Mamici/tatici din Timisoara (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aileene, cum sa nu fiu necajita si demoralizata, cand, se intampla faze ca asta:

Cum va explicati ca desi votarea s-a inchis de ieri, Patricia Ursu avea ieri dupa inchidere, 14, ceva si acum are 15, ceva, iar la Ines au scazut procentele desi votarea e inchisa?

Mai trebuie sa argumentez inca o data ca ea va castiga???

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabita, hai sa-ti spun ca mi-am revenit, sunt din nou Doris aia vesela si glumeata pe care o stie toata lumea.
De suparare, aseara, am baut singura o bere, na, ca sa uit!

Stii ce ma gandeam?
Ce-ar fi sa le trimit la redactie, un colet, pe care sa scriu:
CADOU PENTRU JURIU
Stii ce vreau sa pun acolo?
4 perechi de ochelari, din aceea pentru miopi, si o lupa performanta!

Si bineinteles sa sciu:

A se folosi neaparat, pentru bune rezultate folositi si lupa!
Va va influenta mult in alegerea castigatorilor!




Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

super DORIS.
nu te lasa.
trimite-le un pachet.
nenorocitii.
si-au batut efectiv joc.

http://community.webshots.com/user/ioananemes


gio si bb 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Doris imi pare rau , nu mai stiu ce sa zic !Ai pus prea mult suflet in acest VOT si acum platesti pretul care e f scump , stiu si-mi dau seama ce-i in sufletul tau !Oricum sa-ti traiasca fetita si sa ai moroc de ea , pentru tine va fi mereu PRIMA in toate , te si pe tine si pe ea , printesa TA pentru care-ai facut maximum ...! Scuze dac-am fost un pic cam "galagioasa" cu sustinerile mele , dar am vrut pur si simplu sa-ti tin galerie , tie si restul mamelor ( adica copiilor vostrii ) ! Numai bine si un gand bun de...departe , tare-as vrea ca intr-o buna zi sa ne putem intalni si sa va cunosc si eu ca tare-mi sunteti dragi , sunteti toate niste luptatoare si va Aileene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Buna la mamici si burtici!

Nu am mai postat cam de multishor. Noi am fost la control sapt trecuta si totul e ok. Avem la 35 de sapt 2450gsi ne-a mai crescut DNP-ul cu cateva zile, dar sunt curioasa cum o sa fie cand mergem iar la echo acum miercuri.In rest bebitzul e la locul lui,cu capul in jos, mai avem din cand in cand arsuri.

Vad ca va luptati de zor cu voturi si toate cele. Acum am si eu PM si sa-mi spune-ti si mie cum se voteaza ( cand o fi cazul).
O intalnire imi surade si mie numai sa va hotarati mai repede pana nu iese bb afara ca apoi mai asteptam un pic.

Va pupam,

Amutza + bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Doris, ma bucur ca esti mai bine. Dar tin sa te contrazic la pariu: nu cred ca vor acorda premiul Evei la categoria ei, pentru ca a mai castigat si anul trecut. In rest, de acord cu tine. Hai, ca nu vreau sa ramai singura cu pariul.

Aileene si noi ne-am bucura sa vii in vizita . Poate la anul?

Ce cald s-a facut! Vreau la balaceala, macar la iarba verde!

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 30 sapt.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mary_25 spune:

,

Felicitari pentru modul in care va sustineti copilasi!
Doris: geniala ideea! Esti cumva in zodia leu?

Giulia: Distractie maxima la botez, vremea tine cu voi. E super la TUNNEL.

Aileene: Sunt alaturi de tine! Sa speram ca autoritatile nu vor uita de promisiunile facute si totul se va rezolva cat mai repede cu putinta, pentru ca cei afectati de inundatii sa-si poata relua viata de zi cu zi. Desi ma indoiesc ca vor reusi sa treaca prea usor peste necazul care s-a abatut peste ei!

Amutza: cum ti-ai facut PM? Eu ma chinui de ceva timp, dar nu am reusit!

,
Mary si bb 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

URAAAAA!!!
AM CASTIGAT!!!




Vizitatorii portalului au votat micutii īnscrisi la fiecare categorie iar vineri juriul a ales cel mai frumos copil dintre primii trei votati on-line si sa stabileasca clasamentul final. Naturaletea celor mici, dezinvoltura lor au facut ca misiunea juriului sa fie una extrem de dificila.


Juriul a fost format din Monica Aghiciuc, Alexandru Das, redactor, Adrian Luput, redactor sef , Loredana Ghejan, manager si Ionela Luchian.
La baieti, categoria 0 - 1 ani a fost cāstigata de George Eduard Colac, īn timp ce Alex Cioba s-a clasat pe locul al doilea, iar Raul Danciu pe locul III. La categoria 1 - 3 ani, locul I a fost ocupat de Flavius Hamat, locul II de Mario Cserni, iar locul III de Robert Kohonitz. Caius Belcescu a cāstigat locul I la categoria 4-8 ani.

La aceeasi categorie, pe locul II s-a clasat Cristian Takacs, iar pe locul III Vlad Iovan.
Cristiana Maria Tapu a fost desemnata cāstigatoarea categoriei 0-1 ani la fetite. La aceasta categorie, pe locul II s-a clasat Thea Marconi iar pe locul III, Cella Maria Goleanu.
La categoria 1 - 3 ani, concursul a fost cāstigat de Andrada Bungau. Pe locul al doilea s-a situat Maria Alexia, iar pe locul III, Patricia Ursu.
Eva Rus s-a clasat pe locul I la categoria 4 - 8 ani, urmata de Teona David, pe locul II, si de Amanda Chincea, pe locul al III-lea.
Cei 18 cāstigatori si parintii lor sunt asteptati miercuri, 1 iunie, la redactie, la ora 15, pentru a-si ridica diploma si premiul, reprezentat de hainute.

Le multumim tuturor celor care au participat la acest concurs.


Acesta a fost ultimul material aparut azi.

Inca o data, mii de multumiri, tuturor celor care ne-ati ajutat, votat si sustinut, Timisoarence sau nu,iar dupa data de
1 iunie, va vom trimite pozele sa-i admirati!

Intr-adevar, azi e o zi frumoasa atat afara, cat si in sufletele noastre.
E o mare realizare, care nu am fi putut-o avea fara voi, mamici minunate si sufletiste!


Si fiindca am promis si sunt parolista( zodia fecioarei),cine doreste sa se inscrie pe lista pentru schimbarea look-ului???


Iar de baut, pe bune o facem lata la a doua intalnire.
As fi vrut sa o organizam de 1 iunie, dar noi vom fi la premiere, dar ce ziceti de data 4(sambata) sau 5 (duminica) iunie?

S-a propus, daca sunteti toate de acord, sa venim singure, fara anexe, ca s-o facem lata, lata!!!



Sa mai stea si taticii, bunicii cu ei.
Aveti timp sa gasiti doica pana atunci.
La locatie ma gandesc eu si va voi comunica!







Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

felicitari fetelor.vedeti ca au reusit? doar sunt cei mai frumosi!!!!


traiasca

eu ma inscriu pe lista pt. schimbarea look-ului.
dar numai peste o luna,2 ca abia m-am tuns.

http://community.webshots.com/user/ioananemes


gio si bb 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Doris,FELICITARI PENTRU INES !!!


Eeeee,Doris,esti buna de cinste acum,dupa ai spus....Cand dai berea?!
Sa-ti traiasca fata si sa ajunga pe coperta la Cosmopolitan!Gabi,Eva castigatoarea de la grupa mai mare de varsta e cumva printesica ta?Daca da,FELICITARI! Eu una nu stiu,sper sa nu ma fac de ras.Oricum,ai o fata superba,am mai spus-o si o sa o spun tot timpul.Daca i-am dorit mamicii Doris sa-si vada fata pe coperta de la Cosmopolitan,iti doresc ca Eva sa ajung fotomodel pe coperta de la Vogue.Abia astept s-o cunosc,ca si pe tine de altfel si ma bucur ca ai propus o noua intalneala.Deci weekendul viitor?In 3 sau 4 iunie?!
3iunie e sambata,iar 4 duminica(evident,ce toanta sunt).Multam' ca imi tineti pumnii pentru Alex.Sa stiti ca eu am emotii,iar Alex e afara la joaca si nici nu-i pasa....Oare de ce suntem noi mamicile asa panicoase?!
Pupici multi la mamici,burtici si copilasi....


Ana-Maria,mami deAlex&Luana
Poze-de-familie

Mergi la inceput