Constanta la apel!!(38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

multumesc mult pentru primire.sunteti o gasca mare din cate vad.o sa-mi ia ceva timp pana va invat.o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

apropros feteleor, prin ce cartiere stati sa vad daca sunteti vreuna mai aproape de mine.eu stau la casa de cultura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Sanzi, imi cer scuze de intarziere, la multi ani si din partea mea, multe sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Felicitari mamicilor fericite de premianti.
Adinautza, 9 cm de pe coapse? Wow, eu as fii super-fericita.
Loreen, nu am inteles daca bb nu a dormit o singura zi sau mai multe, una dupa alta. Daca este o singura zi chiar nu ai de ce sa iti faci griji; chiar si ptr 2-3. Copiii au tot felul de etape prin care trec. Ai sa vezi ca in timp se regleaza. Eu la inceput ma asteptam ca vreme de 2-3 luni sa doarmaaa sa rupa. Ei bine, el vroia altceva. Dar acum mi se pare o.k. cat doarme (10 ore noaptea si inca 2-3 ore disipate in timpul zilei).
Adriana bine ai venit printer noi! Si la prichindel.

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am luat si noi vacanta!!!!!!!1

July, LA multi Ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

David vorbeste la telefon cu operatoarea "welcome to...bla bla bla..." si repta si el!!!!

Azi am dansat cu copiii la gradinita, ne-am distrat, am facut concursuri (cine zbiara mai tare!!!!) hihi..duduia gradinita!!!!

Narcisa, poate scapam amandoua de pampers in vara asta...ca si eu tot ma chinui cu David...dar parca e mai comod asa...

Fug si eu sa dorm ca am mare restanta...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Prin Mamaia si tati cu naufragiatul

La marea Neagra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Sinzi, la noi e musai sa scape de pampers, ca altfel nu poate merge la gradi. Kk face la toaleta si pipi cind il pun(un tip de la noi, ca asa l-am convins sa faca, primesti ciocolata, sau bomboane, le punem la oglinda si cind face, i le dau, ceva mic acolo si evident ca-l laud si ma bucur) a mai facut in somn foarte rar(dar noi ca miine poimiine facem 3 ani), deci cu pipi sper sa scapam lejer, deja intelege, daca il las fara pampers n-a facut, dar in casa mi-e cam frica, ca asta mi-ar mai lipsi sa sterg dupa el covoarele; asteptam sa venim in RO si in 6 saptamani trebuie sa scapam. Am sa i-l las doar noaptea, pina se obisnuieste sa ceara si peste zi fara, eu zic ca trecem si peste asta. Si pe urma David daca merge la gradi si au toalete din alea micute pe marimea lor, se va obisnui mai repede, ca vede la copii!

Nu stiu ce sa fac cu Vivien, oare sa incep si cu ea, sau e prea mica la 16 luni?!

Somn usor!
narcisa

quote:
Originally posted by sinzi_ana



Narcisa, poate scapam amandoua de pampers in vara asta...ca si eu tot ma chinui cu David...dar parca e mai comod asa...

Fug si eu sa dorm ca am mare restanta...
Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Prin Mamaia si tati cu naufragiatul

La marea Neagra



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La gradinita nu a invatat..culmea...eu ma gandam ca acolo va fi pasul hotarator!!! L-au schimbat ingrijitoarele de cateva ori de kaka!!! Hihihi...
Acum il mai tin si eu in chilotei...si spune...dar de multe ori spune pipi chiar cand face...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Prin Mamaia si tati cu naufragiatul

La marea Neagra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Sinzi, atunci treci la santaj, ce-i place lui mai mult pus la oglinda si intrebat, dimineata si dupa masa de prinz. Ralf cind am inceput noi aactiunea, tot imi zicea, orice nas isi are nasul, si a avut dreptate, la noi Patrick pt. coco(ciocolata) face orice, normal ca-i dau cu portia. Si pe urma, David mai are un pic pina sa se aproprie de 3 ani, asa-s baietii mai inceti in unele lucruri. Nu toti, evident.
Din ce mai povesteai tu, ca e posesiv cu lucrurile lui, si Patrick e la fel, e un scandal uneori cu jucariile, de groaza, da eu ii las in pace sa se impace ei intre ei.

Adinutza, nu ma uita cind mai intri pe aici, unde ai fost? La care centru si unde-si are sediul?

narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

salut pe ziua de azi

stiti cumva vreun job de vara ptr surioara mea? ea are 16 ani si ar vrea sa faca ceva in vara asta ca sa nu stea degeaba.
poate fi orice.ea e inalta (1.80m)si nu prea arata de 16.

jone&alex


campania impotriva soferilor care parcheaza aiurea pe trotuar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

bune , fetelor tot eu sunt.am observat ca majoritatea aveti copii peste un an-doi.nu aveti din intamplare vreun scaun de masina.il cumpar dar pentru 0-4 ani ca eu am unul pana la 13 kg dar nu mai incape in el.multumesc oricum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua, fetelor1
Azi m-am linistit si eu...am depus ultimele hartii ieri, azi stau acasa si astept raspunsul de la banca. Masina se pare ca va veni la sfarsitul lunii, ca cica in doua zile va fi la Curtici, si mai dureaza putin pana o aduc in Constanta, asa ca ma intorc de la munte si tocmai bine, vine masina...de-abia astept! ca trebuie sa recuperez...plaja ioc zilele astea, ca nu mai am masina!

Luni plecam tot familionul la munte ( vin si parintii mei), si sunt tare fericita, caci mi-au zis ca o vor lua ei seara pe Sofi la ei in camera..adica noi vom fi liberi!

Adriana, bine ai venit, sa-ti traiasca baietelul!

Sanzi, scuze pt intarziere(ieri nu am intrat pe forum) iti doresc sa traiesti multi-multi ani, sanatoasa, si sa ai parte de toti cei dragi tie alaturi! succes cu Pampers-renuntarea...se pare ca e o problema de rabdare.

Adinutza, pretul de care spui tu e f mic, la Silhouette e dublu pt parafango...

Cornelia, am fi venit si noi cu drag la ziua Mariei, dar din pacate noi ne intoarcem duminica seara de la munte, deci din pacate vom pierde aniversarea. Poate la anul!

Loreen si Tania, felicitari pentru fete! Sa fie asa si pe mai departe...si a mea sa le calce pe urme!

Va pupik pe toate!








Mada si bebe Sofi,12/08/2004
http://http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput