1. pentru Livia

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELVIRA spune:

Livia sa stii ca am luat Mastodynon 7 luni de zile si nu au avut nici un efect la mine. Toti doctorii la care am fost s-au mirat de acest lucru pt. ca la majoritatea persoanelor el face minuni numai dupa 2 - 3 luni.La mine insa nu!!!! Detox nu am luat dar voi intreba in farmacie...Referitor la ceaiul de naprasnic il fac in combinatie cu alte 3 plante si beau 2 cani pe zi de aprox. 7 luni. Tratamentul tau vreau sa-l incep din aprilie pt. ca nu am gasit inca tot ce-mi trebuie si ma gandesc eu : sa renunt la ceaiul de acum sau nu ? Pot sa le iau pe toate ???... sotul meu rade de mine ca am sacose intregi cu plante naturale si nu mai stiu pe care sa le iau mai intai .In concluzie tu ce zici sa tin strict tratamentul tau sau pot sa beau in continuare acest ceai al meu ( din formula AS)??? O sa ma uit pe notitele mele sa-ti spun exact din ce plante il fac...Va pup si numai bine...Apropo spune-i lui bb tau ca are o mamica fantastica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Elvira scumpi,daca ai de gand sa tii trat. meu,eu zic sa intrerupi orice iei tu acum si sa faci pauza pana gasesti toate plantele si te apuci si-l faci ca la carte,ce zici?Eu am avut niste dureri la sanul drept si cu trat.meu am scapat si de aceasta!
Ce mai ai de cumparat?Cand le ai pe toate sa ma anunti ca sa te ajut cum sa incepi,da?


P.S.bebe stie ca are o mamica buna fiindca ,la orice miscare de degetel mami e langa el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matia spune:

Liviuta draguto, tu ai spus ca tratamentul a dat roade la tine dupa o luna. Adica ai inceput in prima zi de ciclu ( sa zicem ) si n-au mai venuit rusii.....s-au altfel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Eu nu am avut menstruatie si am inceput asa,intr-o zi, apoi mi-a venit menstruatia dupa cca.30-40 de zile si am facut in zilele fertile (din 2 in 2 zile)+tot tacamul(plante,spalaturi,ungeri etc.)si...am tot luat plante pana in ziua cand trebuia sa-mi vina urmat.menstruatie;nu a venit am asteptat inca 10 zile ,mi-am facut test si... gata burtica!Am fost la dr.la control si mi-a spus ca bebe are o luna!!!

pupic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matia spune:

Deci practic dupa 2 luni de tratament?Am inteles bine?Sa stiu ce este posibil! Desi posibil este orice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Da,am tinut trat.doua luni dar cand am aflat de burtica bebe avea o luna deci fecundarea s-a produs undeva intre aceste 2 luni,zic eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matia spune:

Poti sa ne trimiti un link la tratamentul tau de pe forumul vechi? Il caut de albesc si nu-l mai gasesc!Si as vrea sa mai fixez cite ceva in mimte ca poate tot nu fac bine cite ceva ...din ce fac. Please!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Am uitat sa scriu...ca sa vezi toate mesajele(raspunsurile)din subiect trebuie sa apesi pe "toate raspunsurile" de sus din dreapta ferestrei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matia spune:

Uau , ce prompta esti! Credeam ca mai adaug o intrebare inainte de-a raspunde tu la cealalta!Vroiam sa te intreb daca daca in cele 2 luni cit ai facut tratamentul ti-ai luat temp. sau este doar un stres inutil?

Am simtit f.f. clar ca ovarul sting a lucrat mai puternic ca in alte luni( intepaturi f. puternice in zilele 10-13, care apoi s-au potolit, brusc)Deci a ovulat sigur!Si pt. ca nu aveam ce face mi-am luat temp. ieri ziua13, 36,9 , azi ziua 14, 36,7.Cred ca o sa o las balta cu termometrizarea asta!

Multumesc pt. link! (oare unde greseam de nu-l gaseam?)

Mergi la inceput