Bebelusi de sept-oct 2004 (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

elyanne - si mie mi-a spus doctorita ca poate face puroi la vaccin si nu este probl.

mina - si la noi a inceput sa fie piesa de muzeu carutul dar nu pt ca merge ca vizigotu tau ci pur si simplu nu mai vrea in el.

La 9 luni avem 9 kg si ... nu mai stiu restul.
Voi cum stati la kg?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Urez si eu La multi Ani! sarbatoritilor care mai implinesc lunisoare.
Andreea La multi ani! surioarei tale, multa bafta in viata si sa aiba parte de tot ce-si doreste. Nu ne potrivim la calcule cu bebelinele noastre, eu am nascut-o pe Nicoleta mea la 40 sapt si 3 zile.
Roandre distractie maxima in luna de miere si sa vii "fratioara" Alexiei in burtica la intoarcere.
Iar am uitat ce mai aveam de scris.Bebele meu e neastamparat, ma transpira inclusiv la pus pampersul si nu sta locului o clipa
Se ridica pe canapea se lasa jos inapoi, mai cercet zona si-si baga nasucul exact pe unde nu tb si tot asa.
Mi-am adus aminte, Lia sarcibna usoara in continuare si mai povestestene si de bb3 ca tare imi mai place si mie ca imi mai aduc aminte de bebele meu cd era in burtica, frumoase si linistite zile mai erau atunci
Va pe toate
Cine are timp va rog sa ne treceti si pe noi cu al 4-lea dintzoc.Multumim

AURASI CARCOTASA SEFA NICOLETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by pufymic

Pe noi nu ne-ati trecut in listuta cu dintzocul numarul 3!Pleaseeeeeee cine are timp sa mai modifice in listuta sa nu ne uite!!!


S-a facut




Poze cu Elena – 23 octombrie 2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50849" target="_blank">Elena – iubita noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Roandre - multumesc frumos! Am reusit. Dar ca sa inveselesc putin , dupa ce am download-at programul mi-am dat seama ca eu il aveam dar nu stiam ce face prog asta

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

La multi ani !

Sofia
Ilinca
Manuela
Mihai Andrei


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

Andrei implineste azi 8 luni, multumim pentru urari.
Anamari, felicitari pentru noul bebe, mami harnicuta ce esti! Sarcina usoara! Si mai ales nastere usoara (ca la mine ala a fost greul)!
Roandre, drum bun si distractie placuta!

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! tuturor bebelusilor sarbatoriti astazi. Sa fie sanatosi, voiosi, voinici.

Mihaela, sper sa ma obisnuiesc si eu in curand cu cazaturile bebelinei ca tare ma mai sperii cand o vad ca iar cade.

Eliana, felicitari Elenitzei pentru baut din cana.

Iulyp, si pe mine ma trec toate sudorile cand o schimb. Tare neastamparata mai este.

Andreea, ma uit imediat si iti zic de pozele alea.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Andreea, ti-am trimis un PM, sper sa-l fi primit.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duculeatza spune:

La multi ani bebei ce impliniti azi lunisoare!Noi acum am venit din curte si dormim!Tot mucosi acum si tuseste un pic!I-am dat nurofen si sinupret si picurici in nas!Nu ma mai duc la dr. ca am fost de 3 ori in ultima sapt si de fiecare data a zis ca nu are nika!ASa ca... ma descurc singura!Si noi suntem tare turati!Si eu pun pampersul in 5 min ca se suceste in toate directiile!AH,mare realizare mare!Ieri am sticat doar 2 pampersuri!In rest am facut si 1 si 2 pe olitza!.Si am reusit si sa recoltez urina ca ma kinuiam de vreo 3 zile si nicicum nu prindeam momentul!E ok si la capitolul asta !Adik nu are nemic!Concluzia..ma-sa e dusa rau de tot si cam ipohondra cind vine vorba de copii ei!
Question!Ati folosit careva produse de la aloe vera?Si daca da au dat rezultate?Eu vreau sa-i fac o cura la bb1 ,adica la Raducu,si vroiam sa vad daca dau ceva rezultate sau ...!Pupam bebelasi nazdravani si poznasi si la mai multe poznici!Sorry,mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eliana si multumim de osteneala!

Monica noi avem la 8 luni 9750 gr....!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput