Cu dragoste,din IASI (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Bei,privighetoarea,da' nu crez ca vrei cam multe?Pei ori mananci si bei ori dansezi.Pentru dans ti-as propune teatru de opera!


Irina,veve & croko
poze,poze,poze si iar poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

mai bine mai tarziu decat niciodata dar eu abia acu am aflat de ziua ta gabriela asa ca te rog sa ma lasi sa te tzuc si sa-ti urez la multi, multi ani!

despre intalnire nu zic nimic. am promis de atatea ori si nu m-am tinut de cuvant... poate totusi reusesc de data asta.
vera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetili care sunteti de prin Tatarasi, va pescuim noi cu masina daca nu aveti in dotare. Numai dati un semn pana maine la 16 ca sa stiu de unde trebuie sa va luam. Ori aici, ori pe un telefon: 0723652525 ori 0741214080.
Pupicei,
Gabriela si baietii
PS. Pe Adela a anuntat-o cineva? Stie cineva nr Ralucai din RO?

A si inca o data multumim mult de urari. A fost o zi minunata pe care am petrecut-o alaturi de cei 3 baieti ai mei si alaturi de niste prieteni foarte dragi. Important este ca m-am simtit foarte bine pt ca atata lume si-a adus aminte de mine si m-a felicitat. Va multumesc ca existati. Si acum iconul cu pupici si floricele...stiti voi cu lenea mea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Veve, vezi bine ca nu am scris nica de streaptease, da? putin respect pentr-o duamna, pliz!
Io ma asteptam sa intru si sa vaz o alta locatie decit Gradina Botanica la ce vremuri se anunta, deci cum ramine? Nu de alta da` am numa` doua ore la dispozitie miine si n-as vrea sa umblu ca zabauca prin oras

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de iunie la serbare

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Fetele eu sunt (in sfarsit) acasa. Am intrat sa vad ce se anunta cu intalnirea. Din cate am vazut eu; azi la ora 17 in Gradina Botanica. Vad ca voi spuneti ca va ploua. Atunci cum facem? Unde mergem? Eu intru mai tarziu sa vad daca s-a mai hotarat ceva. Va pup Si sper sa nu ploua!

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mdea!Nu prea arata a vreme de Botanica....Ramane mall?In cazu' asta ce se-ntampla acolo?Unde si cum va desfasurati de obicei?
Adela cred ca stie,pt. c-a postat pe topic;eventual po' s-o mai sun eu sa ma asigur,da' dupa ce stabilim exact...
Raluca,bine-ai venit in patria muma!

quote:
Originally posted by carmenp

Veve, vezi bine ca nu am scris nica de streaptease, da? putin respect pentr-o duamna, pliz!

Da mei,esti o duoamna,ce....?!Da' zi drept ca unicu' tau motiv fu ca nu se exista stiptis di asta masculin in Iesi;sau mergem la femei?



Irina,veve & croko
poze,poze,poze si iar poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:


Neatza fetele!

De abia aseara am intrat si eu pe "Prieteni dintotdeauna" si am gasit Iasul care isi da intalnire
Deci as veni si eu daca nu e cu suparare,cu Rares,desigur.Se cam anunta ploaie,e cam intunecat aici in Tatarasi la mine.Deci daca ploua...ce facem?Nu prea as iesi pe ploaie cu tzancul,ca e cam sensibilos,dar totusi depinde ce locatie alegeti.Poate pana la ora 17 se va alege o vreme si voi mai aveti timp sa postati ceva.In cel mai rau caz,daca nu ma lamuresc,poate voi indrazni sa o deranjez pe Gabriela cu un telefon,daca tot a riscat sa il dea pe forum.Eu voi sta cu ochii pe forum si poate aflu si eu in timp util ce veti hotari.Va pupic

Nora

http://community.webshots.com/user/nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

La Mall, jos este locul de joaca pt copii. Ii putem lasa acolo si noi sa mergem la cofetarie sau pe vreo terasa...fast food, etc pe acolo. Am vazut de curand ca daca e grup organizat de copii, se plateste mai putin. Pt cine nu stie e 40 mii ora la locul de joaca.

Nora...astept sa ma suni si te luam cu masina. Am dat nr. de telefon, pt ca oricum le dau si la ziar...si cam tot aia e.

Pupici si abia astept,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:


Gabriela,ultumesc pentru oferta si raman datoare.Sa imi zici pe la ce ora sa te sun,sa nu deranjez si pe la ce ora plecati voi.Eu,din pacate,am puiul mic si nu il pot lasa in locul de joaca,are 10 luni,deci trebuie sa il iau cu mine si ca sa nu devin Muntele Everest si el alpinist de ocazie,trebuie sa iau carutzul cu mine.Cam pe unde stai in Tatarasi?Sa stim unde iesim.Noi stam la Sc. nr.5,cum incepe strada Ciric.

Nora

http://community.webshots.com/user/nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani Gabriela!
Scuze de intarziere,dar abia acum am vazut... eu am avut o saptamana plina de sarbatoriti...si mai urmeaza .Luna asta am 15,acum 16 cu tine! Saptamana trecuta mi-am sarbatorit sotul,saptamana asta ,joi o prietena si vineri cumnatul...saptamana viitoare mai am patru prieteni..hai sa fiti sanatosi cu totii...multi racusori in jurul meu...
Azi va ploua abia sprea seara dar va fi innourat toata ziua.Mi-ar fi placut in Gradina dar se pare ca toata lumea opteaza pennntru Mall.
Sper sa ajungem si noi(eu si copilu)ca al meu sot a optat azi pt o partida de pescuit si nu stiu cand si in ce stare se intoarce(plin de noroaie si el si masina),iar la Mall nu-i place deloc.
Sant cu ochii pe voi!


Adriana

Mergi la inceput