Sa-mi arunc copilul sau nu?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Ce vesti extraordinare. Rodica si sotul ei sunt niste oameni deosebiti.

Gabriela, prietenei mele ii este indiferent unde trimite pachetul, deci adresa ta e perfecta. Ar fi bine sa-mi dai cat de curand adresa pt ca ar fi pacat sa le dea la altcineva care poate nu are atata nevoie de ele precum are Bella.

Astept adresa pe PM sau mail.

Cu respect pentru voi!

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

buna
Draga Pashosha,scuza-ma cu nu am am mia intrat aici,nu cunva sa crezi ca ca o dau la intors cu bani dar pur si simplu nu am reusit sa intru pe reclama mascata//avertizare,am avut 1000 de nervi cum incercam in fiecare zi sa intru si nu reuseam,dar insfarsit,bine ca am reusit asta seara
am intrat cu sufletul la gura sa vad ce sa mai intamplat,ma bucur enorm ca Rodica sa hotarat sa o infieze,sper ca va reusi,?crezi xa este vreo sansa sa nu poata?cred ca inebunim daca nu ar luao
mi-am notat contul de USD si in curand o sa primesti ceva bani de la mine
si TU esti o luptatoare cum nu am mai intalnit in intreaga mea viata de 25 de ani,imi dai putere sa merg inainte si ma faci sa privesc lucrurile astfel.Mabucur ca am cunoscut un OM minunat.Multumesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Felicitari Phashosa si sa va ajute Dumnezeu pe tine si pe micuta Bella. Ce noroc ca s-au hotarat sa o infieze. O sa mai incerc si eu sa dau sfara in tzara si poate mai strang niste hainute.Rodica si eu sunt de acord cu tine, asa femeie nu am intalnit nici eu in 31 de ani cati am.Bravo phasosha!!!!!!!!!!!!!!!!!1


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Super-desenele lui Liviu - iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Gabriela, te rog din tot sufletul sa-mi spui daca este sau nu nevoie de hainele oferite de prietena mea. Din cate citesc este mare nevoie de ele, ar fi pacat ca sa le dea la un alt copil care nu are atata nevoie de ele, dar daca nu mai trebuiesc sa ne zici ca sa le poata trimite in alta parte.

Te rog da-mi un semn!

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Super vesti!
Va pune si mama mea niste banuti zilele astea, sper sa ajunga la banca..O sa iti dau de stire.

pt tine si Rodica

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei


O mana intinsa catre Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Lucia , ea a primit multe hainutze si cred ca i-ar fi suficient, in sensul ca a primit destul de ,ulte hainute cam pentru 9 luni 1 an jumate. Pentru aceasta perioada. 2 luni -9 luni, nu are suficiente in sensul ca , daca vine acasa, i ar mai trebui ceva costumashe de bumbacel, sau mai stiu eu. oricum, ea acum este in spital si tocmai am vorbit cu Rodica, care este disperata , sa se invoiasca si sa poata veni sa stea cu Bela, caci la spital, desi am fost super dragutze"dupa posibilitati", mamele din alte saloane ne-au spus ca plange mult mititica pana ce vin asistentele sa ii dea sa manance. Mi s-a rupt sufletul dar ce putem face..Am inteles ca de asemenea sunt liste d asteptare cu operatia, dar noi avem supper promisiune de la chirurg, si sunt convinsa ca vor trebui ceva stimulenti...asta este din pacate...de aceea, Motanik, mii si mii de multumiri pentru ajutorul dat de mama ta. Putin cate putin , sunt sigura ca vom strange ceva...detalii pe PM...nu se poate sa nu rezolvam..am adus-o pana aici si nu o putem lasa...
va multumesc din inima

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuminitaB spune:

Ai reusit cumva sa deschizi si cont in lei?


LuminitaB
mami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998

Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul.

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

quote:
Originally posted by pashosha


Lucia , ea a primit multe hainutze si cred ca i-ar fi suficient, in sensul ca a primit destul de ,ulte hainute cam pentru 9 luni 1 an jumate. Pentru aceasta perioada. 2 luni -9 luni, nu are suficiente in sensul ca , daca vine acasa, i ar mai trebui ceva costumashe de bumbacel, sau mai stiu eu.



Prietena mea si sora ei au un bb de 5, respectiv 6 luni, ea poate sa trimita numai hainute micute, atat de la ea cat si de la sora ei. Dupa ce citesc este exact ceea ce are nevoie Bella.

Pe PM nu am primit nici un raspuns, te rog sa-mi scri pe mail: lucia_csoma@yahoo.com

Daca nu e nevoie nici de acestea nu ma supar de loc sa-mi spui "nu", dar te rog sa-mi dai un semn de viata.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51007&whichpage=2" target="_blank">15 milioane - pret pentru putina libertate!


Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Lucia ti am trimis atat pm cat si e mail, nu stiu cum de nu le ai primit..verifica sa nu cumva sa le ai oprite sau mai stiu eu...
Este prfect pentru ca asha cum am spus, Bella are hainutze multe dar cam de pe la 9 luni incolo..oricum, va cer tuturor permisiunea, ca atunci cand ii vor ramane mici sa le potdona mai deprte la cazuri similare...daca vreti.
Lumi, imi cer mii de scuze, azi am alergat sa ii imit lui Andrei Oniciuc haine ca am primit multe pentru el si carti,si am tot impachetat si am reushit sa le pun la posta intr un final..maine dimineatza am programat la 11 sa ma duc la BRD..iti mltumesc din suflet..si va multumesc tuturor de altfel

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Nu am primit nimic, nici pe mail nici pe e-mail. Mai poti sa trimiti inca o data?


Cat despre datul mai departe, suntem (cred) cu totii de acord, chiar este extraordinar ca si altii sa poate fi ajutati.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53434" target="_blank">
Teledon Sabina - 5 Euro pentru a salva viata unui copilas de 6 luni



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput