Ce stiti despre slabiere prin ELECTROSTIMULARE?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Am trimis emailul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

De cand tot vreau si eu sa fac electrostimulare, dar nu am gasit ceva in apropiere. Stiti vreun centru de slabit in zona Baneasa. Sau in zona Obor/Iancului?

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

quote:
Originally posted by anca2207

Am trimis emailul.



Nu a intrat. Incearca si pe adresa: pusa_stefan@yahoo.com
Multumesc!

"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am mai cautat pe net si am gasit. Voi merge maine la o sedinta de evaluare la ei. Este pe Mihai Bravu, zona Vatra Luminoasa. Sa vedem cum va fi. Sper sa dea rezultate.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Buna,
Am trimis din nou, de pe yahoo pe yahoo sper sa mearga acum.

Pot sa-ti trimit si cu send file din messenger in ultima instanta dar cred ca acum o sa mearga.

Am trimis doua mesaje separate, poate ca fisierele erau prea mari... cine stie ca eu si tehnica moderna... baba si mitraliera...

Sa-mi spui si mie ce se decide sotul tau, sint tare curioasa. Va doresc scucces si vointa multa!

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Anca zi-mi si mie clar asa pe puncte ce anume ai facut acolo? Ca incerc sa traduc in germana sa intreb si eu pe la saloane.Ok am inteles ca electrostimulare. Apoi vacuum? cum adica? vacuum si atit? Ca m-or baga in tzipla astia ca pe pui. Care a dat la tine asa bune randamente? Electorstimulare si parafango su cum? Nu stiu bine termenii astia, sunt noua in domeniu Ma intereseaza slabitul in cm si diminiuarea celulitei.Eu tin si dieta si fac si sport si sauna. Ma gindesc ca inca un ajuotr nu ar strica deloc.www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

quote:
Originally posted by anca2207

Buna,
Am trimis din nou, de pe yahoo pe yahoo sper sa mearga acum.

Pot sa-ti trimit si cu send file din messenger in ultima instanta dar cred ca acum o sa mearga.

Am trimis doua mesaje separate, poate ca fisierele erau prea mari... cine stie ca eu si tehnica moderna... baba si mitraliera...

Sa-mi spui si mie ce se decide sotul tau, sint tare curioasa. Va doresc scucces si vointa multa!

Anca



Au intrat, multumesc inca o data!


"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Buna,

Incerc sa-ti explic "cu cuvintele mele":
Electrostimularea - cred n-am ce sa-ti zic aici, ti se pun niste electrozi care au efect de gimnastica pasiva.
Rezultatele sint mai spectaculoase daca o faci in patura electrica.

La impachetari te acopera cu un produs (acum depinde ce-ti alegi ca sint multe optiuni si pe baza de namol, si cu parafina, si cu alge, si cu....) de fapt sint descrise produsele pe siteurile saloanelor, vezi si tu pe site-ul pe care l-am dat mai devreme...sau acolo n-or fi?!...

Si impachetarile aste se fac in patura electrica sau la diverse aparate cu efect de sauna dar pe baza de infrarosii si alte chestii. Si, da, la impachetari te infoliaza ca pe pui....

VAcuumul e un fel de masaj mecanic, cu un aparat cu aspiratie care are diverse capete, cu bile care "omoara celulita" sau cu cupe ca de ventuze care "taseaza" stratul de grasime.

Masajul e masaj...

Cred ca o sa rizi in hohote de descrierile mele profesioniste dar... eu mi-am strimtat deja o pereche de pantaloni dupa 3 sedinte de vacuum.... pe cuvint!

Sa-mi spui daca gasesti si pe-acolo, stiu ca in Italia sint ca se duce si cumnata mea.

Succes,
Anca


quote:
Originally posted by vikinga

Anca zi-mi si mie clar asa pe puncte ce anume ai facut acolo? Ca incerc sa traduc in germana sa intreb si eu pe la saloane.
Ok am inteles ca electrostimulare. Apoi vacuum? cum adica? vacuum si atit? Ca m-or baga in tzipla astia ca pe pui. Care a dat la tine asa bune randamente? Electorstimulare si parafango su cum? Nu stiu bine termenii astia, sunt noua in domeniu
Ma intereseaza slabitul in cm si diminiuarea celulitei.
Eu tin si dieta si fac si sport si sauna. Ma gindesc ca inca un ajuotr nu ar strica deloc.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noi

Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Si eu am facut electrostimulare cu tonifiere si am scazut in cm, nu si in kg. Dupa 10 sedinte aveam cu 7 cm mai putin la burta, 4 la solduri si 3 la coapse.

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Georgiana,
E adevarat ca la electrostimulare rezultatul e in principal scaderea in cm. dar sa stii ca la mine a ajutat si in procesul de slabire pentru ca, asa cum mi s-a explicat, intensifica metaboilismul, nu stiu care este motivatia stiintifica.... Evident ca fara o dieta minima nu se poate si la orice centru serios ar trebui sa se spuna asta. Cred ca din acuza asta sint si atitea persoane deziluzionate, pentru ca li se promit minuni.

Oricine ar vrea sa slabeasca si sa continue sa maninice orice, oricit si oricum...dar nu cred ca exista un asemenea tratament...

Mie rezultatul tau mi se pare impresionant, mai ales ca stii ca se spune ca la fiecare kg. pierdut se pierde aprox. un cm . in talie.

Deci, chiar daca nu ai scazut in kg. cred ca arati mult mai supla decit inainte, nu-i asa?

Anca

Mergi la inceput