Drumul Taberei (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

quote:
Originally posted by Diana_b

Mey, ne-au innebunit si pe noi tintarii, nici nu mai pot sa ies seara cu Mircea ca nu mai prididesc cu plesnitul (lui Mircea, ca sa omor tintarii). Si desi noi avem plase de tintari la toate ferestrele, ce sa vezi, ei intra pe usa . Asa ca la Mircea in camera merge tintariciul non-stop.

Diana si Mircea (2.01.2004)

Album Mircea

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004



Da, da, da! Facem din plesnit sportul verii! Aseara cand sa ma culc m-am dus la baie si au inceput tantaroii astia sa ma atace din toate partile ca-ntr-un film de groaza, degeaba dadeam eu din maini si din coada (precum iapa ) ca nu plecau si pace. Sa-l vedeti pe barbatu-meu sculat din somn de un tantar pe la 2 noaptea ce mai fugea dupa el cu moaca aia de somnambul, eu radeam de muream in loc sa-mi pese ca se scoala bebe de la lumina aprinsa (bebe era in sugranta cu Autan....)... denaturata mai sunt

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

he he mai fetelor ce faceti???
A venit iar nebuna adica io care acum ziceam ca nu mai sunt indragostita.....acum zic a tras mai rau....si io sunt si si imi vine sa tip tare .....

Dupa plimbarica...am tras si o plimbarica prin parc...dar cam pustiu...m-am intalnit doar cu Simona,sotul si Maya cu care am si ramas si am venit acasa...
Abia astept sa va vad

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Emma scuze ca n-am raaspuns la sms dar nu aveam cum , a fost zi de fuga pe seara... M-am vazut cu ramona intamplator si credeam ca ne vedem prin parc dar am deviat de la traseu, maine se marita prietena mea si tre' sa-i ornez masina, eu vroiam inimioare, le-am facut dar nu stiu cum o sa iasa, am initiat si un subiect cu sugestii pt masina mirilor dar zero raspunsuri, asa ca ma descurc singura maine......
Uf ce haos, gata ca m-am saturat de cusut inimioare, trebuia sa iau de la Emma ca are destule prin capusor ul acela de tinerica.... hehe ce vremuri, cand ma indragosteam de dragoste asa una-doua....
Am uitat sa zic ca ieri m-am vazut cu Iris... un scumpic si jumatate flacaul, zicea ca nu poate intra pe net...
Asa ca eu va pupic dulcic si somnic usor!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Andora mamaaaaa... nu-i nimic de sms stai linistita...caci m-am intalnit cu Simona,sotul si Maya..si am stat cu ei.. am mai ras putin si de scumpi nostrii vecini pe care iti vine sa rau de tot...

Iti dau cu drag inimioare de la mine.... ups.....sunt atat de dragute...
Jergica a avut la nunta pe masina lor si a nasilor aranjament floral (comandat la florarie)poza 1....poza 2....... si pe celelalte masini..pampoane alba(caci au fost masini de firma si aproape toate inchise la culoare)...si albastre
Pupici si distracie placuta!!!


Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Sarumanuta Emma, gogo e in parc cu mama si eu ma apuc de spalat pe cap/calcat/curat caci bomba e ca nu doar masinile tre' sa le aranjam dupa masa ci si sa insotim mmirele sa ia nasii si sa asistam la barbierit si eu nu stiam nimic nicide obiceiul asta nici de ce tre' sa fac eu cu nasii pe care nu-i cunosc.... las' ca se descurca varsatoarea sefa cumva.... spontaneitatea pe primul loc si zambetul mereu pe buze orice-ar fi, nu? Hai ca vorbim, acum sunt intr-o viteza fulger.... va pupic, papapapa!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Bine v-am regasit vecine,am fost plecata doua zile...
Emma ,ce-i cu starea asta "fluctuanta" de indragosteala? trebuie sa-mi povestesti mai multe...
Andora,cum a fost cu nunta,te-ai descurcat? Pupa "tanti" pe Gogosica..

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Mishulinabine ai revenit!!!
Mai fetelor noi stat "asa departe"....si ne vedem..din an in Paste...

Andora cum a fost la nunta???Am vazut Gogosica a fost superbaaaaaaaaaaa

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

ups... am mai primit o steluta

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Emma felicitari pentru steluta!
Andora vrem poze si noutati cu Gogo....

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Mai fetitzelor dulcetzicilor, a auzit Gogo ca vreti noutati de la ea si s-a gandit ca le meritati... asa ca fiti atente.....:
MAI AVEM UN DINTISOR!!!!
Daaaaaaaaaa, eram la masa la miri seara asta (ne-am ospatat pana pe la 22) si Uca pofticioasa nu avea stare, asa ca i-am dat nitelus cascaval (in premiera desi nu e voie ) si atunci am simtit... coltisorul din dreapta sus.... hahaha o sa fim si noi coconas.... tre' sa-i iau fetei neaparat ceva alb ca nu i-am luat decat o jucarica la primul dinte acum 4 zile.... hai ca incepem sa semanam si noi a oameni seriosi si dintosi...
Mishulina unde ai fost? Sa iei lectii de tir contra tanti B sau s-o fugaresti? Ai prins-o? Jumulit-o? Fripturica de barzoaica? Buna? Yammy-yammy!!!!
Emma eu te inteleg perfect cu oscilatul asta indragosteala vs furie... dar nu e o scuza.. ci o acuza... asa ca ai grijulica!!!!
Va pup, sa vedem daca pot pune pozele pe net....
Noapte buna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput