Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

BALANTA MEA este ANDREI pe 1 oct va face opt ani
Suntem deja clasa II -a , ne descurcam bine si acuma suntem in cautari de locatii unde sa ne tinem ziua, mai e putin si timpul trece repede
nici nu stiu ce sa va mai spun, deocamdata va citesc pana va cunosc mai bine

va pup pe toate
andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA!LA MULTI ANI SARBATORITELOR EMIsi NICOLETA-CRISTINASA CRESTETI MARI,SA FITI SANATOASE SI SA-I BUCURATI PE PARINTII VOSTRI!Va pup si va doresc PETRECERE FRUMOASA!Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

La multi ani la toate balantele noastre,sa creasca frumosi,sanatosi si cumintei.sa aiba noroc in viata si sa nu le lipseasca nimic
cu drag,
Nonna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA!Cam slaba activitate pe aici!Ce-ati patit?Acum cand avem atatia sarbatoriti nu se mai vede aproape nici o miscare.DECI ASTAZI ESTE ZIUA ALEXANDREILA MULTI ANI,SA CRESTI MARE SI SA AI O VIATA PLINA DE BUCURII!!!ELLEN,SA-TI TRAIASCA FATA,SA TE BUCURI DE EA!Astept sa povestesti cum ati petrecut.Ce emotionata am fost si eu cand a facut Alinutul meu 1 an.Mai are un pic si face 2 si deja am intrat in febra pregatirilor.Abia astept sa-l vad cum reactioneaza.Acum e mai mare si intelege cat de cat.VA PUP PE TOATE MAMICILE SI PE TOATE BALANTELE MICI! Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Suntem bine, bb2 misca de zor, sportiva fata, nu gluma.
Ar trebui sa nasc pe 5 noiembrie, dar bebelina e marisoara si nici ma-sa nu e cuminte (n-am de ales, am enorm de mult de lucru...), asa ca s-ar putea sa iasa pe 22 octombrie si sa fie tot Balantica.


Raluca, Emi bebelusa si bb2 din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Multumim pentru urari! O sa i le transmit lui Emi.
Va pupam cu drag si uram si noi LA MULTI ANI balanticilor care se sarbatoresc zilele astea!

Raluca, Emi bebelusa si bb2 din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Multumim tuturor pentru urari . Noi ne-am intors cu bine din plimbari. Petrecerea a fost frumoasa numai ca Alexuta a inceput sa se distreze dupa ce au plecat invitatii...a fost prea multa harmalaie pentru ea. La anul poate o sa prinda si ea mai multe.
Nu-mi vine sa cred ca am o fetita asa mare.

RaluD, nastere usoara. Iti tinem pumnii sa iasa tot balancica, daca asta iti doresti.

Lory_k, ce fain ca ati fost in Disneyland. Noi cand am fost acolo ni s-a parut foarte scumpa intrarea si nu am mai intrat, iar acum bineinteles ca imi pare rau.
E adevarat ca dumul pana in Japonia este foarte obositor iar diferenta de fus orar nu poti sa o treci asa usor daca stai doar cateva zile.

Andanii, incaodata bine ati venit. Tu chiar ai un cavaler mare. Succes la cautat locatii pentru petrecere. Banuiesc ca este si el implicat si abia asteapta sa se distreze putin cu prietenii. Abia astept sa ne povestesti cum a fost la petrecere.
Imediat va trec in listuta.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ellen vad ca m/ai trecut in listuta multumeeeessscccc

Da e cavaler mare si cu pretentii binenteles, acuma trebuie sfatuit ... e mare si trebuie sa ii placa in primul rand lui.
Sambata a dat telefoane la prietenii invitati , e fericit tare sa il vedeti ce important se crede acuma, si asa frumos vorbea la telefon cu parintii copiilor si ii ruga sa le dea voie la petrecerea lui .

Am tot cautat locatie pentru petrecere, nu am gasit pentru sambata decat de la ora opt seara ... asta dupa doua zile de cautari .... in fine bine ca e sambata si nu peste doua saptamani, era ieri tare necajit ca nu poate sarbatori exact in ziua lui de nastere .... acuma speram ca sa iasa bine totul avand in vedere ca e destul de tarziu ... oricum sunt destul de mari si pot sa se culce si la 23.30 sambata ca dum pot dormi oricat.

va pupa pe toate ANDANII

ANDREI SI NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ralu nastere usoara, sa dea dumnezeu sa nu apara complicatii si sa te refaci rapid dupa ....

cu intarziere LA MULTI ANI PENTRU VLAD, EMI, NICOLETA SI ALEXANDRA



va pupa pe toate ANDANII

ANDREI SI NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Andanii, nu ai pentru ce .

Ce frumos ca a vorbit el cu parintii copiilor. Nu am asteptam la asa ceva. Ce bine e ca l-ai invatat asa. Eu nu m-as fi gandit la asa ceva....vezi ce bine e sa ai pe cineva experimentat pe langa tine de la mine


Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput