1. pentru Livia

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELVIRA spune:

Ariela simptomele tale le-am avut si eu . Ai sa vezi ca o sa vina normal ...dar mai tarziu. Nu este nici o boala f. grea ...doar iti intarzie din cauza dereglarii pe care o ai . Mie mi-a venit intr-o luna de doua ori la un interval de 12 zile si acum deja au trecut 30 de zile si nimic...Nu te mai gandi la rau , ai rabdare si o sa fie bine.."""parerea mea""""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Fetele,gata,am venit!Pana acum am facut mancare,curatenie,spalat,calcat si...epilat,mamaaaaa ce ma mai durut....!!!Dar gata,la treba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELVIRA spune:

Bine ai venit Livia ! Ce dor mi-a fost de tine . Spui ca ai gatit , ai spalat etc...dar de bb. nu spui nimic ?? Ce face ? Hai raspunde-mi cand vii la Braila? Te pup ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELVIRA spune:

Ariela tu unde lucrezi , ce faci ? Eu tot la servici am calculator si de aceea in week - end nu pot sa intru pe site.Eu sunt insp. de personal la o firma maricica din Braila .Tu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Pt.Matia:

Eu am sa tot scriu(raspund) pana pe 17 aprilie iar tot in ziua aia o sa si plec.In Buc o sa stau cca.2 saptamani.O sa luam motzul la un baietel mititel!!!
P.S. vrei sa ne trimitem poze ca sa ne cunoastem?

Pt.Elvira :

Multumesc pt.invitatie dar,dupa cum am scris mai sus nu stau foarte mult in tara si cum eu vin doar o data pe an...iti dai seama ca parintii nostri abia asteapta sa ne vada,mai ales pe micut(l-au vazut cand s-a nascut si acum la un an).Mmmmm...ce mi-ar placea sa va cunosc(vad)!!!Hai totusi sa gasim o solutie...poate o excursie la Buc,macar de-o zi?

p.s. poti apela cu incredere la fetele care fac trat.iar daca totusi ai mari nelamuriri imi dai tel.in Buc,ce zici?


pt:Ariela:
Nu te ingrijora,nu ai nici o boala doar nebunia asta de dereglare pe care trebuie sa o rezolvam.
Pana cumperi tot trat.poti incepe cu ceaiul si tinctura de coada-soricelului,ceaiul de cretisoara,tinctura de muguri de zmeur si semintele(tinctura) de marar si telina-binenteles luate separat,ca sa se declanseze menstruatia,bine?Poate cand sosesc eu in Buc te gasesc!!!
p.s. spune-mi ce ai cumparat pana acum din trat.


PUPICUSI !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariela spune:

Liviuta,am cumparat- Kamayani
- Naprasnic - tablete
- tinctura de muguri de zmeur
- tinctura de coada soricelului
- Crema de galbenele
- Argila
- Vitamina E
- Seminte de marar si telina
- Ceai de coada soricelului

De cand sa incep cu ele si in ce ordine?.Te pup.Ariela.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariela spune:

Elvira eu sunt economist si lucrez la o firma in Bucuresti.Te pup si-ti multumesc pentru raspunsuri.Mai vorbim.Ariela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Arielutza:

Incepi cu tabletele de naprasnic(4 de 3 ori pe zi),pulbere de marar si telina dupa 15 minute ceaiul de coad.soric.,kamayani,tinctura de muguri,tinct.de coad.soric.Seara masajul cu galbenele,vaginal +granula de argila pe care o scoti dimineata.VIT.E din a 5-a zi pana in a 19-a a ciclului menstrual.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matia spune:

Liviuta adresa mea este orasanu@smart.ro Astept o poza cu tine si bb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariela spune:

Buna,Liviuta.La mine situatia e aceeasi.Nu vin rusii.De unde sa stiu eu care e a 5-a zi a ciclului daca in luna asta nu a venit, si nici bebe nu e?.De cand incep tratamentul?.Sunt in mare dilema.Astazi vreau sa cumpar si restul tratamentului.Te pup si te astept. Iti doresc sanatate si ai grija de tine si de bebic.Te pup..Ariela.

Mergi la inceput