Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxy07 spune:

Buna ziua !!!
Sunt si eu noua pe aici si vreau sa propun si eu un doctor care mie imi pare ca este bun. Dl. Doctor Radulescu Razvan - Botica (Sp. Filantropia - Bucuresti).
Sunt insarcinata in 24 de saptamani si am fost de 3 ori la el si mi-a placut foarte mult cum mi-a explicat toate lucrurile pe intelesul meu.

Roxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana-Cristina spune:

Treceti pe lista o persoana extraordinara pentru mine : Dr.Irina Pacu de la clinica Ama Medical. E o persoana foarte importanta pentru mine , iar cine are nevoie de ajutor in ostetrica-ginecologie poate merge la dansa cu siguranta. E pe maini bune. V-o recomand cu caldura !

Ioana-Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Oradea- nu am vazut nici un dr.
Deci: Marge Octavian si Hoble Lorenzina

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuba spune:

Un OM minunat caruia ii datorez existenta puiului meu drag de 3 anisori si maine-poimaine inca un pui, este d-na dr. MIRONIUC CLARA de la Gine.1 din Cluj.Fericirea si implinirea familiei mele i-o datorez. Va multumesc din suflet, d-na dr. pt.Antoniu si in curand pt. Tudor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Buna, dragute mamicutze !

eu abia am intrat pe acest subiect, avand in vedere ca m-am casatorit de curand (iunie 2005)
impreuna cu sotul meu ne-am propus ca anul viitor sa ne apucam serios de treaba si sa ne intregim familia cu un bebe
deocamdata va citesc cu atentie si imi "consolidez" baza de date

toma_lly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Fetelor, stiti cumva daca dr. Bogdan Marinescu are cabinet particular?
Inca sunt in cautarea unui doctor bun pe care nu l-am gasit nici pana acum...


If hope were not, heart would break.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaCostiurin spune:

Buna ziua!

Stie cineva ceva de dr. Adrian Vaduva din Cantacuzino? Dr. meu (dr. Popa Mihail, tot de la Cantacuzino) intra in concediu exact in perioada cand trebuie sa nasc, si vrea sa ma "lase mostenire" dr. Vaduva.....

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina272005 spune:

salut
sunt o viitoare mamica din timisoara in 24 saptamani
stie cineva din timisoara cum este la spitalul bega?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy spune:

Am si eu o rugaminte ,stie cineva numarul de telefon al domnului doctor Badea care are un cabinet pe lamga gara de nord si este si la spiatalul municipal?
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Incep cu o contrindicatie pt. dr Anca, municipal,pe care l-as incadra eu la o categorie dar ma abtin.Eu am si acum,dupa 13 ani,cosmaruri despre nastere.
In schimb o pot recomanda cu caldura pe DR.Maior si pe DR. Trailescu-Polizu.
La dr. Maior am facut o conizatie,dar e f. ocupata si nu da f. multe explicatii,in schimb e foarte calma si-ti induce o stare de liniste indiferent de cat de grava e situatia.
La dr.Trailescu am facut controale periodice si e mai comunicativa,probabil si pt. ca are mai putini pacienti.Dar e intradevar profesionista.Mie mi-a fost recomandata de profesorul ei din facultate.

alina

Mergi la inceput