S-a deschis magazinul Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Dragi admini, se poate seta de undeva sa se vada mai mult de 6 articole pe pagina? Ca la mine dureaza foarte mult pana se incarca o pagina si pana apuc sa vad ce ma intereseaza.... Multumesc anticipat!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Da, am primit si eu in vinerea mare coletul de la Buburuza.com!!!
super produsele sunt foarte multumita de ele si mai ales sunt tare mandra de insigna!

Semnalare: la unele produse nu apare pe pagina "spune-ti parerea" am vrut sa imi spun parerea despre produsele cumparate si nu am reusit decat la unul sau doua dintre ele!!!


Fetita mea este Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am comandat si eu tricoul, dar pe adresa mamei din .ro. E primit, la fel si insigna...acum astept sa mi le trimita aici...Abia astept!




--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elly1977 spune:

Am primit si eu comanda! Multumesc celor de la magazin ca mi-au recomandat rochita. E BESTIALA! Iar pijamaluta...ce sa spun? Daria era ca o papadie si nu voia sa o mai dezbrace azi de dimineata.
Multumesc!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am vazut ca aici, pe forum, a fost schimbat si scrie ca la comenzile pe luna mai primim revista si insigna. Dar in magazin, scrie in continuare "gratis, pentru toate comenzile de pe luna Aprilie, primiti insigna...."
Ma gandeam ca ar fi bine sa se schimbe si acolo reclama.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Mi-e rusine sa va spun, dar nu stiu sa folosesc ce-am cumparat Un set-cadou, care contine si o canuta cu 4 accesorii pe care, insa, nu stiu sa le "instalez"! Poate ar fi bine sa fie detalii mai explicite in magazin... sau poate sunt io fraierica

Ma gandesc ca nici la covorasul acela de baie cu ventuze nu sunt detalii si, atata vreme cat nu am vazut niciodata, nici nu stiu cum arata, ce "stie sa faca"...

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

cand se va deschide magazinul punctelor???are cineva idee??

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ati avut la magazin o rochita foarte frumoasa mov si nu mai este.O sa mai primiti?

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Imi pare rau sa o spun dar sunt dezamagita de organizare. Luna trecuta am dat comanda, vroiam de la Farlin ceva, am inteles figura cu depozitul, am schimbat produsele si am dat 500 de mii pe lucruri care nu le doream neaparat, doar sa fac suma. Ok, a fos inceputul si am fost intelegatoare.
Dau comanda joi 12 mai. Primesc telefon vineri, cum ca vin produsele azi. A, bandana rosie nu exista ci portocaliu (in poza eu vad rosu toata ziua....). Si stabilim ca sunt acasa pana in pranz si dupa 2. Astept, pitica plange ca nu iesim afara si ma hotarasc sa sun sa intreb cam cand vine distribuitorul. Si aflu ca Farlin are liber lunea si prin urmare ei nu pot lua produsele de la ei.....azi, asa c aprobabil maine vine comanda. Nu meritam eu un telefon? Ca luna trecuta tot eu am sunat, acum iar eu, si stateam ca proasta in casa sa astept. Plus ca nu stiu de ce nu a stiut asta (ca nu are produsele si ca Farlin nu lucreaza lunea) domnisoara respectiva de vineri, de cand comanda mea figureaza ca verificata.
Acum doar am vrut sa ma descarc, pentru ca eu cred ca din greseli se invata dar si prea multa indulgenta strica.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput