Drumul Taberei (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Mai unde umblati?
Eu m-am vazut ieri cu Miahulina pe trecerea de pietoni, careia-i urez din nou aniversare super romantica a casniciei si ani multi si frumosi impreuna si mai ales in trei!!!! (Mishule am tinut minte fiindca pe 28 ne aniversam si noi )
Iar cu Iris m-am vazut in parc cu tot cu Stefanutz care ne-a servit cu biscuiti si de atunci appa Uca mea in prostie biscuiti... Salutari si de la ea, nu mai poate intra de la serviciu ca inainte...
Fug ca-mi da jos perdeaua maimuta, papa!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Paula felicitari pt rezultatul bun al testului! Sa ai o burtica mare si sanatoasa si doi copii minunati!!!!!!!
Sa ma laud si eu cu maimuta... azi papa biscuite (de ieri de la Stefnutzul lui Iris i se trage pofta pesemne) si i-am zis sa-mi dea si mie.. avea mana goala ca-l terminase, dar.. a scos din gurita o faramitura si mi-a dat-o s-o pap in gurita mea.... Bineinteles ca-mi venea sa pap nu faramitura, ci pe ea cu totul!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Salutare fetele din drumul taberei,


Va rog din suflet ma puteti ajuta ,caut un baiat din drumul taberei care locuia pe Blvd.Timisoara se numeste RADUCANU BRADUT are 36 de ani!
Multumiri anticipate!!

http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Buna dimineata,ce liniste pe aici!
Andora LA MULTI ANI cu sanatate si tot ce va doriti,sa va iubiti ca-n prima zi si sa va bucurati de Uca cea scumpitza si dintoasa!
Cand ne-am intalnit alaltaieri pe trecerea de pietoni eram cam "varza" ca ieri am fost la spital si mi-au cauterizat o rana,eram terminata...Si amandoi "topiti" dupa Uca....Asa ca nu mi-am amintit pe moment de aniversarea voastra,scuze de la un om batran! Mi-a parut asa de rau ca am uitat....
Poare ne mai intalnim in parc sa pup Gogosica,eu tocmai am aflat ca barzoaica e in concediu pana la toamna si nu ne onoreaza cererea,mai avem de tras ,asa ca imi mai potolesc si eu dorul cu vecinica mea cea dulce (ca un biscuite!)

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Pupici la tot Dr. Taberei!

Diana_B...nu ne-am vazut de mult, ce faci tu si Mirciulica? Dar Lia?

Fug acasica sa ies cu Maysa in parc! Poate Emma e pe faza si ne aduna pe toate!!!

Eu maine ma duc la strand, cine se mai inscrie? Poate o iau si pe Maysa, de dimineata, dar nu mult...Ii place tare mult la dushuri si la apa!

Pupicei, fug acasa!



Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Tot am uitat ceva, noi pe 27 am sarbatorit 9 ani de casnicie si implinirea a 1 an si 6 luni de catre Maysa!
La multi ani si voua!


Am fugit!

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

mai fetelor PE UNDE UMBLATIIIIII???????

LA MULTI ANI ARAMONA
LA MULTI ANI ANDORA
LA MULTI ANI MISHULINA
MULTA SANATATE,FERICIRE SI MULTE IMPLINIRI ALATURI DE CEI DRAGI!!!


io's intarziata...indragostita din Drumul Taberei
Azi m-am intalnit cu Mishulina.....si odata ajunsa in parc...fara sa ma uit pe DC...am trimis sms lui Andora,Ramona si Iris...insa nu m-am vazut cu niciuna...
Pe unde umblati mama??? nici un semn?chiar asa( auzi cine vorbea )
FETELOR STRIGAM LISTUTA????

Pupici

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

FETELORRRRRRR UNDE SUNTETI??????

eu m-am intalnit sambata cu Iris si piticul si ieri cu Mishulina...dar voi ?????

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Helllllloooooooo????fetelor???????
Eu m-am intalnit cu Andora care acum cu siguranta e la mare.... si acasa nu mai are net de 1 saptamana si spera sa ii dea drumul cat mai repede!

Dar voi pe unde umblati frate???chiar toata lumea e plecata????

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

OK daca am locuit in Dr. Taberi inainte de a emigra in SUA si daca cred ca Dr. taberei e cel mai frumos cartier din Buc. ma primiti in grupul vostru? De fapt mai am apt. la Favorit dar e inchiriat.cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput