S-a deschis magazinul Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna

Nu am vazut lapte praf ,,Aptamil 2''
Sunt sperante in viitor?




nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

In afara de rochita semnalata de Rozi mai e si setul maieu+fustita care e tot la 6-12 luni dar e pentru 4-5 ani si 9-11 (parca).
Eu inca astept confirmarea la telefon. Comanda mea are acum statutul de "verificata" dar ieri cand am vorbit la telefon mi s-a spus ca nici sandalutele nici recipientul pentru lapte praf, si nici filtrul de la Farlin nu sunt in stoc, desi ele apar in continuare ca disponibile. Persoana care m-a sunat a zis ca verifica ceva si revine cu un telefon. Tic-tac, eu numar orele....si astept cuminte de ieri de la pranz (comanda e de alaltaieri).


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Cateva raspunsuri:

- daca nu exista optiunea de culoare va rog sa folositi comentarile disponibile la plasarea comenzii. Acolo puteti plasa preferintele dumneavoastra.

- Farlin si-a mutat depozitul si lucrurile urmeaza sa intre in normal. Pe langa acestea nu uitati ca noi suntem la inceput si mai avem unele stangacii. Va rog sa aveti rabdare cu noi si o sa vedeti ca foarte curand o sa va servim la un standard foarte ridicat. Noi punem foarte mult pret pe satisfactia clientilor nostri si credeti-ma pe cuvant, foarte curand o sa observati aceasta grija a noastra.

- Va multumesc pentru ca ne trageti de manecuta sau ca veniti cu propuneri si idei. Ina cest fel noi ne vom putea perfectiona. Dar nu uitati sa comandati cat mai mult de la noi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da, eu am finalizat acum comanda prin telefon. Imi pare rau ca nu am mai gasit ce vroiam, dar asta e, trebuia sa ma grabesc. Sper ca data viitoare sa fac comanda la timp sa nu raman cu uitatul.
Si stati linistiti, se comanda, nu vedeti ca e stocul gol... Ne "vedem" luna viitoare.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Dragii mei eu sunt foarte multumita de produse si abia astept sa mai comand. Mi-au placut mult rochitele. Astept urmatoarea transha la salariu.
Pupici.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am primit si eu comanda acum, sunt foarte bucuroasa si produsele sunt tare ca lumea. Am un costumas pe care inca nu-l vedeti in poze(hihihi) - "Vladut" -si asta pentru ca doamna cu care am vorbit a fost draguta si cand am rugat-o sa-mi spuna ce culori au a zis ca au primit modelul asta, care inca nu apare pe site, si la care are ceva cu roz. Caci la modelul "Catalin" avea doar ceva pe albastru.
Canuta de la Bfree e interesanta, sa vad ce parere o sa aiba si fi-mea cand o sa i-o pun in mana.
Si astept si eu transa viitoare de "fonduri" sa fac o alta comanda.

PS: cel mai mult ma bucur de insigna! Inainte de orice, am pus-o pe carutul fetei. Ea este cel mai important membru al DC (cel putin din blocul meu)


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Revin cu o intrebare.

Observ ca daca esti client si cumperi ceva, ti se raspunde. Poate de asta nu primesc eu raspuns?,dragi admini? Sau va sunt doar antipatica??

Deci...am zis si ma repet. Nu am copil, nici nu am pentru cine sa cumpar hainute si biberoane deocamdata. Cand o sa am, desigur ca o sa fiu interesata. Am asteptat insa deschiderea acestu magazin virtual in primul rand pt un tricou (ca ti-am scris Mirela la pm-uri de m-am saturat eu...si raspuns ioc)...nu gratis, Doamne fereste! Cu bani!

Apoi, am sperat sa fie si alte obiecte personalizate DC...dar sper inca sa apara!

Bun. Inteleg ca exista insigna DC. Pe care o vreau. Dar comanda la buburuza nu pot face. Asa ca...ce imi sugerati? Sa imi vad de treaba? Sau exista posibilitatea sa o pot cumpara?

In speranta ca de data asta poate primesc si eu un raspuns...cu bine.

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Buna Motanik, scuza=ma pentru ca nu pot sa iti raspund de fiecare data mesajelor tale.

Da - vom pune si tricourile la vanzare (din nou) iar canile urmeaza sa intre in vanzare in max 2 saptamani. Daca tii neaparat - putem sa iti trimitem o insigna. Trimite un mail la c.coman@desprecopii.com - Cristina iti va trimite insigna.






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Super!

Multzam de raspuns. Cred ca nu numai eu vreau insigna, asa ca ce ziceti sa o puneti si pe ea la vanzare de acum inainte?

Astept tricoul. Si cana. Si mi-ar placea un pad. Sper sa fie cat mai multe.

Cu bine.

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Si eu vreau insigna!!!


http://community.webshots.com/user/ayumi118

Mergi la inceput