Mamici de Noiembrie -Decembrie 2005(14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

Xandra, nu te mai prosti, ca nu stresezi pe nimeni. E normal sa-ti faci griji pt. bebe. Mie nu mi se par ingrijoratoare valorile tale, iar in legatura cu acel 0.81 chiar nu inteleg ce e.
Tie nu ti-a dat Iosup o poza cu rezultatul de la dopler? Ti-a scris aceste rezultate doar pe hartie?
Oricum, e mare diferentza intre IR dr=0.64-0.66 (vad ca asta-i mai mare) si acel 0.81. Chiar nu inteleg ce e cu valoarea asta, pusa separat fatza de celelalte.

Stai calma! Eu zic ca n-ai motiv de griji. Valorile nu par crescute.

Lordra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

dragele mele,
vad ca va stresati cu niste chestii, sper sa apuc sa citesc poate imi dau si eu cu parerea. dar ma iertati ca acuma tre' sa fug. am intrat doar sa va spun ca e.... fetita! deci lia va avea o surioara mai mica cu un an jumate. si ce e si mai important, e perfecta, are de toate si toate masuratorile au iesit superbine!
va pup!

mona, lia (24.04.2004) si simburelu' mic (19+)

www.seansimon.com/BabyXPoll.php" target="_blank">BABY X
www.seansimon.com/aruba2005.htm" target="_blank">VACANTA

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pico spune:

Monet, felicitari!!!
Sa fiti sanatoase.

Si eu mi-am facut testul cu verigheta la prima sarcina si a iesit fata.Acum iese baiat.Oricum eu nu cred in babisme.Daca la eco ar iesi baiat as considera ca este doar o coincidenta.
16 si 3 zile



Raluca si Ioana (09.04.2003) si bb mic(DPN 22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Monet felicitari sa-ti traiasca fetitele si sa fie sanatoase!

Hei, fetelor, presimtirea mea s-a adeverit pe jumatate...am mai aflat despre un bb de la o mamica mai inaintata in sarcina, dar am gresit sexul...trebuie sa mai studiez problema ca sa-mi iasa bine prezicerea data viitoare ...

& sufletel 14+ ( maine facem 15s!!! ura!!!)

Ina

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Vroiam sa va intreb, i s-a intimplat vreuneia dintre voi sa-si doreasca fetita si sa fie baietel sau invers? ati fost dezamagite, ce-ati simtit si cum v-ati revenit? Va intreb asta fiindca eu una nu am nici un fel de pretentie in ceea ce priveste sexul, dar de la bun inceput am simtit ca va fi baiat ( daca este posibil asa ceva!) si imaginatia mea a luat-o razna in directia aceea..acum ma intreb, daca voi afla ca voi avea fetita, cum voi reactiona? ...binenteles ca o voi iubi ca pe ochii din cap dar primul impact psihologic va fi confuzie, bucurie, dezamagire etc. pina ma voi dezmetici ?

Ina

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

ina, sa stii ca la lia am simtit suta la suta ca e baiat. chiar dupa ce mi-au spus e sigur fata, de la eco, tot n-am crezut cu totul. a iesit fata si mi-a fost mai draga decit mi-as fi putut imagina! o sa vezi!:)

mona, lia (24.04.2004) si simburelu' mic (19+)

www.seansimon.com/BabyXPoll.php" target="_blank">BABY X
www.seansimon.com/aruba2005.htm" target="_blank">VACANTA

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20727;31/st/20051203/k/f560/preg.png

Ina

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

Bine ai venit LEEA !
Ai nimerit exact unde trebuia sa fii sanatoasa tu si bb-ul tau. Sunt sigura ca nici nu-mi pot imagina durerea pe care o ai in suflet...dar trebuie sa fii tare pentru sufletelul pe care il porti in pantece.
Sa fii CURAJOASA !!!!!

joy04 + 14s+5z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

MONET felicitari sa fiti sanatoase !!!!

joy04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tweety_77 spune:

lavi02, multumesc pentru sfat.

inca ma bate gandul sa cer si o alta parere, sau poate sa repet doppler-ul. problema e ca din cate stiu iosup si cu pop sunt cei mai tari pe 3D din buc. poate informatia mea e eronata, nu stiu.

va pup pe toate si weekend placut.
tweety 14+

Mergi la inceput