Cu dragoste,din IASI (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

PRO intalneala intre feti si eu!
Si inca ceva....Gabriela draga,LA MULTI ANI!Sa fii iubita si fericita alaturi de cei dragi,sa ai o viata senina si frumoasa si mult-mult succes in tot ceea ce ti-ai propus sa realizezi!Un milion de imbratisari (virtuale deocamdata)de la noi!



Irina,veve & croko
poze,poze,poze si iar poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

La multi ani, draga Gabriela!
Nu te speria ca mai adaugi inca un anisor pentru ca asta nu inseamna ca imbatranesti, nicidecum! Pur si simplu ti se ofera un nou prilej de a aduna amintiri frumoase!
Sa ai o zi frumoasa alaturi de cei apropiati!
Ada



Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

fara cupii si barbati.
hush, ploaie, hush!

Gabriela, multi ani fericiti, sanatate, bucurii, impliniri in viata copiilor, a sotului si a ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Cuuuum, da` di undi voi stiti de Gabriela si io habar nu am??? Adecalea, vv, n-ai putut sopti si mie, hm?? bine, bine...
Gabriela, hepi barzdai tu iuuuuuuuuuuu, hepi barzdai tu iuuuuuuuuuuu!! La multi ani! Sa ne traiesti, infloresti, sa fii fericita si iubita ca de cine, nu se pune problema!! Si las` ca un an nu mai conteaza la cei noushpi care-i ai... Asadar hai sa bem azi, virtual, o sampanie si, iaca avem si motiv de intilnire fara cupii si barbati: tre` s-o sarbatorim pe Gabriela!!


Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de iunie la serbare

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

La multi ani, Gabriela! Multi, multi, da' si faini, ca altfel, care mai e farmecul?!

Confirm pentru intalneala de duminica. Vine si Lacri.
Si un mare DA pentru o fara copii si soti! Ei, deci pe cand, ca suntem deja patru?

Oana si Stefanel

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Chiar cinci, asa ca hai sa facem listuta:
1. Gabriela
2. Veve
3. Elena
4. Oana
5. eu
Cum la mine si cred ca si la voi, astfel de iesiri nu prea sunt, propun sa spuna fiecare ce ar vrea: restaurant, bar, terasa, discoteca, streptease, etc, sa ajungem la un numitor comun, macar sa stim de ce ne aprindem paie-n cap cu barbatii Eu, de exemplu, nu am mai dansat de mult, mi-as dori sa merg undeva unde sa pot bea, minca, dansa.

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de iunie la serbare

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Gabriela, sa fi iubita, sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii

Pe mine m-ati pierdut, pana la urma maine este cu copii sau fara. Sa stiu, sa-i fac program sotului si eu sa vin sa ma destrabalez
Si pe starea vremii de pe DC au schimbat prognoza, maine ploua

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefania - printesa mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Andreea, miine este cu cupiii si eventual barbatii, mai intii munca si dupa aia distractia! Asta cu intilnirea burlacelor se va stabili pentru o alta zi.

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de iunie la serbare

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor iubitelor, multumesc foarte mult de urari. De acord, fara copii si soti...asa ca intre gagici, abia astept.
Fug repede sa iau niste ingrediente pt o pizza si o berica si cam atat la implinirea celor 19 ani (intre noi fie vorba eu ziceam ca implinesc 25 plus multe luni...dar merge si 19, hi, hi...tare mi-e lene sa caut iconurile cu figurine). Am mai anuntat eu azi si pe Carmen cu Alex mic si pe Adi si pe Adusca...sa vedem maine cati vom fi.
Pupici si bia astept sa ne vedem.
Va multumesc inca o data ca nu m=ati uitat,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Salutic!!Confirmam si noi prezenta la ora 17,o sa o anunt si pe Cristina de ora ,am vorbit azi cu ea dar...stiam de ora 10:30...o sa rectific.
Gabriela ,LA MULTI ANI,fericiti,multa sanatate,bucurii ,tone de dragoste de la cei 3 baieti ...si vagoane de euroi,sa-ti poti indeplini visele!!!Fetili,ma inscriu si eu pe lista pentru dezmatz,tare mi-e dor de shuetele cu fetele, pe la o pizza,bericica!!
Stabilim miine amanuntele!!???
Gabi

Mergi la inceput