asistente medicale (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PUFYMIC felicitari pentru . Ce bine de tine!! Acum vine si al doilea si te-ai aranjat. Eu m-am chinuit mul sa raman, cam 1 an jumate. Pe urma, din motive profesionale a trebuit sa ma abtin. Sper ca din august sa incep din nou prestarile si sper sa raman si eu .

O seara placuta.

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Hello!!!

PUFYMIC, TEOFIA unde sunteti ce mai faceti? Eu duoa cum stiti am schimbat sectia si campul medical. Acum lucrez in cardiologie si sa spun sincer nu prea-mi place. Era mai fain in ortopedie si chirurgie plastica. Dar asta e. Aici la Milano ma acomodez cam greu. Vremea e urata tare. Ceata mai tot timpul......Abia astept sa vina primavara, caldul. Anul acesta prea am simtit frigul. Brrr....

Mai intrati si voi cand mai puteti , TEOFIA mai povesteste cum e acolo pe la tine. Te-am acomodat greu acolo?

Ciao si o saptamana buna.

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Danangie eu sunt in zona....!
Iti tin pumnii sa si vina bb de cum va apucati de "treaba"! Cat despre noul job.....nici mie nu mi-ar place pe cardiologie....dar cateodata mai facem si ce nu ne place!
Succes la acomodare!

Restul fetelor pe unde sunteti?

Pupici!


Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

buna fetelor! hoinaream si v-am gasit. ma numesc mihaela sunt as. med.in ATI la sp.jud. din galati.nu am stiut pana acum de voi. as vre sa ma primiti si pe mine in clubul vostru.acum va las .tb.sa plec a serv. sunt schimbul 2.ne auzim cat de curand
.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

neatza!
mihaela, bine ai venit! asteptam sa ne povestesti mai multe....
ioana - felicitari pt bb2! sa fiti sanatosi...
pupici si sanatate!

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Ce bineeee!!! Ceva mmmiscare pe-aici.

MIHAELA bine ai venit!

PUFY da acum incet cu incetul m-am acomodat. Oricum pare interesanta cardiologia. Eu sunt in Emodinamica. Am facut si ceva zile si in Electrofiziologie. Acolo e foarte interesant. Cat despre bb, sunt sigura ca va veni. Rabdare sa am.

CGABY tu ce mai faci? Cum de intri asa rar? Voi cate ore pe luna faceti? De exemplu eu in februarie fac 148 de ore.

TEOFIA tu ce mai zici? De cand nu ai mai fost acasa? Eu din iulie anul trecut. Trag o fuga acum in aprilie si pe urma in iulie cand fac nunta.

Chiar pe 23 iulie ma marit!!

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mihaela bine ai venit pe !

Danangie felicitari si casa de piatra inca de pe acum!!!!

Pupici!


Ioana(10+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PUFY multumesc de urari. Era si timpul dupa 13 ani de stat impreuna.

Am asa niste nervi acum fetelor!!! Cum in aprilie trag o fuga pana acasa.....si doar pentru 7 zile, am ales sa mam duc cu avionul. Si am luat bilete de la MYAIR . Ma si mi-au trimis astia azi e-mail ca mi-au schimbat orarul de zbor. Sunt terminata. Ca eu la 20,45 am avion de la Buc la Iasi. Si schimbul de orar care mi l-au facut astia, as ajunge la Buc Baneasa la 20,05. Deci n-am timp sa ajung la celalalt aeroport(Otopeni). Toata ziua i-am sunt. Mereu e ocupat! Offf ce draci am!!

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Wow 13 ani impreuna?????Inseamna ca dc ati hotarat sa faceti pasul cel mare va intelegeti super!Bravo voua!
Acum ce faci cu biletele?Le mai poti schimba?

Restul fetelor pe unde sunteti?

Pupici!


Ioana(10+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

danangie - casa de piatra...si multa sanatate!
eu am fost nitel suparat cu stefan ca mi-a facut diaree si nu reuseam sa scapam...dar acum e bine...sper sa revenim in forma!
pupici tuturor.

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput