile sa o sun. Tot ce tine de DC, de mine, ii poate adanci si mai mult suferinta. Ce sa facem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Dumnezeu s-o odihneasca! Nici nu stiu cum ai putea sa reactionezi intr-o asemenea situatie, e groaznic, saraca de ea, sa indure o astfel de nenorocire. Sper ca bunul D-ze sa o ajute sa treaca peste asta, ca imi imaginez ca nu este usor. Noi ii suntem alaturi cu tot sufletul.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos
http://community.webshots.com/user/sebastieng10
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

in astfel de momente unii oameni au nevoie de prieteni. altii de singuratate. fiecare proces de vindecare e diferit. nu stiu cum ar fi mai bine. poate o intrebare, ei, direct. mare nenorocire s-a abatut asupra ei.

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

grumpy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

O sa vad daca am puterea s ao sun maine. Poate imi raspund parintii ei si atunci o sa ii intreb pe ei, daca vrea sa vorbeasca cu mine, sa ma vada. Din moment ce m-a sunat ea, cred ca a simtit nevoia sa se descarce. Eu i-am zis ca oricand poate sa vorbeasca cu mine, ca ii sunt alaturi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

O Doamne ce necaz...Dumnezeu s-o odihneasca pe micuta Delia!


Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

am ramas muta!nici nu stiu ce ar trebui sa facem.dumnezeu sa o odihneasca pe micuta.un suflet atat de pur.
de ce se intampla asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata zic si eu desi nu mai e buna dupa ce veste am aflat!mititica de ea.dumnezeu s-o odihneasca!natalia trebuie sa fie tare desi nimeni nu cred ca ar putea in asemenea momente.

albumul meu
ziua marinei
adriana&razvan 01.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Buna dimineata...

Am intrat sa va spun ce am facut cu Delia mea la spital insa ceea ce a spus Cornelia m-a omorat...Nu pot si nu-mi vine sa cred...duminica trecuta ne-am intalnit in parc si chiar am admirat-o cat de frumoasa poate sa fie...Nu mai am pur si simplu cuvinte...Dumnezeu s-o odihneasca...

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)
Baita din cada mare
"Nu merge inainte mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma; nu merge in urma mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot indruma; mergi alaturi de mine si fii prietenul meu"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza dragelor!
ooofff, tocmai cind aveam 2 vesti frumoase, una atit de proasta!!!
Naty draga noastra suntem alaturi de tine si daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva noi aici vom fi intotdeauna!!!!
Simonici ptr tine flori speciale si sa fie asa cum vrei tu!!!!!!!!
Cornelia hihihi tare faza cu Maria! sa nu te lase ea sa faci pilates.... ce se intimpla cu ea noaptea? iar viseaza urat? sper ca a scapat de cartita aia.....
va pup ca fug la treaba, incerc sa revin cit de curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

revin...sa-i urez si eu Taniei LA multi ani sanatosi alaturi de cei dragi ei ...

Mav relatia mea cu Bianca este una foarte buna insa nu suntem pe aceeasi lungime de unda cand este vorba de invatat,desi in primii doi ani de scoala nu am avut probleme cu ea.Prefera sa faca price altceva decat sa citeasca sau sa-i faca temele pe vacanta,chiar daca ii aplica si pedepse...De aceea spuneam ca ma ingrozesc ca iar incepe scoala si ma voi enerva la culme din cauza asta...

Pe vremea mea( ce aiurea suna) nu aveam atatea lucruri care sa-mi distraga atentia si atunci singura ocupatie era cititul,un film indian la cinematograf cu prietenii,excursii,tabere,prostii cum le spun acuma tineretul progresist...

Si noi semnam condica in parc de pe acum,sper sa fie vreme frumoasa, fara vant si ploi...

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)
Baita din cada mare
"Nu merge inainte mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma; nu merge in urma mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot indruma; mergi alaturi de mine si fii prietenul meu"



Mergi la inceput