FIV 38

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Bravo Laura!!!!
Ma bucur din tot sufletul ca ai reusit!!!!


Sa ai mare grija de comoara ta si sa cresteti mari si voinici!!!




Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Anis ce mai face bebelina ta?


Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Monica Elena de ce nu pot sa-ti vad pozele?Zice ca nu am voie sa intru acolo.Ca nu am acces.Vreau si eu sa-ti vad comoara.Te pup si pe tine si pe Mihnea.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Ce fac fetele cochetele?
Eu sunt rupta am fost azi noapte la nunta, am stat pana azi la 6 dimineata, m-am culcat pe la 7,30 si la 11 eram in picioare s-o tai la injectii; abia astept sa ma culc. Fetelor....n-am 8 foliculi...ci 4!!! Am inteles io gresit! Ma miram si eu de unde atata productivitate! Punctia va fi sambata sau duminica si ca sa va ofticati,...sa stiti ca o sa-l vad pe Mihnea inainte de puctie ca o sa il aduca Moni la clinica pentru ridicarea moralului!
Mi-a marit doza la 5 pe zi si merg mai departe si saptamana asta cu stimulare probabil pana inainte de pregnyl. In rest sunt OK. Sper ca si voi.
Va pupicesc pi toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Pt. Tabitha. Si au am luat medicamentele din Ungaria, si nu m-a intrebat nimeni la vama. Daca cunosti pe cineva in Ungaria, poti obtine medicamente compensate, cu reteta eliberata pe numele persoanei respective. Eu asa am cumparat si a fost f. avantajos.
Succes, Steliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Lachi iti tin pumnii sa ai cat mai multi foliculi in final! Ma bucur ca esti bine si ca te mai si distrezi (nunta). Iti doresc succes in continuare si astept cat de curand vesti bune.
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna seara tuturor.
Laura,ma bucur mult ptr tine! sa dea Domnul sa fie 2 cum vrei tu,si daca nu se poate, multa sanatate tie si bebicului !!!
Lachi,succes in continuare, eu zic ca o sa iasa bine de data asta!!

Si eu sunt foarte optimista,dupa consultatia de ieri,se pare ca ma refac bine dupa ultima SEU; si bucurie mare ptr mine: doctorita mea o cunoaste bine si colaboreaza exact cu dna Denisa Protopopescu de la Medsana,la care imi doream sa ajung!asa ca, mi-a zis sa stau linistita pana-n septembrie,cand o va suna ea si-mi va face trimitere ptr inceputul lui octombrie,cum m-a sfatuit ca-i mai bine. Se pare ca am nevoie de 3 luni ca sa ma refac complet;asa ca mai am de asteptat.Pana atunci,imi va da lista cu analizele care trebuiesc facute,si mi-a zis ca pe perioada tratamentului ma poate supraveghea ea.
la toate si succes in tratamente si analize!

http://photos.yahoo.com/andreeamihaela_stan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Sotul meu a trecut cu trenul in Ungaria si a luat Menogon si a avut la el reteta din Romania si factura de la farmacie. Dar nu a fost nevoie sa le arate.
Atentie la temperatura la care transportati Menogonul, sa fie sub 24 de grade, altfel se inactiveaza. Deci cred ca pe timp de vara exclus posta si alte variante nesigure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Iliuita daca mergi la odiseea sarcinii la mamici de iulie aug vei gasi pe prima pagina la numele meu scris mare cu rosu POZE si poti intra sa le vezi.
Anemona a vrut sa spuna ca temp sa nu fie mai mare de 24 de grade.

Monica mamica unui globulet de aur - Mihnea-Gabriel
Esentele tari se tin in
sticlute mici.
http://photos.yahoo.com/gabriel bambache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianni spune:

PT.ASIA
Exista intradevar un supliment alimentar american , care ajuta atit la marirea numarului de foliculi (in timpul stimularii) cit si la calitatea ovocitelor. Este fabricat de firma americana Biotics , numele exact este BIOTICS RESEARCH CYTOZYME O - este piperat la pret , dar se merita. Il gasesti fara reteta la orice farmacie mai de Doamne ajuta - din Paris.

Succes.

Catalina

Mergi la inceput