Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seemonel spune:

Dr. Stelian Pana de la Spitalul Filantropia - Bucuresti. Este cel mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denise spune:

Dl.Dr.Hamid - Medicover, Filantropia, super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

, vin si eu cu o intrebare! Cum e dr. Traileanu de la Polizu, stie cineva? Merg marti la un control si as vrea sa stiu cate ceva despre ea! Merci!

Vicky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Mii de scuze, dr. Trailescu! Am scris gresit!

Vicky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kids11 spune:

Medicul cu care am nascut si o recomand cu caldura e dr. Mihaela Nechifor de la Spitalul "Elena Doamna" -Iasi. E un medic deosebit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

Buna fetelor,

Eu sunt graviduta in 12 sapt. Noi locuim in state dar venim intr-o vacanta lunga in Bucuresti in Aug si Sep. Avand in vedere ca stam asa de mult plecati, as vrea sa mai fac un consult-doua in Bucuresti. Sunt mai ales interesata in eco (cea de la 18-20 sapt). Poate cineva sa imi recomande un cabinet bun in Bucuresti, unde se fac eco ca lumea, si care este decent d.p.d.v. al modului in care se trateaza pacientii, etc. (fiindca ce citesc despre sistemul medical in Romania ma ingrozeste). As vrea sa nu stau pe la cozi pe culoare, etc. Sa fie civilizat.

Cel mai mult m-ar interesa daca stiti pe cineva bun la Elias, sau pe langa Elias (zona 1 Mai).

Multumesc mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Directorul clinicii de ob-gyn de la Elias - Radu Vladareanu, are cabinet langa Spitalul de Urgenta Floreasca, un ecograf bun, as indrazni sa spun ca el e cel mai bun medic (daca nu mi-ar fi teama ca-mi pun in cap fanele infocate ale altor medici). La cabinet se merge pe baza de programare care se respecta!

Aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

Aura, multumesc mult. Stii cumva nr. de tel. de acolo, sau macar numele exact al cabinetului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Fetelor! Va zice ceva numele de Elena Voiculescu? Am auzit de la 2 prietene ca e super, am fost la ea si ne-am pus pe treba. Ce parere aveti? Atin nascut vreuna cu ea? Mie mi-a placut ca este foarte atenta, iti explica, te invata si cel mai important pentru mine, mi-a dat incredere ca o sa fie bine si ca am facut alegerea potrivita. Eu ii dau nota 10 pentru relatia cu pacientul. Mai departe, mai vorbim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Vreau si eu va rog un nr. de telef. al dr. Cioflan Horia de la Polizu va rog sau o adresa de cab particular unde profeseaza.

andreeat

Mergi la inceput