Impreuna, Timisoara! (14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ma bucur ca-ti place, Gabi, si noi zicem ca-i tare reusit...
Ce liniste, toate aveti probleme cu astrele?


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Gabi,si mie imi place albunul lui Ines....Superb!Pai se pricepe Marius,ca il pasioneaza foarte tare...Include multa munca,dar satisfactiile sunt pe masura!Multumesc de apreciere!
Doris,mama,sa-ti traiasca fata!Zici ca-ti place rau?!Merit si eu laudata,ca am si eu contributie....Hihihi....
Io una n-am probleme cu astrele,altele sunt problemele mele....neimportante si..trecatoare!
Va pup!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari,
Doris superbe pozele si modelul!Sa-ti traiasca!
AnaChiar ca e talentat al tau sot!

Nu stiu cum sta treaba cu planetele le mine, dar nu mai am somn!
Si asa uite-ma duminica dimineatala lucru ca sa ma dau nitel pe net si sa vad ce ati mai scris(ups , cred ca am mancat o cratima


Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandu42 spune:

Draga Albi
Sunt un forumist saprofit, familist convins si mai mult sau mai putin dornic sa plec in Grecia din 30.07.2005, cu doi copii , masina, alea-alea si cu inca o familie in aceasi configuratie. Nu avem habar de itinerar, cazare, preturi. Vrem in ordine: sa ajungem cu bine, sa fie , sa plecam cu masina din Deva, sa fie relativ liniste, sa stam 7-10 zile, sa vedem cate ceva, sa fie ieftin.
Ana 68 a fost draguta si mi-a spus ca esti o initiata in problema.
Help !
Promit sa ma revansez cu toate sfaturile de care sunt in stare - sunt pediatru de meserie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare tuturor!
Albi,uite ca l-am gasit penenea doctoru' Sandu pe forum si l-am "agatat" sa vina la noi gandindu-ma ca tu il poti ajuta.Mi-am amintit ca tu aveai oferta cu Grecia,mai e valabila?Hai,poate il poti ajuta!
Sandu,ma bucur ca ai intrat sa scri pentru Albi...poate se rezolva.Iti doresc anticipat concediu placut si distractie frumoasa!Cand te intorci,treci si pe la noi sa ne povestesti cum a fost!
Alexa,multam de apreciere la adresa lui Marius talentatul!
Cine mai vrea sa spuna ....
Pai va pup si vorbim mai tarziu!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Bey,gagici,ce batranica sunt,am uitat sa va spun ceva-ce sa fac?ma lasa neuronu' sef- am si eu 1000 si ceva de puncte si vreau si eu titulatura...hihihi....dati si voi cu pareri in mine si sugestii...ce s-ar potrivi la fata?Asa haios....stiti voi...
Sa aveti inspiratie!Pupici!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Doris, albumul e super, ce mai, marfa! Felicitari pt model si lui Marius si Radu pt realizare

Ana si Sandu, asa e, am eu o oferta pt Grecia, cazare + drum cu autocarul. Oricum, cand pleci cu copiii si esti pentru prima data intr-un loc, nu e prea comod sa pleci pe cont propriu, fara nici un fel de rezervare, mai ales ca in Grecia e cam plin in august (inca de acum 2 saptamani am vazut ca nu prea mai erau locuri libere pe la agentii...)

Sandu, iti trimit PM cu mail-ul si ID-ul mey de Yahoo Messenger si sper sa ne auzim cumva azi.

Ana, cu titulatura doar stii parerea mea... aia cu SRL-ul





hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

LAMULTIANI!!!

Pentru cei mai frumosi ochi pe care i-am vazut in viata, cei ai printesei EVA



Sa cresti mare, sa fii sanatoasa, sa-ti iubesti fratiorul, cu care vei face cunostinta in curand, si sa le aduci parintilor tai, caldura soarelui in inimi!
Iar tie, fericita mamica, sa-ti dea D-zeu putere, sa treci cu bine, inca o data peste nastere, si sa iti cresti in pace si iubire comorile minunate!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bu-Hu-Hu la voi!
Nu ati vazut niciuna ce titulatura potrivita si haioasa are Ana?
Va place, nu?
Ana, sa te reprezinte, sa ne aduci numai preziceri de bine...
Patroana de SRL Vrajeala, sau cum imi place mie sa-ti zic, de-acum, descantatoarea aiurita, sa nu uiti sa mai invoci dansul Norilor, si sa chemi barzoiul pentru Miro!
Ce-o face acum?

Noapte buna!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Albi ai rezolvat cu biletele ??? si tu ce faci nu mai pleci in concediu ???

Doris e o dulce fetita ta, sa iti traiasca sanatoasa si cuminte

Am intrat in ultima saptamana de lucru inainte de concediu , cel putin asa ar trebui sa fie daca nu se mai impun prelungiri de sus ... abia astept concediul ... sa stau acasa putin si sa ma odihnesc si apoi pe 9 plecam la mare abia astept ....

doris nu mi/ai spus la ce salon lucrezi ??? vreau si eu ceva modificari la look ... pleaseeeeee

va pup pe toate

andanii

Mergi la inceput