Contabili sunt pe forum?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce anume nu iti merge, functioneaza perfect, poate ceva gresesti. Descrie si te ajut.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica P spune:


Multumesc mult, am descarcat varianta 1.0.7 si merge, eu aveam 1.0.6 si nu puteam selecta data ca sa o pot sterge, se putea doar schimba.
Inca odata multumesc mult.

Rodica si Stefan-Daniel
poze o-1 an , www.babiesonline.com/babies/s/stefandaniel10" target="_blank">poze , Poze noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Rodica, cu mare placere!
Felis, cum stai cu examenul de aptitudini?!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica P spune:

Astazi am fost la CECCAR sa cer informatii despre examenul de anul asta si am aflat ca examenul de acees va fi in noiembrie.

Mai sunt aspiranti pentru anul asta?

Nu a aparut cartea cu grilele pt examen, abea a fost trimisa la tiparit si va aparea cam peste o luna, insa am luat programa si bibiografia. Pina atunci vreau sa apuc macar odata sa citesc toata bibliografia.

De curiozitate am tot auzit de IAS-uri si habar n-am ce sunt, sau n-ar trebui sa fiu prea curioasa?

Rodica si Stefan-Daniel
poze o-1 an , www.babiesonline.com/babies/s/stefandaniel10" target="_blank">poze , Poze noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Buna!

Si eu vreau sa dau examen la acces anul acesta si mi-e groaza. Nici eu nu aplic IAS-urile asa ca sunt afona la acest subiect. Voi de unde ati invatat/invatati pentru examen? Recomandati-mi si mie niste carti, pentru ca sigur nu voi ajunge sa citesc toata bibliografia.



Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefania - printesa mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Felis felicitari!



am citit undeva pe forum ca ai luat examenul dar numai stiu unde.
am terminat si eu ASE-ul in 2000, CSIE, dar nu pot sa ma incadrez la contabili. doar economist.

Alex

Mult noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by DidiAlex

Felis felicitari!



am citit undeva pe forum ca ai luat examenul dar numai stiu unde.
am terminat si eu ASE-ul in 2000, CSIE, dar nu pot sa ma incadrez la contabili. doar economist.

Alex

Mult noroc!



Da ... am luat examenul!... Mi s-a parut cumplit de greu... Stiu doar nota de la scris (9.50: 10 deontologie si 9 conta+audit). La oral stiu doar ca am luat, dar mi-a cazut si subiect care il stiam f bine!...
Acum sunt expert contabil... Nu-mi vine sa cred... Mi s-a implinit un vis!... Saptamana asta cred ca ajung la CECCAR sa ma inscriu in Tabloul Corpului!...
Multumesc pt felicitari si urari!...


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=6" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Felicitari pentru reusita, Felis! Bafta si de acum incolo in profesie!



Simina
Fotografii

"Fiecare suflet este pentru alt suflet o lume ascunsa."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by adi2003

Felicitari pentru reusita, Felis! Bafta si de acum incolo in profesie!



Simina
Fotografii

"Fiecare suflet este pentru alt suflet o lume ascunsa."



Multumesc ... la fel...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=6" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica P spune:

Felicitari doamna expert contabil! ei evenimentul asta trebuie sarbatorit
Examenul a fost scris? Zici ca a fost greu? Brr cind ma gindesc ce ma asteapta?

Am luat ziceam programa pt examenul de acces si am citit-o pai imi vine deja sa o iau la fuga, pai nici sa le citesc nu am timp d'apoi sa invat ce scrie in ele!

Rodica si Stefan-Daniel
poze o-1 an , www.babiesonline.com/babies/s/stefandaniel10" target="_blank">poze , Poze noi!

Mergi la inceput