asistente medicale (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gaby sanatate multa lui Stefan!Tu ce mai faci?

Pupici!


Ioana(10+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

buna!
acum am timp...asa ca sa va scriu mai multe....
multumesc de incurajari...stefan e bine! a avut o enteroviroza nasoala si nu reuseam sa scapam de ea!
eu ce sa zic? nu mai lucrez in domeniu de ceva timp, dar imi place sa conversez cu voi...nu dati cu pietre!
o sa ma sterg de pe listutza..
dar raman alaturi de voi!

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Si acum ce faci dc nu mai lucrezi in domeniu?E mai bine in alta parte?Ma bucur ca a trecut cu bine Stefan peste enteroviroza!

Pupici!


Ioana(10+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

salve!
eu sunt secretara la o firma de calculatoare. e mai bine in sensul ca munca e mai putina si banii mai multi. si sper sa avansez...nu stiu ce exact, dar sper ca va fi mai bine.
pupici.

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna seara fetelor.

PUFY da suntem de 13 ani impreuna. Practic am crescut impreuna. Da avem o relatie foarte speciala. In sesnsul ca dupa 13 ani de stat impreuna...........nu prea reusim sa stam nici macar o dupa-amiaza singuri. Cam innebunim.. Cat despre bilete...pana la urma imi vor innapoia banii pentru dus. Doar ca mi-i inapoiaza in 40 de zile. Si am cumparat cu CARPATAIR si voi avea avionul la 8,00. Ajung in Buc la ora 11,00. Si pana seara la 20,45 ma voi plimba prin Buc. Dar nu conteaza, macar nu am pierdut banii.

GABY multumesc de urari. E tare urat cand au diaree. Cat are stefanut?Eu imi aduc aminte de nepoata mea avea cam 5 luni si i-a venit o diaree de asta ca ce era ea slabutza...........dar ce slabise atunci. Brrr....
Cum de te-ai decis sa schimbi munca? Ai avut curaj sa schimbi domeniul....si eu ma gandeam odata ca eu nu-s facuta pentru a face asistenta. Sunt foarte brava. Ma adaptez foarte usor lucrurilor noi si am un stil de munca foarte organizativ. Dar chiar ma gandeam zilele acestea ca mi-ar fi placut sa fac translator. Sau stewardeesa...........Se scrie asa? Asta e.....cine stie ce-mi rezerva viitorul.........dar presimt ca voi imbatrani asistenta. Bravo tie GABY. Asa nu mai faci nici ture de noapte.....

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

neata!
stefan are 2 ani si 7 luni. e un simpatic si un terorist...cand vrea!
eu anul trecut am terminat facultatea, de asta m-am hotarat sa-mi schimb jobul! nu e tocmai ce am vrut, dar e bine ca nu muncesc prea mult si am timp si de copil...sunt intelegatori la o adica!
pupici si sanatate tuturor.

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna seara fetelor!

Ce-ati mai facut? Eu servici, acasa, in febra pregatirii nuntii, in asteptarea zilei cand ma duc acasa....si IN ASTEPTAREA PRIMAVERII!!

Off, cand ma uit cum e vremea in Ro. Ma apuca tremuriciul. Aici multumesc lui D-zeu e frumos ziua....e mai frig dimineata si seara. Sper ca in aprilie cand vin acasa sa se incalzeasca. Ca m-am saturat de frig.

O saptamana placuta.

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Danangie acusica vii acasa....lasa ca se mai incalzeste si timpul pana ajungi tu!

Gaby ce mai faceti?Cum mai e Stefan?

Restul fetelor?Foarte tacute sunteti?Sau chiar asa ocupate?La mine se vede ca nu lucrez.....ca am timp de net!

Eu am emotii ca miercuri mergem la Cluj la control sa vedem cum e bb mic....sper sa fie bine....dar tot am emotii...ffff mari chiar!
Am pus si 2 poze cu burtoiul de acum in albumul de pe yahoo dc aveti chef de vizionat....dar sa nu va speriati!

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arianna spune:


Buna fetelor va ca nu mai scrieti sunteti ocupate,
Mi a luat ceva timp sa gasesc pagina,mi am schimbat si numele,inaite eram teofia,dar am pierdut parola.
Speram sa mai vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eu sunt prezenta, Teofia(Arianna)!
Tu ce mai faci?Vad ca nu prea merge subiectul nostru.....eu n-am ce sa scriu asa interesant ca stau doar cu bb mare acasa, iar restul fetelor care lucreaza ma gandesc ca sunt ocupate...

Pupici!


Ioana(26+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput