Drumul Taberei (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Adrienne bine ai venit in ...Deci fosta ploiesteanca,fosta Dr.Taberei....Hm...Ma intreb oare ce-om mai avea in comun?
Vecinute,pe unde sunteti? Ati fugit in munti cu totii?

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Adrienne bine ai venit!!!Imediat te trec pe listuta
Ieri am fost la plimbare prin Bucuresti...in 3 ore am vizitat 11 biserici... fantanii...am facut o mica conditie fizica
Azi in parc m-am intalnit cu Andora cu gogosica si Miti...si cu Ramona ,Maysa si sotul... pun pozele si va arat....
Pupici si sper sa ne auzim si vedem curand!!!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Adrienne, bie ai venit in club!

Eu sunt targumureseanca, insa iubesc Dr. Taberei! Deja am 15 ani aici, asha ca...

Emma, te pupam dulce, noroc cu tine ca ne mai aduni, ca altfel umblam asha de capul nostru...Tati de Maysa a fost ieri siderat de cat de speedy esti...Ce insemna tineretzea, dle!

Pupici si pentru poze, le asteptam cu drag!

Poate ne vedem si diseara!

Pupicei la toate Drumtabaretzele!

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Mi-e tare dor de Dr. taberei. nici nu stiu cum mai arata. spunea cineva ca sint masini parcate pe trotuar si nu se mai poate circula. Asa este? Mie imi placea tare mult sa ma plimb de la Favorit la Moghioros si in parc... ma apuca nostalgia. am atitea amintiri.. weekend placut.cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Bine v-am regasit vecine/vecini si La multi ani celor ce isi serbeaza azi onomastica!
Un pupic mare si special pentru Gogosica Andorei, .La multi ani puiule,sa ne traiesti,sa fi sanatoasa si frumoasa!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

LA MULTI ANI !!! asa cu intarziere....dar ne cerem mii de scuze

Mai fetelor pe unde umblati mai???
Eu umplu toata ziua...am fost de vreo 3 ori in Herastrau...in Muzeul satului...va arat si niste poze...si cea mai fericita sunt ca mi-a inflorit cactusul
Va pupici ...si sa astept cu vestii.....

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Ema superbe poze. Mi-ai facut o bucurie imensa caci imi e tare dor de Bucresti. Unde este insa Gradina japoneza? Au amenajat-o in Herastrau? De abia astept sa ma duc acolo cind vin in buc. mersi inca o data.cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Fetelor ma mai primiti? Stiti prea bine de ce e in Pta Moghioros si sa stiti ca astia de-au daramat buticurile sunt de vina ca ne-au taiat si cablurile de net !!!! Dar acum merge, merge si daca se mai opreste netul sunt in stare de crima !
Suntem bine, cu Ema ne vedem mereu prin parc, chiar aseara ne-a "prins"... In rest nimeni... Asa ca asteptam strigarea de duminica la ora 18, parca asa ramasese odata demult, cine e pe insulita duminica la 18 sa se prezinte la piciorul podului.... Vedem noi...
Suntem ok, am avut febra aproape 40 cand ne-a picat netul si s-a soldat cu doi dinti iesiti jos, apoi am plecat la mare si ne-au iesit alti doi sus, deci avem 6 acum . Multumikm din suflet de urari si dorim si noi Mishulinei si Ramonei multi ani fericiti de casnicie si cat mai productivi in !
Misulina multumim mult si speram ca barzoaica sa vina din concediul ala fara plata cu forte inzecite.....
Adrienne, Gradina Japoneza e in Herastrau, e f frumos dar n-am mai fost pe-acolo de mult. Si nici nu cred ca e cxhiar cum ii spune numele, adica nu sunt florile care ma asteptam sa fie ci doar amenajarea, cu podulete, cred ca mai au ceva de lucrat.... sa u zic prostii, repet n-am fost de f mult pe acolo.
Haideti ca nici pe mail n-am intrat inca, vroiam sa vad ce mai e pe DC... Va pup dulce de tot si mai vorbim!!!!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Fetelor daca aveti poze din parcul Moghioros puteti sa le puneti? Ce dor mi-ati facut. Aici parcurile nu sint asa frumoase ca ale noastre. Aici practic ed padure cu locuri special amenajate de picnic, plaja si parcare. E padure nu parc cu alei sa te plimbi pe jos....cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Adrienne sunt muuulte poze din parc in albumele Emmei si ale mele dar nu stiu adresa exacta si netul merge aiurea de tot (vezi in semnaturi)
Fetelor voi cum o mai duceti ? Noua ne tot pica netul si intram pe apucate....
Emma am CD-ul pt George, hai sa ti-l dau ca ma scalpeaza lumea ca nu i l-am dat inca
Va pupacesc!!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput