Constanta la apel!!(38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

din cate am observat majoritatea aveti copii destul de marisori fata de razvan al meu care are 7 luni si jumatate.si eu de-abia astept sa se faca mai marisor sa putem pleca oriunde cu el.si asa il luam peste tot, dar asteptam sa se faca un pic mai mare sa-l luam in concediu ca si asa nu am mai fost de mult plecati pe nicaieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Neatza...

Pana la urma m-am dus la serbare la copil cu Delia la sacosa( scaun de masina).LA ce harmalaie era acolo a dormit beton...De oboseala ... Si ca sa fie tacamul complet Bianca mi-a facut 39 temperatura, tuseste, curge nasul, etc... Daca se molipseste si asta mica jur ca-mi fac bagajele si plec in China...
Bine ca s-a terminat si scoala,rau ca-mi creste fata si cu ea si problemele ...

Fiquelle saru-mana pentru felicitari

Bdana nu doarme ziua de sambata...Mai are omu' o zi doua proaste ,dar nu maine-poimaine saptamana....Azi noapte a dormit de la 21,30 pana la 4 jumate dimineata...

Adriana bine ai venit...Eu stau langa consulatul turc inca vreo 3 luni, dupa care imi mut catrafusele spre mare,in Faleza Nord...

VREAU SI EU LA MUNTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005
http://community.webshots.com/user/loreen31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

sanzi, cu mii de scuze pentru intarziere,iti uram si noi si pupam celelalte fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ohoho, lume noua, lume noua....ce faceti mai dragilor Gen si Marius? cum terminarati anul? poze de la serbare, ceva?
Loreen mama eu cred ca o sa isi revina Delia. cam o data la 2 luni Patrick avea asa niste perioade de nesomn de urlam la luna. durau cam o saptamina-10 zile. dupa care dormea ca un ingeras, parca nu e el. (acu' e in perioada buna). sper sa ii treaca si Deliei cit de curand. si duceti-va si voi 3 zile la munte....ca n-o fi foc, nu?
Jone, sorry, nu cred ca stiu ceva job...dar ma interesez. ce ar vrea sa faca sora ta? (sau mai bine zis...ce n-ar vrea?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cali spune:

va salut, dupa o lipsa indelungata, am revenit la serviciu, 4 ore, si acum pot sa mai intru si sa va mai scriu, ca de acasa nu se putea!

La multi Ani ptr July si Sinzi!

Bebele meu e bine, grasut in continuare, in curand facem 9 luni, am avut ceva probleme si inca avem cu o infectie urinara cu Klebsiela si in continuare constipatia asta care ma omoara, de 5 luni de zile tot asteptam sa se regleze dar nimic.. desi am incercat mai de toate. Poate ma mai sfatuiti ce sa fac.

si mai vroiam sa va intreb de un medic pediatru bun, am un nepotel care are sindrom nefrotic, depistat in martie, a stat vreo luna in spital, tine regim strict, face trat cu prednison, dar de 3 luni nu se vede nici o ameliorare. Acum e iar in spital, cu edeme la fata si iar pe perfuzii!! parintii sunt disperati!!

multumesc si va mai scriu!
Cali si Menny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Mai fetelor, de ce nu este apa calda? CA DE TREI ZILE O ASTEPT...

Mada si bebe Sofi,12/08/2004
http://http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

quote:
Originally posted by narcisa

Adinutza, nu ma uita cind mai intri pe aici, unde ai fost? La care centru si unde-si are sediul?

narcisa


Narcisa un mesaj de la Adinutza (ea nu poate accesa DC)
Numele cabinetului este Janine Beauty si e la Doraly Mall.Maine iti va da si nr de telefon.
va pup fetelor!


Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


Mamaia,Iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cali, bine ati revenit! cu para cruda nu aveti succese? sau cu rosie?la noi astea functioneaza bine.
Mada, la noi a fost doar ieri "lipsa"....azi e ok. nu stiu ce se intimpla prin "zonele" voastre. va primim la noi daca vreti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Cristina, itit mutumesc fff. mult si tie si Adinutzei si 10 x , chiar as fi f. interesata de nr. de telefon. Eu voi sta la mama (sta la intrare in Cumpana) deci mi-ar fi aproape(pina imi vine sotul n-am masina) si trebuie sa ma deplasez cu mijlocul de transport existent, asa ca e ideal la Dorally Mall pt. mine.

toate cele bune
narcisa x Patrick 29.06.2002 Vivien 27.01.2004
http://community.webshots.com/album/360173780chSDfG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Belated!!!

La multi ani Sinziana!!! multa sanatate si o viata implinita si fericita!!!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput