Mamici din Arad...???(32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutari

Bine ai venit printre noi Adriana. Sa ai o sarcina usoara.

Fetelor eu sunt fericita. Am avut la secretariat anul trecut pana inainte de nunta pe cineva tare de treaba, dar a plecat in Iordania si a zis ca nu mai vine inapoi (acolo sunt parintii). De atunci am tot avut tentative sa ne gasim pe cineva, dar nu mi-a placut nici una. Acum, surpriza, a venit inapoi si de ieri a revenit la lucru. Sunt super incantata. Asa stiu ca am pe cine sa las aici sa se ocupe de hartii si sa am incredere.

Gabi si noi tot in Grecia vrem sa mergem. Daca reusesti sa gasesti ceva fain zi-mi si mie, ca eu tot caut de o saptamana.

Pupici si o zi minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Bine ai venit Adriana! Sarcina usoara in continuare si un bb sanatos!

Gabi,ieri nu te-a vazut Calin,dar azi mi-a spus ca v-ati intalnit tot pe-acolo.El merge destul de des sa bea cafea la Divino.
Tudor e bine dupa cazatura?

Albi,sper ca te-au lamurit Gabi cu Flavia cum sa ajungi la Steton,eu nu prea le am cu "explicatul" strazilor. Sa ne zici daca ai fost si daca ti-ai gasit ceva fain.

Ioana,iti imprumut eu scaunul de masina a lui Dragos.Vorbim noi cum ne intalnim sa vi-l dau.

Flavia,bine de tine ca ai ajutor acum!
Acum sa nu te mai stresezi asa mult!

Clau,cand iti vin musafirii,nora? Raul ce boacane mai face?

Fetelor,Dragos mi-a facut febra de ieri si are gatul rosu.Azi am inceput sa-i dau antibiotic ca a avut peste 38 febra si scade destul de greu,ii pun si supozitor si ii dau Tylenol si abia scade. Imi spune ca-l doare si burtica,dar nu mi-a facut diaree.
E groaznic,mai ales ca nu sunt obisnuita sa fie bolnav,anul acesta nu a fost bolnav.







Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush ! Dar tu nu ai nevoie de el in week-end?Te sun sapt care vine (am numerele tale de telefon) si vedem cum ne intalnim.
Imi pare rau de Dragos...sanatate multa si sa-i treaca repede!

Clau cum te intelegi cu nora? Lui Raulica ii place?Poze?

Cand mai punem de o intalneala???

Pupici!




Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by pufymic

Alinush ! Dar tu nu ai nevoie de el in week-end?Te sun sapt care vine (am numerele tale de telefon) si vedem cum ne intalnim.
Imi pare rau de Dragos...sanatate multa si sa-i treaca repede!

Clau cum te intelegi cu nora? Lui Raulica ii place?Poze?

Cand mai punem de o intalneala???

Pupici!




Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului


Ioana,saptamana viitoare nu mergem din Arad,eventual pana la Cicir si pana acolo ne descurcam fara scaunel.Peste 2 saptamani doar avem nevoie ca mergem la Oradea la nunta,deci vi-l dam cu placere.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor multumim.
Intru maine sa va scriu, pupici

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetele!

Am intrat sa va spun week-end placut ca noi mergem la Craiva.
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Adriana, bine ai venit!

Ioana, inca nu stiu cum se inteleg astia mici ca n-au apucat sa se vada...i astept peste o saptamana sa vina, atunci in formatie completa Abia astept!
Week-end placut si voua!

Alina, multa sanatate lu Dragos! Vezi ca cica e epidemie de herpangina(sper ca am scris bine)...vecinutul meu are si Doamne cat a mai slabit Mi-e tare mila de el

Flavia, fericito Cum de n-a ramas definitiv?? Nu-i place sau e viata grea si pe acolo??

Gabi, pupici la Tudor

ALina, ma intrebai ce boacane mai face Raul...of mai nou tot face cunostinta cu asflatul Are o vanataie de toata frumusetea De fapt e negru in frunte dar tot cu partea dreapta a fruntii atinge asfaltu E un neastamparat si jumatate...acum daca nu-i fac pe plac se arunca in fund cand mi-e lumea mai draga Dar il las sa-si faca damblaua, ca doar nu-i merge cu nebunu



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, Tudor e bine la ochisor, i se trage vanataia.
Flavia, ma bucur pentru voi ca vi s-a intors secretara de incredere.
Nu am gasit inca ceva concret pentru Grecia.Eu as fi vrut cu avionul, cipri vrea cu masina. Daca mergem cu masina, numai noi, imi e groaza mie, ca nu stii ce se poate inampla pe drum, mai ales ca am auzit ca e recomandat sa opresti cat mai putin prin Bulgaria. Si nici drumul nu il stim, ca nu am mai fost. Am inteles ca prin Macedonia era cel mai scurt, dar acum iti trebuie viza pentru Macedonia.
Are Cipri un client, o agentie de turism , au multe oferte, ca nu stii pe care sa o alegi. iti dau si tie adresa daca vrei www.businessjet.ro.
Mie mi-ar placea si varianta sa ne gasim la fata locului cazare. Am fost asa acum doi ani in Croatia si a fost super. Prin agentie nu stii ce te asteapta acolo.
Week-end placut Ioana!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Gabitzicaam niste prieteni buni care merg in august in Grecia.Ei au ales Paralia Katerini,la hotelul Muses Beach.Iti dau linkul sa vezi niste poze : http://www.wakacje.pl/o_info2.phtml?id_oferty=92772&id_terminy=2425003

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Mai stiu ca au platit 210 euro de persoana,7 nopti,2 mese si cu transport inclus.
Pupici la bebici.

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput