Mamici/tatici din Timisoara (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ana, multumim!
Da, Eva este fetita lui Gabi, si e MISS la categoria 4-8 ani.
Eu, cu ultimele evenimente nu sunt la curent, dupa atatea nopti de votere...
Spune-mi si mie, ce e cu Alex al tau?

Unde il votam, hai ca o iau de la capat daca trebuie...
Te rog, trimite-mi pe PM adresa ta de e-mail, urgent!

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Am aparut si eu intr-un tarziu!

Am crezut ca uciderizez RDS-ul aseara

Bineinteles ca nu a mers, tocmai cand vroiam si eu sa intru la o barfa.

Adevarul e ca eram si rupta de oboseala, am adormit ca pleasca ca am avut o saptamana grea la job. Si nici urmatoarea nu se arata mai vesela ...

MULTUMIM pentru voturi si felicitari! Abia astept sa facem poze de 1 iunie cu frumoasele noastre si sa vi le trimitem si voua.

Doris, se pare ca am pierdut amandoua pariul, hehehe! Nu ca ar fi ceva rau in asta Deci ne prezentam amandoua cu sucul

Din pacate eu la lateala nu pot sa particip, dar no problem, ca doar am colege burticoase pe aici si ne vom imbata cu fericirea

In principiu asw veni la intalnire, daca nu intervine ceva dubios intre timp.

Ana, lasa ca e bine ca Alex nu e stresat. Stresul nu da niciodata rezultate bune. Iar el merge sa scape de acest stres la joaca. In orice caz sa nu il lasi sa vada ca esti panicoasa, nu il alimenta ca nu are nevoie de asta, doar de sustinere. Dar hai sa nu te mai bat la cap

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 30 sapt.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neata, Gabi, vad ca esti matinala...
Nici mie nu mi-a mers RDS.
Ti-am trimis ceva pe e-mail!
Ai primit?

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

DORIS ti-am trimis un PM ...
Toti prietenii mei va spun in COR : FELICITARI
copiilor vostrii , sunt fericita ptr voi ca sunteti in al 9 lea cer pupici dulci piticilor vostrii ma bucur c-au castigat !!!
Acum ...... sa curga vinul si sa cante muzica , lautare !!! si sa faceti un CHEEEEEEF in care sa fiti cele mai frumoase si cele mai faloase mamici banatene si sa se lase cu ca s-aveti ce spala timp de-o saptamana si chiuiti de sa va aud pana aici da ?
Eu sunt ca nu pot fi printre voi sa cunosc cei mai frumosi banateni si sa chiui si eu in STYLE romanesc ca pe-aici lumea o face pe ...jumatate de gura , nu stiu ei sa strige ca romanul si eu de la atata abtinere , simt ca-ntr-o buna zi voi exploda s-oi trage o strigatura de toti sfintii se vor intreba ce se-ntampla Asa-s eu , nu va faceti nici o grija n-am devenit nebuna , e doar faptul ca voi va pregatiti de sarbatoare si sincera sa fiu si eu , dumineca 29.05.05 ptr ca este ziua mamei in Franta si in 30.05.05 este ziua mea , voi avea dreptul la un "mic dejun" in pat cu toate cele pe platou + 1 poate chiar un ca sotul e indragostit si acum pana peste urechi dupa 12 ani de casnicie , iar Alexandre acum e mare si vrea si el s-arate ca e un barbatus si imita pe "papa" Bine hai ca v-am plictisit cu ale mele !
GABI DORIS si ZOE inca o data "toutes mes felicitations" pentru copilasii vostrii nu degeaba am facut asa galagie mare , ma bucur si sper la anul sa fie la FEEEEEL
Pa , Aileenesi Alexandre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorela hoff spune:

Felicitari fetelor, voua si copilasilor vostri, cate animatie pe aici.
Va doresc un weekend insorit in draga >Timisoara.
Vio "o banateanca intarziata"

Suzi,catelus de catifea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Doamne, abia acum am vazut ca au castigat copilasii vostri!
Va felicit din suflet si va doresc multe, multe succese in continuare; sunt copii reusiti si talentati pe care o sa ii votam la toate concursurile la care participa.
Din pacate eu apar tot mai putin pe forum, dar mamicile stiu cum e si ma inteleg.Puiuta mea imi ocupa absolut tot timpul, in plus avem botezul peste doua saptamani si mai am o gramada de lucruri de rezolvat.
As merge la plaja, la picnic, dar Leti e prea mica sa o tin mult in soare.Oare daca merg o tura sau doua la solar afecteaza laptele?

Va pupicesc si sper sa vin mai des pe aici.



http://community.webshots.com/user/oanamucenicu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut mamici,

Doris,multam pentru sustinere....Alexandru a avut azi concurs de matematica Cangurul....Nu trebuie votat nimic,dar multumesc oricum.Tare dragalasa esti:se vede ca inca nu ti-ai revenit din surpriza si uimire ca Ines e Miss 1-3 ani.Inca o data felicitari!
Apropos,tot n-ai zis cand dai berea!hehehehehehe....
Gabi,bine zici...Si sa sti ca nu ma bati la cap.Incurajarile si sustinerile venite din partea ta si a fetelor de aici m-au ajutat intotdeauna si mi-au prins bine.Am incercat sa-ti urmez sfatul,dar dimineata l-au apucat emotiile pe Alex,cand a relizat ,in final, unde pleaca si de ce.Oricum a facut ceva ,dar nu toate exercitiile,din 24 a gresit 7.Sa vedem ce-o fi.El e un copil cu capul in nori....cai verzi pe pereti,Bionicle si alti roboti viseaza....Ce sa va zic?!E un Varsator!
Mamicute si burticute,va pupic acus si va doresc duminica cu soare....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana
Poze-de-familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna dimineata, fetelor!

Azi e o zi superba! Unde mergeti azi? ce program aveti?
Ati citit Jurnalul Banatean de ieri?
Au aprut copii nostri...
Va doresc o duminica frumoasa! cu multa distractie!

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Salutare, dragelor!

Noi am ramas momentan acasa si fac cu nervii . Atat a tras al meu de timp pana s-a facut ora pranzului ... unde naiba sa mai mergi la ora asta? Eh, ata ete Mergem dupamasa la o plimbare. Tot e bine. Poate la o inghetata . Va recomand gelateria de pe Porumbescu. Am incercat cam tot ce se numeste inghetata in orasul asta, dar tot acolo e cea mai buna.

Oana, ne bucuram sa auzim de tine si Leti. Sa mai pui pozici sa va vedem macar acolo.

Ce ziceti de italneala in 11 iunie? Atunci pleaca "anexele" mele la bunici la Cluj si voi fi libera.


Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 30 sapt.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Felicitari pentru puiutii castigatori

Abia astept sa vad pozele de la festivitate

Deci cum e cu intalneala? Parca vad ca iar va intalniti fara mine ca nu ajung in Timisoara decat prin iulie...




PS: doar mie imi da pagini aiurea si erori forumul?

Mergi la inceput