Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monip spune:

Eu am nascut cu prof Marinescu, la Giulesti, prin cezariana. Am fost foarte incantata de felul in care s-a ocupat de cazul meu- si eu eram speriata ca un dr de nivelul lui nu se ocupa, dar mi-a depasit orice asteptari.A venit sa ma consulte seara la spital, m-a operat a doua zi si a venit sa ma vada in fiecare zi cat am stat in spital.E adevarat ca la cabinet nu se prea omoara cu explicatiile, dar iti spune daca e bine sau nu si ce trebuie sa faci.
S-a vorbit aici si despre dna dr Grigoriu de la CMU - eu am cunoscut-o destul de bine, este un medic bun si o persoana foarte draguta; se poate apela cu toata increderea la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelush spune:

In Craiova, eu merg la doctorul GRIGORE de la Spitalul ''Filantropia'' si sunt foarte multumita.Sunt gravida in 19 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutoi spune:

multumesc gabitzam pt adrese....am citit multumesc....mi le-am notat si eu acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onix80 spune:

eu am nascut cu dr. marian stoica din rm valcea si am fost multumita.mult succes in continuare.elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buterfly spune:

pentru cele din hunedoara cautati-l cu incredere pe dr. SCHMIDT ZOLTAN este un medic foarte bun,il gasiti in deva la cabinetul particular sau in hateg la spital.

bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina V spune:

Dr. Andrei Sorin - Tg. Mures - are cabinet particular si preda si la Institutul de Medicina si Farmacie din Tg. Mures

Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

DRAGELE MELE EU AM NASCUT LA CANTACUZINO CU DR.IRIMIA VASILE. aM INCERCAT SA NASC NORMAL DAR DUPA 12 ORE DILATATIA ERA 5 IAR BEBE INCEPUSE SA AIBA PROBLEME(42 SAPTAMANI SARCINA). PROFESIONAL DR.IRIMIA ARE O BILA ALBA DOAR CA SE POARTA MAI CIUDAT UNEORI CU PACIENTELE. A MAI NASCUT CINEVA CU EL?CE PARERE AVETI? SA MERG TOT LA EL? TREBUIE SA-MI CAUTERIZEZ O RANA PE COL.

VA PUP!!!!!!

CORNELIA_LAURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

VEVE,

cum gasesc primele parti de la subekt? adica vreau sa vad ce s-a scris despre un dr. , cum gasesc partea 1,2,3 etc??
Multam.

O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by ana-oana

cum gasesc primele parti de la subekt? adica vreau sa vad ce s-a scris despre un dr. , cum gasesc partea 1,2,3 etc??



Pe prima pagina, unde este lista cu medici, jos de tot ai ...continuarea subiectului "Liste medici" 1, 2,3 si 4



Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

elyanne, mersi!

acu' am vazut.

O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput