Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Olim, este falsa afirmatia ca Diamant este cel mai renumit restaurant din TG M.Probabil cel mai incapator, dar nicidecum cel mai renumit!Cele mai renumite erau candva Muresul, Continental si Predeal.Acum este Europa, daca nu ma insel.Muresul nu mai exista iar Continental si Predeal sper ca si-au pastrat faima.
O sa-ti trimit pe PM datele saloanelor unde merg eu.

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


asa stiu si eu, Camelia; din pacate Muresul nu mai exista; Europa este excelent, mai ales servicul unuia dintre asociati- fost sef de sala la Muresul- Costea se numeste- este un profesionist omul; eu mi-am lasat toata organizarea nuntii pe mina lui- in 1998 la Muresul- si rezultatul a fost super;

cind am plecat- in 2003 mai era o pensiune- in scapa numele- pe Calarasi/Kossuth-cred, unde mergeam cu rezervare- si acolo era excelent servicul si meniul;

"Noi suntem trecatori ca iarba cāmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramān sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamānt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Dragele mele, va multumesc pentru tot ajutorul vostru.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Sunt si eu de acord ca la Predeal e mai frumos decat la Diamant. Noi facem chefurile de Craciun de la servici la Predeal si intotdeauna mi-a placut foarte mult.
In privinta decorarii salii exista acum firme care se ocupa cu asta si as putea sa o intreb pe colega mea care are nunta sambata mai multe, dar dupa nunta ei, ca sa vad daca a fost multumita.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Buna dimineata dreagele mele.Ce alte nouatati mai aveti? Azi e vineri si sfarsitul de saptamana il avem la poarta.Ce bine,nu ?
Astept vesti de la voi.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina V spune:

quote:
Originally posted by olim

Buna dimineata mures!
Dragele mele ma bucur mult pentru raspunsurile voastre.Chiar nu ma asteptam sa le primesc asa repede.Ce mai e nou la Mures azi?
Draga sippers ti-as fii recunoascatoare daca mi-ai putea spune mai multe detalii.Chiar ma gandeam daca in Mures este cineva care imi poate aranja si sala, ca eu nu cunosc pe nimeni.
Draga Camelia astept mai multe detalii, poate imi spui si mie despre aceste saloane, eu ma gande-am sa imi fac niste tratamente, ca doar am o luna la dispozitie .
Fetelor orice sfaturi, idei propuneri aveti, chiar reprosurile astept.
O zi buna tuturor.




Felicitari pentru nunta!!!!
Multidecorul se ocupa de aranjatul salilor, la nunti, banchete... Ei se ocupa mai mult cu baloanele: inimioare, bolta la intrare in restaurant..., insa acuma nu prea mai sunt la moda baloanele. Anul asta sunt la moda florile - pentru asta poti sa vorbesti la florarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Multumesc pentu sfaturi.Stiti vre-o florarie mai ieftina si care sa se si priceapa cat de cat la aranjamente florale?
As mai dori si numarul de la Multidecor daca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Olim, in Tg Mures sunt o multime de florarii bune.Eu te sfatuiesc sa mergi la vreo 2-3, sa ceri cataloagele sa vezi cam cum lucreaza si sa compari preturile.Mie mi-au facut exact ce am comandat.Buchetele, lumanarile, aranjamentele pt masini si pt restaurant au fost superbe!

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Buna dimineata muresencelor.Pe unde umblati ca pe aici va vad din ce in ce mai rar?
Sau sunteti toate in concediu si ati uitat de noi cele ramase, care mai avem pana la vacanta?
Ce "rele" sunteti.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Fetelor ma bate gandul sa fac nunta la sovata.Ce parere aveti? Stiti vre-un restaurant bun?
Multumesc pentru detalii.Cunoaste cineva Hotelul Alunis?
Multumesc mult pentru tot?
Pupici

Mergi la inceput