FIV 40

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Cecilia, cand vii in septembrie? pe ce data?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Fetele, uitati aici cateva poze cu bebelina..sper sa va dea speranta ..va pupicim

INGRID-ingerashul pe care mi l-a trimis Dumnezeu


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Anis ce fetita dulce ai! Sa-ti traiasca! Doamne cat e de frumoasa! Si ce freza super are!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Anis, sa-ti traiasca pretioasa ! Doamne,ce dulce e!si ce camera superba are!! Sa aveti parte numai de bucurii!!

Vine si randul meu..

http://photos.yahoo.com/andreeamihaela_stan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Lachi domnitele alea de la Medsana m-au programat pe 21 dar Monica mi-a zis sa stau linistita ca atunci cand vine dr. o sa ma sune sa vin mai repede,asa ca maine sau poimaine cel tarziu ma duc sa fac si restul de analize ca sa le am pe toate gata pana la 1 sept. ca nu se stie cand ma poate suna si atunci sa le am gata pe toate.Am inteles ca Dr.e la CMI de pe 13sept.,asa ca probabil de pe 12 sept. apare deja din concediu.Oricum o sa te sun cand ajung.Te pupic dulce si mai vorbim .
Anis superb ingerasa!MULTA fericire alaturi de ea!

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Crinuta ce faci?Ti-ai luat analizele de la clinica?Iti tin pumnii sa iasa totul ok.Te pupic .

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Doamne Anis ce dulcica este bebelina !!! Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii...

Eu noutati nu am...ma pregatesc sufleteste pentru FIV...si pentru ultimele analize...saptamana aceasta le mai am pe cele pentru ziua 3.

O saptamana buna si

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pis intradevar mi-a prins bine weekend-ul si m-am mai relaxat. Dar din pacate astazi nu mi-a mers prea bine si parca sunt ca inainte. Si eu ma intreb de multe ori aceleasi lucruri ca si tine.
Cecilia sunt foarte suparata. A sunat sotul meu si i-au spus ca nu mi-au facut analizele inca si sa mai sune pe vineri. Sper sa mi le faca, in 5 septembrie trebuie sa merg la dr.. Nu stiu ce sa ma fac. Sper sa-mi iasa bine, numai asta imi lipsea sa le amane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Anis ce dulce e fetita ta! Sa fii fericita alaturi de ea si sa-ti aduca numai bucurii!
Cecilia ti-am trimis e-mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHAELA V. spune:

Lachi, vreau sa mai incerc, normal...asa cum ti-am zis eu mai am 10 embrioni congelati....deci 2 incercari...dar mai mult ca sigur ca o sa mai fie decat una...eu una asa sunt convinsa...
Maine dimineata ma duc la medic, sa vedem ce o sa-mi zica...de ce nu s-au prins embrionii si mai ales cand pot sa intru in urmatorul lot...eu sper sa intru cat mai repede...
Asa ca maine o sa va pot oferi mai multe detalii...
Sunt atat de curioasa...sper din tot sufletul sa fie bine...si sa fi fost numai din cauza hiperstimularii, ceea ce ar insemna ca data viitoare avand in vedere ca nu o sa mai fac stimulare o sa fie bine, iar embrionasii (sper ca 2) or sa ramana acolo unde sunt pusi...
Doamne ajuta!
Lachi nu te lasa batuta! Dupa nori intotdeauna apare soarele!

Bafta!

Mihaela V.

Mergi la inceput