Timisoara (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

azi e mai bine Mary, dar ieri pe cand ma laudam ca nu am nimic, am toata cina, asa ca....pe urma cuca.

poze
gio si bb 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare fetele,

Io votez pentru Timisoara - oras de 5 stele!
Despre doape nu stiu ce sa spui, fu cam demult si nu mai tine fata minte
Mary, ma bucur ca fetita e bine si mult curaj!
Gabi,
Giova, azi esti mai bine?
Doris, esti o rea! Dupa ce ne-ai facut curioase cu intalneala de sambata, acum vii cu alta ghicitoare. Mi-am stors creierii si tot degeaba, batranetile sunt de vine, cred
Ana, abia astept sa ne vedem!
Restul fetelor unde sunt?

Silvana si Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti fetele,
Intru si eu acusic....
Mey,fain ca schimbarati titlu....Eu am mai scris : place la mine si ce am propus io "Timisoara orasul florilor",dar si "Timisoara oras de 5 stele".Si "Timisoara hot city" e fain,da' parca e prea americanesc...Ma rog,cum hotarati e ok....No comment!
Silvana,te pup.AMR 1 zi!
Mary,ma bucur mult sa aflu ca bebita ta e super ok....Asta e fain!Pai din cate stiu eu,dupa 7 luni bebe se intoarce cu capsorul in jos si se pregateste de venit afara!
Albi,da!Inainte de a naste pica dopu' ala.Asta e semnul ca bebe e pe vine si ca urmeaza nasterea!Te-ai mai gandit la caise?!Hahahaha...
Gabi,uitasi mey de la Eva?Hihihihih.....Se mai intampla!Eu la Alex nu am vazut dopul ala,ca m-au apucat durerile si am mers la spital.Acolo mi-a rupt apa si nu am vaz't nik.In schimb la Luana a cazut dopul si mi s-a rupt si apa....La mine dopul a fost gelatinos,ca un albus de ou.
Doris,mama,cum zici tu : sa fie cu noroc! Te-ai mai gandit la chestia cu 100%?Hihihi....Las' ca pleci tu la Maramu'...
Miro,ai uitat sa ne spui cum iti e!Ce ti-a mai facut nenea doctoru'?Baga ganduri pozitive la greu,ca e bine....Asculta tu la mandea,ca stie ce zice!Te pup!
Fetele,sa auzim de bine....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

ceau fetelor
nu am dat bir cu fugitii, dar mai tre sa-mi cumpar ceva timp!!
sambata vin.
gtg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

V-am citit azi fetelor si v-am si vazut mi-e greu sa va retin pe toate, ca tare multe mai sunteti!
Dupa intalnire mergeti undeva?

Burtici mai puteti?tare dragute mai erati in jurul mesei!
Mie mi-a fost rau numa primele 4 luni si ultimele 5!HI Hi !

Mihi mami lui Lori si Arpi si matusa de Octa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

Buna fetelor.

Ce ziceti, ma primiti si pe mine printre voi?

http://fr.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/my_photos

Dia & printesele : Caroline Iulia (14 iulie 2002), Stephanie Daria (09 martie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Bonjour, fetelor din Timisoara. Dia, bine ai venit ! Eu votez pt cel mai simplu titlu Timisoara. Mai ales ca mai e mult de lucru pāna sa redevina orasul florilor sau oras de 5 stele. Din pacate...

Gabi, stiu sigur ca avem cunostiinte comune. Doar ca eu am fost o vesnic neintegrata si timida...

Fetelor, eu am o intrebare. Eu am o familie de adoptie in Timisoara...nu oficial, ci de suflet, pt ca aveam 19 ani cānd i-am intālnit. Pt ei(adica mama doamnei) as vrea sa stiu unde pot gasi in Timisoara pe cineva care sa aiba grija de o batrāna bolnava. Ar fi de stat cu acea persoana noaptea, ca sa nu cada din pat, si apoi ziua, de la 12 la 19. Sau chiar doua persoane care sa-si imparta timpul asta. Poate stiti voi pe cineva cinstit care are nevoie de un servici... Oare unde se pot gasi astfel de persoane...?

Am vazut ca voi va intālniti, poate o sa vin si eu intr-o zi.

V-am pupat !

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bine ai venit la DIA!!!!!

poze
gio si bb 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

URGENT!!!!

Ajutati-ma repede cu un stomatolog, care mai are program la ora asta, in cel mai rau caz maine dimineata!
Mi s-a rupt un dinte si arat groaznic, ma doare la fel, si a mea e in concediu....

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dia,bun venit!Si cu o mica intarziere La Multi Ani! pentru Caroline.
Sibylle,eu una nu cunosc pe cineva disponibil pentru ce ai scris tu.In schimb,dau si eu cu parerea,exista un ziar,"Publitim" se numeste,in care am vazut multe anunturi in care erau oameni dornici pentru un astfel de job.
Numai bine!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput