Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sos spune:

o intrebare va rog:
Dr. Badea Iulian de la Universitar are si cabinet particular si daca da, e cumva pe str. Alexandru Ioan Cuza langa Gara de Nord, mai precis paralel cu bd. Titulescu.....????.
Stiti ceva? Are cineva vreun nr. de tel sau cum se poate ajunge la el inafara de spital.
Am inteles ca e bun medic dpdv al pb hormonale sau sani.

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

cunosc si eu o d.na doctor super despre care vad ca nu a scris nimeni.Se numeste Tolea Ana de la Filantropia.Dupa 4 ani de sterilitate secundara aproape i-mi pierdusem orice speranta si la rec. unei prietene am fost la dinsa,iar acum am 2 fetite frumoase si sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Vad ca doctorita cu care am nascut eu nu este , deci Dr Margaritescu spital CFR 2.
Este tanara, stie sa explice tot ce vrei sa stii , nu te impinge spre cezariana ( doar pt ca este mai rapida pt ea, ca alti dr), vb f frumos si linistitor, nu cere bani de la pacienti. Intr-un cuvant e super, parerea mea.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei
Pozici
Pozici noiFara par
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina13 spune:

datorita acestei liste am reusit sa ma hotarasc cu cine sa nasc.recunosc a fost o alegere f.buna.aveam mai multe recomandari despre acest dr.dar fiind la a 3 nastere nu am vrut sa patesc la fel ca la prima cu dr.ANDREI de la ELIAS,cand am umblat cu ochii rosii 1 1/2 luna. a 2 nastere a fost la CANTACUZINO cu dr. PRUNA -f.buna- a plecat din tara;si asa l-am ales pe dr. ION IONUT.DREPT PT CARE VA IUBESC SI VA PUPICESC.mama lui PAUL(94),DIANA(98) si LUCIA(05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Alina13 ma bucur ca recomandarile noastre nu te-au indus in eroare si ca totul a decurs bine. Sa-ti traiasca puisorii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Cel mai bun dintre cei buni: DR. TUTUNARU DAN - Elias


Cristina si bebe Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

sTIE CINEVA CEVA DESPRE DOCTORITZA COSTESCHI DE LA POLICLINICA TITAN?
Mi-a fost recomandata de o cunostinta deoarece ar fi foarte aproape de mine. Totusi am mare nevoie de un sfat de la voi.

CORNELIA_LAURA mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Chiar nu a auzit nimeni de dr.Costeschi de la policlinica Titan?
Astept menstruatia si dupa chiar trebuie sa ajung la un doctor pentru cauterizare.

CORNELIA_LAURA mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns araya spune:

Mie mi-a facut operatia de serclaj Dr BADIU de la Municipal (Bucuresti)- nota 10 cu felicitari- si am nascut (normal) cu Dr. BADEA tot de la Municipal - alt super super 10 cu felicitari, numai ca a intervenit o urgenta si a lasat un....tanar ....sa ma coasa, de-mi dau palme si in ziua de azi. U know what I mean.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verzica spune:

Dr.DORU PANA de la Giulesti este un medic suuuppper de treaba. Nota 10 cu felicitari!

Mergi la inceput