Mamici din Arad...???(32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mark
Danut



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Mark!


La multi ani Danut!
[/b]

Sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi!



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Danut si Mark! sa traiti fericiti alaturi de familiile voastre!
Alina M, l-am vazut azi pe Calin la cafeneaua Divino, am vrut sa il salut dar nu cred ca ne-a vazut!
Tudor are o vanataie la ochisor de toata frumusetea. A vrutsa se dea jos din patut intr-un moment de nervi, ca alfel nu cred ca s-ar fi incumetat, ca e destul de precaut de felul lui. A mai pus piciorul pe margina patutului dar n-a incercat pana acum. s-a trezit foarte de dimineata si la un moment dat nu m-am mai inteles cu el nicicum. L-am dus in patut si s-a enervat foarte tare...asa ca a coborat singur. Eu am intepenit cand am auzit bufnitura. Nu am vazut cum a cazut. Nu a plans mai tare decat cand l-am pus acolo. I-a trecut si oboseala si tot.Am vrut sa-i pun gheata dar nu m-a lasat.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

flavia ramona, ti-am trimis mail cu adresa (de mail ) unde te rog mult sa imi trimiti indicatiile

Daca ai timp, ar fi ideal sa le primesc maine (joi), pentru ca vineri s-ar putea sa vin in Arad

Mai vreau sa te intreb ceva: programul de lucru acolo la firma... Oare vineri dupa ora 15:00 mai gasesc pe cineva? Sau mai bine incerc luni pe la ora 12:00?
Inca o intrebare: produsele se pot proba, nu?

Multumesc mult!




hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Albi, iti raspund eu, in caz ca nu mai intra Flavia. Produsele se pot proba si cred ca gasesti la orice ora pe cineva pentru ca din cate mi-am dat eu seama acolo si locuieste cineva. Eu vara trecuta am nimerit chiar in perioada de concediu si renovare si tot am fost servita.
iti dau eu niste indicatii,...asa in mare(mai intrebati voi pe traseu. cand ajungeti in zona teatrului o luati la stanga pe Blaga, de pe Blaga tot inainte pana in capat unde o luati la stanga si prima la dreapta e Marasesti pe care mergeti tot inainte pana ajungeti la sensul girariu, faceti sensul si o luati la dreapta(la ultimul semafor din sens) pe Spitalului si de acolo a doua strada la stanga e ghe doja. Sper ca ti-am fost de folos.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MyBaby spune:

Buna fetelor !!! Sunt si eu pe drum sa devin mamica,am 11+ saptamani,maine merg la al doilea control(tineti-mi pumnii) sunt foarte emotionata si sper sa imi vad ingerasul cum se agita.Ma bucur ca am dat de voi!!!Traiasca Aradul !!!

Adriana 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MyBaby spune:

Am uitat sa ma prezint ,Ma numesc Adriana,am 29 de ani(14 Iunie 1976) sunt casatorita de 5 ani cu Iulian 35 de ani(16 Ianuarie 1970) si asteptam un bebe care vine tot in Ianuarie 2006
Numai bucurii si impliniri tuturor !

Adriana 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare fetelor!

Gabi lui Tudor neastamparat!Si sa-i treaca repede vanataia de la ochisor!

Adriana bine ai venit!

Intru mai incolo ca acum am un bazuc agatat de mine.
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Adriana, bine ai venit printre noi!Felicitari pentru burtica! Spune-ne mai multe despre tine. Suntem aceeasi generatie(daca ai mers la 6 ani la scoala), unde ai terminat liceul?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor ajutor!!!

De unde pot inchiria/imprumuta un scaun de masina pentru Alesio?
vrem sa plecam la Cluj sapt viitoare si nu am scaun de masina pentru el.
M-ar interesa de joi seara pana luni.

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput