Constanta la apel (45)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

A, Narcisa, felicitari pt. job!

Visez eu, sau vroia cineva Pilates? Daca da, sa ma traga de manaca, ii fac eu o copie.

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Hai ca sunt ametita. Intre timp, m-am lamurit ca Mav vroia Pilates-ul si ii raspunsese deja Jone. Oricum, daca mai vrea cineva, pot face si eu o copie.

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
A, si doar nu ai umblat beata crita tot timpul asta, ca sa iti faci probleme cu bautura






***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

grumpy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cornelia, vreau si io o copie!!! Poate ma invrednicesc si io...desi slabe sanse!!!!

Mav, pe DAvid il duc la o gradi particulara, eu merg la stat...imi place mai mult sist celor de la Libaneza decat ce fac eu cu bietii mei copii la stat...au o programa ingrozitoare!!!!

Narcisa, am vazut pozele...Vivien e aproape cat PAtrick, nu??? Hihi...ea o sa fie cea care il va apara de batausi pe el? Hihihi... E tare dulce!!!!

Simona...deci ne pregatim de botez!!! Super!!!! hihi...trebuie neaparat sa o conving si pe fina mea sa dea tarcoale pe aici, poate se molipseste si ea de inca o sarcina cu noroc!!!!

Edessa, bine ai venit aici, e mereu loc pentru inca cineva...Cum o cheama pe fetita ta? Povesteste-ne despre ea!!!

Tatiana, tu ii gatesti separat Biei?

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Poze la munte si la mare

Poze noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Liris, . Ce nu am inteles deloc e ce e cu data de 7 decembrie. Dar nu cred ca are rost sa te gandesti ca il va afecta pe bebe. Au trecut atatea femei cu burtica prin situatii extrem de stresante si bb-ii super sanatosi si fericiti! Pana la urma nu ne zici nimic de testul ala????

Sanzi, duminica iti dau copia??? Cand doar te uiti e f. simplu . Credeam ca o sa fac zilnic exercitiile...

Am probleme cu Maria cu temerile de noapte. Va povestesc alta data.

Pupici tuturor!

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Hello,salutari de la Bacau!
Multzam fain pt. urari! Nu ma asteptam sa va amintiti ...Ziua insurectiei armate!
Mav-pupici!
Mi-a copiat Costin ultimile pagini din subiectul vechi si nu ati scris prea mult in WE. Azi cand am intrat sa copiem altele...bum ...deja 4 pagini.Le-am copiat si pe acestea si maine am sa le citesc in tihna..Astazi a fost taraboi cu intreg familionul si mari si mai mici.
Noi ne simtim f. bine aici, desi de cand am venit doar doua zile au fost fara ploaie(ieri si azi).M-am odihnit si ne-am plimbat cat s-a putut...Vineri sosim in Constanta.Abia astept sa ne vedem atat pe net cat si <face to face>,mai ales ca au venit fete noi.Bun venit!
Sanatate multe copilasilor bolnaviori!
O noapte buna si de maine zile tot mai insorite!


Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze IULIE!
Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Tania, La multi ani!!! multa sanatate si o viata fericita alaturi de cei dragi!!!

7 dec se presupune ca imi prezint teza...de aia vorbesc de data asta ca de un stress foarte mare.

Noapte buna tutror!!!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

grumpy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

LA MULTI ANI, TANIAAAAA!!!!!!!!!!!

Simona, stai linistita...la mine 8 luni jumate de sarcina (si inainte) a fost un continuu stress!! Si David inafara de faptul ca ii face o deosebita placere sa ma streseze pe mine e perfect!!!! Oricum sarcina e un stress in sine...pt cei din jur, ca io la inceput ii terorizam pe toti!!!!

Cornelia, ne vedem in parc duminica, nu mai imi fac "programare" la biserica!!!!
Maria tot se mai trezeste noaptea??? De frica sau de foame???
Doarme singura in camera? Nu are un ursuletz sau ceva sa o "pazeasca" de orice vis urat???

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Poze la munte si la mare

Poze noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Acum jumatate de ora am primit cea mai ingrozitoare veste. Nu stiu cum de am puterea sa scriu. nu stiu daca am dreptul sa va tulbur si pe voi, dar e singurul lucru care imi vine in minte. Delia Melissa, fetita Nataliei, nu mai este. SUnt paralizata si nu am stiut ce sa ii spun lui Naty. Oricum nimic nu o poate ajuta. Am vorbit la telefon cu ea. Au avut un accident de masina la intoarcerea acasa. Au fost toti internati in spitalul Galati si fetita s-a dus. Credeam ca o sa o alerge Stefan la anul in parc.

Nati e in Eforie cu parintii ei. Ce putm face? Exista ceva ce i-ar face suferinta mai usoara?

Nu cred ca poate fi real/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Doamne Dumnezeule ... Dumnezeu s-o odihneasca!
nu mai are sens sa aflam detalii .
cred ca ar fi bine sa fiti linga ea, daca ati putea.
probabil ca e singurul mod de a o ajuta. in rest va trebui sa gaseasca in ea insasi forta sa mearga mai departe. Dumnezeu s-o ajute!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

grumpy

Mergi la inceput