S-a deschis magazinul Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

NAdina imi cer personal scuze ca nu ai primit insigna. Adevarul este ca avem asa de multe comenzi incit este posibil sa se inregistreze si astfel de problemute. Insigna va fi trimisa in plic maine dimineata.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

si mie imi place magazinul, am intrat de mai multe ori, voi incerca sa fac si o comanda azi, sper ca taxele postale sa nu fie prea mari!
E super!


Fetita mea este Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am primit si eu pachetul azi de la Buburuza,plus insigna . Sunt multumita de produsele care le-am cumparat.
Astept cu nerabdare hainute pentru copii mai mari de 2 ani.
Felicitari inca o data!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

nu am decit sa imi pun poftele in cui.

ps.am trimis muuulte emailuri cu intrebari diferite despre un patut(+multe altele) daca pot sa cumpar eu de aici si sa platesc online cu paypal iar destinatia sa fie Romania(Pitesti) vreau sa ii fac surpriza sorei mele care are bebe mic in burtic...dar cred ca nu se poate daca nu imi raspunde nimeni



www.americanbaby.com/photocontest/vote.jhtml?entryId=837300012" target="_blank">Votati de 5 ori zilnic


Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A fost odata...Fat-Frumos din LACRIMA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

NAdina imi cer personal scuze ca nu ai primit insigna. Adevarul este ca avem asa de multe comenzi incit este posibil sa se inregistreze si astfel de problemute. Insigna va fi trimisa in plic maine dimineata.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.


Imi cer miiiiiiiii de scuze. Problema se pare ca a fost in creierul meu. Nu stiu, probabil din cauza oboselii nu am vazut insigna in pachetel. Mea culpa de 100 ori.
Pijamaluta ne vine bine, sper sa nu intre la apa. E foarte frumoasa, e mandarinuta mea ca o papadie. Intr-adevar bumbacul e de buna calitate si pijamaua e frumos lucrata.
Pe viitor ma voi uita la hainute de 3-4 ani ca mandarina mea se pregateste pentru cariere de fotomodel si creste ca din apa :))
Multumesc buburuza
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Felicitari pt magazin!
Deabia astept sa se apropie venirea lui bebe ca sa pot comanda.

Luminita
24 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Nadina, acea insigna a iscat alarma de gradul zero! Ma bucur ca a fost trimisa, m-am repezit si eu ca un uliu in echipa de la Bucuresti! ma bucur ca s-a terminat totul cu bine

Elenalove - am vesti bune! azi tocmai s-au pus niste camere de copii senzationale - facute doar pentru export - uite aici http://www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodList.asp?idCategory=75

Si - inca ceva - lucram sa implementem si plata prin paypal! Dar cine vrea poate deja sa faca asta - vom identifica de comun acord platile.

va pup pe toti si va asteptam la cumparaturi!






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am vazut ca au aparut hainute noi pentru fetite peste 3 ani,sunt foarte frumoase. Asteptam si pentru baietei peste 3 ani.
Va rog sa-mi spuneti cum aleg culoarea daca vreau sa adaug ceva in cos(acum sunt mai multe articole).De exemplu salopeta Catalin este in 3 culori si o adaug in cos,dar nu pot opta pt. o culoare.


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Alina, si eu imi pun intrebarea, mai ales ca am comandat-o deja. Dar am vorbit la telefon cu cineva de la magazin, cand mi-au cerut confirmarea comenzii, acum astept sa verifice ceva, pentru ca desi s-a rezolvat problema cu Farlin, de fapt tot nu au in stoc ce vreau. Cand vor reveni cu telefonul banuiesc ca pot deschide si subiectul culorii. Deci banuiesc ca atunci cand confirmi comanda ceri si alte detalii, amanunte.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

S-a ratacit o rochita! O rochita pentru varsta de 4-5 ani (sau 9-10 ani) am gasit-o la "raionul" de hainute pt 6 - 12 luni. Cine a pierdut-o o gaseste la Buburuza



Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput